JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Analytik Jaroslav Štefec se směje: „Novičok? Rusové jsou nejodolnější! Všichni zasažení Rusové nejen žijí, ale dokonce vzkvétají“

Kauzy Novičok ukázaly jednu zásadní, dosud zřejmě nedoceněnou vlastnost Rusů – vysoce nadstandardní odolnost vůči i těm nejúčinnějším nervově-paralytickým látkám, píše Jaroslav Štefec na facebooku.

Nejprve Skripalovi, a teď i Navalnyj údajně přišli do přímého kontaktu s tím nejvíce smrtícím, co vývoj těchto bojových chemických látek zatím přinesl, a přestože jeden britský občan v důsledku kontaktu se stejnou látkou zemřel a druhý je doživotně poškozen, všichni zasažení Rusové nejen žijí, ale dokonce vzkvétají.
Myslím, že plánovači dalšího vývoje těchto látek, jejichž nové generace připravují laboratoře centra pro výzkum chemických a biologických zbraní Porton Down nedaleko (jaká to náhoda) britského Salisbury, by měli tuto skutečnost vzít do úvahy.
Na konec přidám k úvaze ještě jeden postřeh, nebo spíše zvláštní paralelu. Stejně jako se otrava ruských občanů údajným Novičokem poprvé projevila v Británii nedaleko instituce, prokazatelně pracující na vývoji látek na stejné bázi, objevil se v Číně virus SARS-CoV-2 poprvé nedaleko laboratoří, kde se s ním pracuje stejně prokazatelně.
 
Několik let před událostmi z přelomu letošního roku totiž poskytly USA laboratořím (jaká to náhoda) ve Wu-chanu „za účelem výzkumu“ tento, nebo velmi podobný virus, a navíc tento výzkum i přes existující embargo záhadným způsobem spolufinancovaly. Podotýkám, že tyto informace nejsou fake, ale jsou dohledatelné z dostupných veřejných zdrojů v USA.
Autor: Jaroslav Štefec
Zdroj: Facebook Jaroslava Štefeca

Odeslat komentář