JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americký lékař vysvětloval aktivistce BLM, proč Hydroxychloroquine a zinek jsou nejúčinnější zbraní proti Covid-19 a polopaticky se jí snažil vysvětli funkci RNA-polymerázy a účinky zinku v lidské buňce! Sojová aktivistka nepochopila vůbec nic a místo toho se lékaře ptala na odklonění federálních financí od policie na pomoc lidem, kteří trpí depresemi kvůli tomu, že všechno je zavřené! Lidé potřebují v USA na boj s Covidem-19 více mléka a vitamínu D, mlékárny přitom produkci vylévají do kanálů!

USA: Ve Spojených státech se dále prohlubují procesy naprostého občanského rozvratu a stavu, který připomíná první fáze občanské války. Dr. Simone Gold, šéfka americké lékařské organizace America’s Frontline Doctors, která minulý víkend ve Washingtonu D.C. vedla tiskovou konferenci lékařů na Capitol Hillu, kde zazněly šokující výroky a svědectví lékařů o skutečném stavu Covidu-19 v USA, oznámila [1] veřejnosti informaci, že záhy po skončení víkendové tiskové konference přestaly fungovat webové stránky lékařské organizace.

Hostingová společnost SquareSpace lékářům America’s Frontline Doctors smazala kompletně celý web a zdůvodnila to tím, že stránka šířila zavádějící a nepravdivé informace. Dobytkové z této hostingové společnosti si tak dovolují zpochybňovat poznatky amerických lékařů, profesionálů, kteří přímo v terénu léčí stovky pacientů, mají doktoráty, postgraduály, mají celé roky zkušeností z lékařské praxe, ale partička hipíků v newyorské hostingové společnosti [2] ví asi lépe, co je v lékařství hoax a co je pravda.

Dr. Simone Gold

Rozhodl jsem se proto ještě jednou vrátit k víkendovému záznamu z tiskové konference lékařů před americkým Kapitolem ve Washingtonu D.C. a nabízím vám o kousek níže česky otitulkované video, kde po skončení tiskové konference jeden z lékařů America’s Frontline Doctors diskutuje s jednou mladou dívkou, která se lékaře ptá na deprese a jejich příčinu a vznik v současné covidové době. Lékař upozorňuje, že deprese je způsobována nedostatkem zinku v těle a vzápětí se snaží dívce popsat, jak se projevuje nedostatek zinku v těle.

Při propuknutí chřipky a rýmy dochází ke ztrátě chuti a čichu, protože hlen z nosu je produktem boje organismu proti koronavirům, které jsou příčinou rýmy. A upozorňuje dívku na jasnou paralelu, že stejně tak i Covid-19 se projevuje stejně, lidé ztratí čich a chuť, což je typickým projevem činnosti koronavirů v organismu. Tato zajímavost je zásadní a klíčová, ale doktor zašel ještě dál a vyjevené aktivistce s černým tričkem Black Lives Matter vysvětlil, jak funguje lidská buňka a Hydroxychloroquine. Toto vysvětlení od lékaře je natolik zásadní, že na alternativě by ho měl každý znát.

VIDEO: Doktor vysvětloval aktivistce, že zinek zastavuje v napadených buňkách množení viru

Jak ve videu lékař vysvětluje, Hydroxychloroquine (HCQ) má tu úlohu v lidském organismu, že otevírá zinku cestu do virem napadené buňky. Bez pomoci HCQ se tam zinek nedostane. Jakmile se zinek s pomocí HCQ dostane do napadené buňky, tak zastaví RNA-polymerázu virů, tzn. dojde k zastavení množení virů Sars-Cov-2 v napadené buňce. Člověk nepotřebuje žádnou vakcínu, ale potřebuje dostatečnou úroveň zinku v buňkách, aby se dokázaly samy bránit.

Při tomto boji s virem dochází v lidské těle ke spotřebovávání zinku a jeho úroveň v organismu prudce klesá. Proto je potřeba zinek doplňovat a současně s tím mít naordinovaný Hydroxychloroquine, který umožňuje zinku dostat se do virem napadených buněk. Lékař dívce vysvětlil, že toto je přirozená forma boje lidského organismu s viry. Kdykoliv je tělo napadeno virem, organismu začne spotřebovávat zinek v těle na zastavení RNA-polymerázy virů.

