JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Analýza aktualní situace v Kenoshe, ve Wisconsinu: Dva zastřelení ultralevičáci BLM během pokračujících výtržností

USA: Ohledně této kauzy bude zveřejněno mnoho nepřesností a česká média se pravděpodobně omezí jen na přebrání agenturních zpráv. Na internetu lítají videa vytržená z kontextu, a aktivisté z obou stran vynášejí rychlé soudy. Středoevropan pro vás má podrobnou analýzu toho, co se dnes v noci stalo v Kenoshe, ve Wisconsinu, kde už několik dní komunisté a Black Lives Matter ničí město.

Ve městě v noci došlo ke střelbě, po které zůstali dva mrtví a jeden zraněný. Všichni tři byli militanti Black Lives Matter, a všichni tři byli bílí. Co se stalo? Video důkazy jsou k dispozici, je ale důležité je správně posbírat a seřadit. Zde jsou ty nejrelevantnější.

Včera večer se ve městě objevila i ozbrojená milice. O jaké lidi šlo, a co bylo přesně jejich cílem, zatím nevím, protože informace z videí si navzájem odporují. Máme tu jednu skupinu ozbrojenců, která na videu říká, že přišla chránit protestující, a že podporují BLM. Na druhou stranu ale také říkají, že přišli chránit obchody před zničením. Minimálně jeden z nich do města přijel ze státu Illinois. Tento člověk, pozdější střelec, říká, že přijeli podpořit místní milici. Zde jsou videa týkající se této milice a informací z tohoto videa.

Milice vyjadřuje podporu pro BLM. Mezi ozbrojenci je minimálně jeden nebílý člověk.

Milice chrání obchody.

Kluk v zeleném tričku a obrácené kšiltovce, pozdější střelec, říká, že tu jsou s místní milicí.

Podporují protest, ale zároveň chrání obchody.

Další důležité záběry ukazují konfrontaci mezi vzteklými komunisty z BLM a milicí. BLM se snaží milici, která chrání obchody, vytlačit pryč. Všimněte si obzvlášť vzteklého menšího bílého muže v červeném tričku. A také vyššího brejlouna v černé kapuci se skejtem v ruce. Zatím nevíme, o co v konfrontaci šlo, ale je z toho trochu dojem, že komunisté mají problém se členy milice, která přijela z jiného státu. Muž v červeném tričku v závěru milici vyzývá, ať jej střelí.

A nyní další důležité video. Bohužel zatím nevím, co se stalo mezitím, a snad se na to přijde během vyšetřování. Ale vidíme, že muž v červeném tričku honí muže z milice v zeleném tričku, který se již objevil v předchozích videích. Také po něm hází předměty. Muž z milice jej zastřelí. Následující video vše detailně rozebírá, a my si rozebereme jednotlivé sekvence.

Naštvaný komunista v červeném triku honí milicionáře v zeleném triku. Ten, zřejmě v ohrožení, když už je červenáček u něj, se otočí, a vypálí několik výstřelů, z nichž minimálně jeden zasáhne hlavu. Zřejmě v životě nikoho nezabil a tak se jde na ležícího podívat a je zmatený. Střelec s někým telefonuje, a říká: “Právě jsem někoho zastřelil”. A utíká pryč, protože ví, že mu jde o život.

Na dalším záběru utíká ulicí a je pronásledován. Tento záběr bude ještě více rozebrán dále v tomto článku. Několik komunistů ho honí a někdo z okolostojících se ptá, co udělal. Odpovědí je, že někoho střelil. Muž je sražen na zem a vrhá se na něj několik lidí, ale muž má stále svou pušku a střílí v sebeobraně na útočníky. Jednoho (skejťák) zasáhne do hrudníku. Druhému ustřelí kus ruky. Pak se zvedne a utíká dál směrem k policii a má ruce nad hlavou. Policie jej ignoruje a pokračuje dál. Další záběry z tohoto videa pak ukazují záběry, které jste již viděli. Muž na jednom z nich říká, že zde pracuje. Nicméně informace o něm, které běží na internetu, tvrdí, že přijel z Illinois.

Zde krátký záběr ukazující detail, jak se psycho v červeném tričku dostává do velmi těsné blízkosti s úmyslem útočit.

A nyní další rozbor střelby. Fotografie skejťáka, který přibíhá asistovat soudruhovi, co naskakuje na střelce na zemi.

Tady jeho skejt dopadá na tělo ležícího milicionáře.

Tady už se hroutí k zemi a drží se za hrudník. Všimněte si muže, který ke střelci přistupuje zleva a má v ruce pistoli.

A tady už je muž s pistolí, který se mezitím přiblížil až těsně ke střelci. Jakoby říkal, “nestřílej, jinak tě nebudu moci zastřelit”.

A takto dopadl. Bez kusu ruky.

A konečně, toto je střelec. Vlastně ne muž, ale kluk. Je mu teprve 17. Jmenuje se Kyle a je to patriot. Snad odpovědné orgány uznají, že jednal v sebeobraně, jak je z dostupných zdrojů jasné.

V reakci na dění prezident Trump právě prohlásil, že do města posílá federály a Národní gardu, což guvernér doteď blokoval.

Filip Vávra

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář