JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americký režisér Oliver Stone: Spojené státy se staly „impériem zla“!

USA: Režisér poznamenal, že Spojené státy představují pro svět hrozbu jaderné války a že vývoj jaderných zbraní v zemi je projevem agrese.

Americký režisér Oliver Stone, který natáčel dokument o ruském prezidentu Vladimirovi Putinovi, se domnívá, že Spojené státy se staly „impériem zla“. Tento názor vyjádřil v rozhovoru s RT, jehož text byl zveřejněn ve čtvrtek na internetových stránkách vysílatele.
„Jsme silou zla…dosáhli jsme limitu, kdy máme zničující účinek na historii lidstva. Musím s lítostí říci (protože miluji svou zemi!), že jsme se stali impériem zla. Stala silou zla pro lidi, pro ty, kteří chtějí reformy, pro ty, kteří chtějí změnit věci, pro prosté lidi. Toto se k nám vrátí jako bumerang,“ řekl Stone. Zejména zdůraznil, že USA představují hrozbu jaderné války ve světě a že vývoj jaderných zbraní v zemi je projevem agrese.
Režisér se také dotkl úrovně korupce ve Spojených státech a uvedl, že je mnohem vyšší než v jiných zemích světa. Přičemž je Stone přesvědčen, že současný stav věcí nevyhovuje mnoha občanům jeho státu, je však pro ně obtížné ovlivnit situaci kvůli současnému volebnímu systému ve Spojených státech. Podle jeho názoru na hlasu jednotlivce nezáleží.

Odeslat komentář