VIDEO: Americký lékař vysvětloval aktivistce BLM, proč Hydroxychloroquine a zinek jsou nejúčinnější zbraní proti Covid-19 a polopaticky se jí snažil vysvětli funkci RNA-polymerázy a účinky zinku v lidské buňce! Sojová aktivistka nepochopila vůbec nic a místo toho se lékaře ptala na odklonění federálních financí od policie na pomoc lidem, kteří trpí depresemi kvůli tomu, že všechno je zavřené! Lidé potřebují v USA na boj s Covidem-19 více mléka a vitamínu D, mlékárny přitom produkci vylévají do kanálů! A tyto poznatky lékařských kapacit přitom označují americká i evropská média za dezinformace, doktorům dokonce sojový Squarespace zrušil hosting!

Důležitým pomocníkem v boji je potom vitamín D, kterého je v americké populaci rovněž nedostatek. Jeho zdrojem je především mléko, které americké mlékárny vylévají do kanálů kvůli tomu, že v důsledku covidových karantén došlo k uzavření organizací a škol, které mléko odebíraly, a v neposlední řadě došlo k prudkému propadu prodejů v maloobchodě. Naproti tomu během covidové krize v USA vzrostly prodeje alkoholických nápojů skoro o 30% a toto číslo neustále stoupá [2].

Mladá aktivistka BLM však bylo úplně mimo, se založenýma rukama na znak odporu a odstupu nepobrala zjevně vůbec nic, namísto toho se začala lékaře ptát na jeho politický názor na odklánění financí od americké policie jinam, v tomto případě na pomoci lidem, kteří mají sklony k sebevraždám v důsledku covidových uzávěr a karantén. Lékař ji upozornil, že se nebaví o psychických poruchách, ale o Covidu a způsobech léčby.

Americký i český mainstream spustily dehonestaci americké černošské lékařky, která disponuje nejen lékařskými, ale i okultními znalostmi

Určitě jste zaregistrovali, jak česká média po publikování našeho videa před 2 dny pohotově zareagovala a všimla si konečně sobotní konference amerických lékařů ve Washingtonu D.C. a ihned začala černošskou lékařku Dr. Stellu Immanuel pomlouvat jako americká CNN nebo český iDnes.cz [3], že prý věří v DNA mimozemšťanů na této planetě (ve skutečnosti je řeč o pokrevní židovské linii Amšelach Charedim, ze které židovský národ odvozuje svoji vyvolenost Bohem – viz. moje druhá kniha Superkrize), nebo také o tom, že varovala před sexuálními styky s démony během spánku.

Samozřejmě, že tupý český mainstream převzal dezinformaci od tupé americké CNN, která překroutila, o čem Dr. Stella Immanuel dříve mluvila. Varovala totiž před styky s démonickými entitami během tzv. lucidního snění, což je stav odpoutání lidského vědomí od biologického nosiče vlastního těla. Tento stav je celkem bezpečný, ale jen do chvíle, než v zásvětí, tzn. v tzv. astrální planině, začnete myslet na konkrétní požitky. Tady lehce odbočím, protože je to velmi důležité.

Dr. Stella Immanuel

Zásvětí je součást unitárního prostoru, i když ne jeho integrální součást, ale dalo by se to označit za místo, které představuje vstupní chodbu, resp. předsálí unitárního vesmíru. V tomto zásvětí platí kvantová entropie a fyzikální jevy poplatné kvantovému prostoru. Veškerá hmota, pohyb, přesuny snícího vědomí, jsou proto realizovány myšlenkou, konkrétně silou vůle vědomí, nikoliv svaly lidského těla, které tam neexistuje. Pokud si představíte, že chcete být na místě svého dětství u rybníka, v tom okamžiku se tam ocitnete.

