JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americký lekár Dr. Baker odmieta prijímať pacientov zaočkovaných proti COVID-19. Vylučujú nebezpečné škodlivé látky

USA: Lekár menom Dr. Baker v týchto dňoch publikoval video, v ktorom vysvetľuje dôvody, prečo do svojej ambulancie odmieta prijímať pacientov zaočkovaných proti ochoreniu COVID-19.

Cituje v ňom správy o tzv. „sheddingu“ (vylučovanie alebo šírenie látok z očkovaných na neočkovaných), ktorý mal spôsobiť stovkám tisíc žien rozvoj nepravidelnej menštruácie a ďalšie zdravotné problémy s ich reprodukčnými orgánmi.

Dr. Baker tvrdí, že tak robí preto, lebo nechce riskovať zdravie a bezpečnosť svojich zamestnancov a ďalších pacientov tým, že by sa s nimi dostávali zaočkovaní jedinci do blízkeho kontaktu.

Ako ďalej hovorí:

„Musím zaujať rázny postoj, aby som ochránil ľudí vo svojej ambulancii.

Nechcem sa pozerať na to, že niekto, kto spravil zlé rozhodnutie tým, že sa dal zaočkovať, sa ocitne vedľa nejakej mladej ženy v čakárni mojej ambulancie, ktorá potom bude riskovať neplodnosť.

Niečo také sa pod mojimi očami jednoducho nestane.“

Video Dr. Bakera

Predmetné video v angličtine si môžete pozrieť tu:

Nateraz zostáva stále nie celkom jasné, prečo sa všetko toto deje.

Ukazuje sa však, že vakcína má potenciál viesť k prenosu nejakých látok z očkovaných ľudí na neočkovaných prostredníctvom slín a nosových hlienov, teda podobne ako sa prenáša koronavírus.

Dr. Baker vysvetľuje:

„Nevieme, prečo sa to deje, no keď počúvam príbehy stoviek tisíc žien, ktoré sa sťažujú na nepravidelnú menštruáciu, krvné zrazeniny či cysty vo vaječníkoch, ktoré sa objavili po tom, ako boli v blízkom kontakte so zaočkovanými, musím niečo robiť.

Počúvam rôzne možné vysvetlenia – od teologických až po vedecké, ktoré mi dávajú zmysel.

Keď sa človek zaočkuje súčasnými vakcínami proti COVID-19, tak sa v podstate stáva fabrikou na výrobu hrotových (spike) proteínov. A keď človek dýcha, tak zvykne vylučovať veľa vlastných buniek.“

Vírusy sú pritom omnoho menšie ako bunky a ich hrotové proteíny sú zasa oveľa menšie od samotných vírusov.

Po zaočkovaní sa telo človeka stáva biologickou fabrikou na výrobu týchto proteínov. To by mohlo naznačovať, že nosenie rúšok či respirátorov je na zabránenie prenosu hrotových proteínov neúčinné rovnako, ako sú neúčinné proti prenosu vírusu SARS-CoV-2.

Podľa doktora Bakera už v súčasnosti má v jeho ambulancii približne 80% žien narušené menštruačné cykly, zrejme kvôli kontaktu s tými, ktorí sa dali zaočkovať.

Ďalej dodáva:

„Zamestnávam recepčnú, ktorá pre mňa znamená celý svet. Momentálne je tehotná. Nikto, kto sa dobrovoľne rozhodol zaočkovať, mi nestojí za to, aby som sa díval, ako ona potratí.

Záleží mi na svojich pacientoch, aj na tých, ktorí urobili zlé rozhodnutie. Stále sa o nich chcem starať. Preto ich žiadam, aby ostali v karanténe 30 dní mimo mojej ordinácie.

Prečo 30 dní? Nateraz neviem, no snažím sa byť k nim milý.“

Aj muži majú problémy s reprodukčnými orgánmi po kontakte s očkovanými

Je dôležité zdôrazniť, že zdravotné problémy po predošlom blízkom kontakte s ľuďmi zaočkovanými proti COVID-19 hlásia aj muži.

Dr. Sherri Tenpenny a niekoľko ďalších odborníkov o tom hovoria v nasledovnom videu (v angličtine). Ak rozumiete anglicky, určite si ho pozrite:

Pod uvedeným videom na platforme Bitchute sa jeden diskutujúci vyjadril nasledovne:

„Certifikáty vakcinačnej identifikácie (Certificate of Vaccine Identification – COVID) nezaviedli kvôli experimentálnym vakcínam. COVID zaviedli preto, aby mohli očkovať a kontrolovať ľudí vakcinačnými pasmi. Keď si to uvedomíte, všetko začne dávať zmysel.“

Ďalší diskutujúci dodáva, že neexistuje legitímna „vakcína“ na vírus, ktorý nikdy neizolovali mimo ľudského tela. Ako ďalej uvádza:

„Všetky tieto vakcíny sú biologické zbrane, pretože obsahujú umelo vytvorené látky.“

Záver

Rôzni „fact-checkeri“ či „vyvracači hoaxov a deziformácii“ často argumentujú tým, že hrotové proteíny vírusu SAR-CoV-2 sú úplne neškodné. Ukazuje sa však, že to nemusí byť tak celkom pravda. Prečo?

Existujú štúdie, ktoré zistili, že jedna časť hrotového proteínu je štruktúrou podobná hormónu syncytín, ktorý je dôležitý pri tvorbe placenty. Ak by si proti nemu telo vytvorilo protilátky, týmto spôsobom by to mohlo ovplyvniť tehotenstvo, prípade iné aspekty reprodukčného zdravia žien (zdroj).

Ďalšia časť hrotového proteínu sa zasa podobá na prióny, ktoré spôsobujú ochorenie ľudovo nazývané „choroba šialených kráv“ (zdroj).

Niektorí vedci sa preto obávajú, či samotné hrotové proteíny nemôžu spôsobovať rôzne neurologické ochorenia. Napokon je známym faktom, že mnohí tí, čo prekonali covid, trpia neurologickými problémami.

Na záver ešte posledná otázka redakcie (teda dve):

Nezdá sa vám podozrivé, že údajne „prírodný“ vírus obsahuje v hrotovom proteíne až dve časti, ktoré môžu ohroziť reprodukciu a mozgy ľudí? Naozaj sú všetky tie reči o depopulácii a biologickej zbrani až také „konšpiračné“?

 

Zdroj: https://www.badatel.net

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář