JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americký prezident Donald Trump pohrozil, že vyšle federální pořádkové síly i do Chicaga, New Yorku a dalších velkých měst ovládaných demokraty, které se ocitly v neomarxistickém ultralevičáckém chaosu

USA: Americká levice, která je v USA nazývána liberálové, věnuje v posledních dnech všechnu svou energii na Portland. Město, jedno z mnohých, kde si militantní levice dělala co chce. Kde se pod různými záminkami okupovaly městské čtvrtě, byli napadáni názoroví odpůrci, a demoloval se majetek. To vše za nezájmu místních policejních složek, které daly levičákům volnou ruku. Pak ale do města přijela tajná federální komanda, a udělala to, co proti komunistickým sabotérům měla místní policie udělat už dávno.

Zatímco běžná média mluví jako obvykle o pokojných demonstrantech a ukazují údajně těhotné ženy, které před nimi vytvořily živý řetěz, aby je chránily před federálními silami, z alternativních zdrojů se k nám z Portlandu dostávají i jiné, skutečné obrázky dění.

BLM aktivisté a rudí aktivně napadají policii. Podpálili několik státních úřadoven a každou noc páchají výtržnosti. Tato videa dokumentují některé jejich akce z posledních dní. V běžných médiích je neuvidíte.

I přes existenci těchto a mnoha dalších záběrů, nám média podávají zprávu o tom, jak je v Portlandu vše sluníčkové, a situaci hrotí jen policie. Oproti koblihy papajícím a před demonstranty klečícím místním policajtům jsou totiž federální síly skutečně úplně jiná liga.

Prezident Trump dnes v rozhovoru pro média naznačil, že by tyto jednotky mohl poslat i do takových měst, jako je New York, Chicago, Philadelphia, Detroit, Baltimore, Oakland a další, kde by ovšem už nešlo o většinou bílé anarchisty, ale černošské militanty. Federální síly v Portlandu pochválil za skvěle odvedenou práci.

Trumpovi, stejně jako nejméně polovině Ameriky, je jasné, že pokud nyní ustoupí revolučnímu davu, ten Ameriku roztrhá na cucky. Z civilizované země se stane země necivilizovaná. Jak aktivisté rádi říkají, dekolonizovaná. Trump, a Amerika, ale zoufale potřebují jednu důležitou věc. Tenhle boj nemůže Trump bojovat sám.

Nyní je extrémně důležité, aby měl Trump a jeho vláda pevné ruky, která je jedinou nadějí na záchranu Ameriky před komunistickým terorem, podporu části veřejnosti. Je třeba, aby američtí patrioti sami vyšli do ulic, a začali demonstrovat za to, co je správné. Že mezi nimi a rudými dojde ke konfrontaci, je jisté, ale bez nich to Trumpovy “kontras” nezvládnou. Potlačení rudé revoluce v USA musí jít ruku v ruce jak s odvážnými politickými rozhodnutími, tak nesmlouvavou policií, tak i americkými patrioty v ulicích.

Pokud si toto mlčící většina v Americe neuvědomí, a nevstane z gauče, hrozí, že jí jednoho krásného dne na dveře zaklepe nějaký rudý komisař, a skončí v tom lepším případě za ostnatým drátem.

Filip Vávra

Odeslat komentář