Jakmile si představíte, že chcete mít na ruce zlaté hodinky, okamžitě je tam máte. Tady pozor, odkaz na Zásvětí je přímo v Bibli, a to hned v souvislosti se stvořením světa. Na počátku bylo slovo. Jenže, to není úplně přesný překlad v křesťanské Bibli. V Hebrejské Bibli je to bez cenzury, tam se píše, že na počátku stvoření věků byl raayon, tedy hebrejsky myšlenka. Tedy nikoliv slovo, ale myšlenka stojí za počátkem stvoření. A to znamená, že Bible jasně potvrzuje, že i náš svět je kvantový a vznikl z myšlenky, je součástí myšlenek. Tématický přesah je daleko za rámec tohoto článku, ale proč je to tak důležité?

Varování černošské doktorky před zneužíváním lucidního spánku, je to extrémně nebezpečné, riskujete vlastní život

Dr. Stella Immanuel varovala před tím, že některé ženy, které léčila, měly lucidní snění a v něm si realizovaly své skryté a nikdy nerealizované sexuální touhy. V lucidním snění si představovaly muže, se kterými souložily. Jenže při souloži se z mužů stali démoni bez obličejů, jen s temnou dírou místo obličeje, ženy ucítily zápach síry, začaly cítit nesnesitelný žár ohně. Toto, co se jim stalo a co jí popsaly, bylo tzv. “prolomení” Zásvětí silou vůle Cestovatele. K tomu dojde buď neopatrností, kdy vědomí si zhmotní nebezpečnou situaci, třeba si představí, že se topí v jezeře plném ohně, myšlenka se zhmotní a Cestovatel se už v tomto světě neprobudí, zahyne v Zásvětí, dojde k přetržení stříbrného poutacího lana s tělem v tomto světě a jeho vědomí přejde do unitárního vesmíru.

Aktivistka BLM

Druhou možností, jak k tomu dojde, je pomocí vyvolání pudové emoce, obvykle sexu, kdy tyto myšlenky pozvou do Zásvětí démony z unitárního prostoru, kteří jinak do Zásvětí nemají dovolený přístup. V tomto případě hrozí posednutí člověka démonem po návratu z lucidního snění, které se projeví prudkou a děsivou změnou charakteru a chování člověka, že rodina ho ani nepoznává. A přesně před tímto Dr. Stella Immanuel varovala. Sami tedy vidíte, jak dobytkové z mainstreamu pomlouvají lékařku, která má mimořádné schopnosti nejen léčit lidi po medicínské stránce, ale dokáže jim pomoci i po stránce okultního zdraví a zjevně má rozsáhlé informace o unitárním prostoru, takže je to opravdu vysoká liga.

Vakcíny pro 2 miliony českých občanů už jsou na obzoru, očkovací šílenství nezná mezí

Koneckonců, pokud jste viděli její video a její emoce během projevu o Covidu v našem článku zde, tak každému musí být jasné, že mluví pravdu a nevěší lidem bulíky na nos, ale opravdu chce lidem pomoci. Masivní podvod Covid-19 se bude v příštích dnech masivně rozvíjet i v ČR, česká vláda plánuje naočkovat v první vlně 2 miliony českých občanů, především státních pojištěnců [4] jako jsou vojáci, policisté, lékaři, učitelé, úředníci a důchodci, přičemž vakcíny jsou naprosto zbytečné. Lidem chybí zinek, vitamín D a především to, čemu se říká přirozená imunita, která je právě závislá na dostatku zinku a vitamínu D v lidském těle.

Dva lékaři vysvětlují aktivistce BLM situaci okolo Covidu

Pokud je již člověk nemocný a nakažený virem, potřebuje Hydroxychloroquine, který pomůže zinku dostat se dovnitř virem napadených buněk, ale to, co probíhá v USA, to je opravdu na pokraji občanské války. A není divu, že Donald Trump před chvílí právě navrhl [5] odklad prezidentských voleb kvůli obrovskému riziku falšování při korespondenčním hlasování. Takže ano, štětky a dobytkové z mainstreamu budou pomlouvat lékaře, že nerozumí medicíně a budou jejich videa banovat, zatímco liberálové budou lidem nutit covidové pasy, očkování, chytré karantény na šmírování lidí do mobilu a především hadry na huby. Pokud si toto lidé nechají líbit a nebudou tomu odporovat, skončí to nakonec u povinných čipů pod kůží.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář