JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americký šéf-epidemiolog Dr. Anthony Fauci naříká, že Američané už nevěří ani vědě, ani autoritám, to jest ani jemu

Velký šéf boje proti chorobám zlořečí Američanům, kteří mu nevěří, že jsou „proti-vědecky zaujatí“

Dr. Anthony Fauci, polarizující ředitel Národního institutu pro alergie a infekční choroby, zlořečí běžným Američanům za odmítání podvolit se ‚autoritám‘ na vědecké záležitosti a lidi obvinil z ‚ohromujícího popírání‘, když stojí před ‚pravdou‘.

Fauci promlouvající v podcastu zvaném Učební křivka vytvořeném ministerstvem zdravotnictví a služeb lidem (HHS) obviňoval lidi „z nešťastné kombinace anti-vědecké zaujatosti, protože ty pravdy někdy jsou, víte, nepředstavitelné a nesrozumitelné, prostě nevěří vědě a nevěří autoritám.“

„Takže teď, když někoho vidí v Bílém domě, kdo má aureolu autority a kdo mluví o vědě, tak je spousta lidí, kteří tomu prostě nevěří, a to je nešťastné, protože víte, věda je pravda,“ tvrdí Fauci.

„To popírání je občas ohromující, je to to samé, co z lidí dělá odpůrce očkování, kteří nechtějí, aby se lidé očkovali, i když data jasně ukazují, jak jsou ty vakcíny bezpečné,“ prohlásil Fauci s dodatkem: „To je opravdu problém.“

Možná ale skutečným důvodem, proč Američané Faucimu nedůvěřují, je ten, že neustále přepíná z jednoho stanoviska na druhé a už řadu měsíců si v těch ‚pravdách‘ protiřečí.

Z tohoto člověka rovněž čiší autoritářství a má jasně problém s kýmkoliv, kdo zpochybňuje jeho nadřazenost.

Za Faucim se rovněž táhne dlouhá historie jako čelního představitele mocenské sítě Velké farmakologie a Velkého medicínského průmyslu, takže jeho protlačování vakcín a medicíny je jasným konfliktem zájmů.

Steve Watson

Překlad: reformy.cz

Odeslat komentář