JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Antipápež František spolu s Gatesom až po uši namočený v podvodnej kampani za globálne očkovanie svetovej populácie

SVĚT: O jednomyseľnosti Billa Gatesa a rímskeho pápeža.

Začiatkom mája Bill Gates povedal, že svet potrebuje 14 miliárd dávok vakcíny, aby zastavil šírenie vírusu COVID-19 a „ je  potrebné urobiť to čo najskôr“. Miliardár sa teraz rád prezentuje ako „hlavný epidemiológ verejného zdravotníctva“, a navyše ešte aj ako zástupca … záujmov ľudstva.

„Rozdeľovať ich  [dávky vakcíny] treba okamžite, hneď ako príde prvá sériaNajprv zdravotníckym pracovníkom a potom  krajinám s nízkymi príjmami, pretože tam je  šírenie choroby  najpravdepodobnejšie,“ nalieha Gates.

Očkovanie svetovej populácie ako „naliehavej úlohy“ sformuloval Gates ešte dávnejšie, dlho pred príchodom COVID-19. Lekársky korešpondent CNN uskutočnil  21. januára 2016 rozhovor s Billom Gatesom, v ktorom Gates okrem iného uviedol:

Reportér: „Desať miliárd dolárov na nasledujúcich desať rokov, aby sa vytvoril „ očkovací rok “, čo to znamená?“

Bill Gates: „Veríme, že za  tých desať rokov  sa  nám podarí dosiahnuť neuveriteľný pokrok vynájdením nových vakcín a zabezpečením toho, aby ich dostali všetky deti, ktoré to potrebujú. Potom budeme potrebovať ďalších šesť alebo sedem rokov a budeme mať prostriedky na zníženie detskej úmrtnosti a zníženie rastu ľudskej populácie. Výsledkom bude stabilita a zdravé životné prostredie.“

Túto myšlienku zopakoval Bill Gates  vo svojich rozhovoroch veľakrát.

Prečo ale Gatesa v tomto podporuje aj Vatikán?

Spolu s Gatesom vedie kampaň za univerzálne očkovanie svetovej populácie aj hlava Vatikánu.. Vo svojom ostatnom príhovore k svetu pápež František uviedol, že „pandémia je odpoveďou prírody ľudstvu  za ignorovanie zmien podnebia“ a zdôraznil, že „akákoľvek úspešná vakcína by mala byť dostupná na celom svete“.

Takže „odpoveďou prírody“ [nie Boha všemohúceho] … na hlavu rímskej cirkvi to znie dosť neočakávane.

Samozrejme, jednomyseľnosť rímskeho pontifika a amerického miliardára, pokiaľ ide o otázku distribúcie vakcíny, o ktorej v súčasnosti nie je nič známe, vyvoláva otázky. Aj preto, že objektívne porovnanie štatistík koronavírusu s inými chorami nijakým spôsobom nedokazuje, že COVID-19 je „najaktuálnejšie nebezpečenstvo pre ľudstvo“.

Napríklad v Nemecku s počtom obyvateľov  83 miliónov,  boli údaje o šírení vírusu od 4. mája nasledujúce:

• Chorých.       –   165 664
• Vyliečených   –   132 700
• Zosnulých     –       6 866

V porovnaní s následkami iných hromadných chorôb sú tieto čísla relatívne malé. V Nemecku ročne ochorie na zápal pľúc  okolo 680 000 ľudí,  z toho je 230 000 hospitalizovaných. Priemerná zaznamenaná úmrtnosť na túto chorobu je približne 10%.

Priemerná ročná úmrtnosť na zápal pľúc v Nemecku je od roku 2016 približne 35 tisíc ľudí ročne. To je neporovnateľne viac  s tým, čo sa očakáva od šírenia koronavírusovej infekcie.

Keď už  hovoríme o celosvetových  číslach, s ktorými operuje Bill Gates, WHO a pápež (3,5 milióna ľudí bolo infikovaných koronavírusom a 240 tisíc z nich zomrelo), potom len na bežný zápal pľúc dojčenská úmrtnosť (deti do 5 rokov) dosahuje 1,1 milióna úmrtí za rok.

Celkovo na pneumóniu spolu s obvyklými formami chrípky zomiera ročne asi 7 miliónov detí a dospelých.. To znamená, že toto je oveľa  vážnejšie a tieto čísla sú známe, avšak ani Bill Gates, ani hlava Vatikánu sa a o tento problém  nikdy nezaujímali.

Prečo to neznepokojuje ochrancov ľudskosti?

Nie je  to preto, že moderné metódy liečby pneumónie sú vypracované podrobne  a  nie je potrebná žiadna nová vakcína? Je tiež známe, že hlavným dôvodom vysokej úmrtnosti na zápal pľúc je hlboká sociálna nerovnosť a s  ňou  súvisiace zlé sociálne podmienky v chudobných a najchudobnejších krajinách. Dajme tomu, že americkému miliardárov na tom nezáleží. Prečo sa nad tým nezamýšľa  rímsky pápež?  U neho by to bolo prirodzenejšie .

O tom, načo je Billovi  Gatesovi  potrebné  univerzálne očkovanie svetovej populácie  je známe. Hovoril o tom aj slávny americký ekonóm a politológ William Engdahl v knihe „Semená ničenia. Tajné pozadie genetických manipulácií “, uverejnené v roku 2015 v ruštine. Načo je  však celosvetová vakcinácia  hlave Svätej stolice? Čo sa deje (alebo sa už stalo) vo Vatikáne?

Autor: Dimitrij Sedov

Odeslat komentář