JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ARFA: Český Deep State vs. Andrej Babiš. Počítání mrtvých, nebo svoboda? Koronavirus je politikum. Je to zbraň, ne epidemie. Jde o vrcholnou akci Deep State, jehož česká miniverze nyní trhá oponou, škrábe, drápe a chce změnit chod světa. Babiš jde cestou Donalda Trumpa a je z pohledu EU a jejích prodloužených pazourů “persona non grata.”

ČESKO: Mladý soudce Štěpán Výborný (ročník 1986) se vynořil v roušce ex machina a hodil do toho vidle. Přesně, jak jsme předvídali: Oni nechtějí, aby to skončilo, budou to natahovat klidně dál – karanténa ještě nejméně rok. Za každou cenu. Český Deep ukazuje drápy: Ty roušky musí zůstat tam kde jsou! Zpátky na kolena, spodino!

Pusťte si tohle video a SDÍLEJTE tento článek! Jsme na křižovatce. Je čas si vybrat stranu.

Všechno v jedné minutě. Donald Trump ve vrcholné formě. Program pro přeživší.

Mentorem mladého soudce Výborného je soudce Ústavního soudu Vojtěch Šimíček. Ten, který v roce 2019 rozhodl, že se občané Ruské federace se nesmějí ubytovat v hotelu v Ostravě, pokud nepodepíší prohlášení o nesouhlasu s “anexí Krymu”.

Soudce Městského soudu Štěpán Výborný, který do toho hodil vidlepři vyhlašování přelomového rozsudku dne 23. dubna.

“Rozhodnutí majitele hotelu bylo koneckonců v souladu s českou zahraniční politikou i politikou mezinárodních organizací,“ uvedl tehdy Šimíček.

Koronavirus není nemoc, ale zbraň

Koronavirus je politikum. Je to nástroj, ne epidemie. Jde o vrcholnou akci Deep State, jehož česká miniverze nyní trhá oponou, škrábe, drápe a chce změnit chod světa.

Prodloužení nouzového stavu, udržení země na kolenou a roušek na obličejích občanů – to je příkaz shora, kterému se český premiér nechce podvolit – ale nakonec zřejmě bude muset.

“Jediné, co chtějím je, aby se to prodloužilo. Chtějí čas a udělají pro to všechno.” David Icke, vizionář

Prodloužení nouzového stavu znamená, že podle Krizového zákona bude Česká republika čelit miliardovým požadavkům o náhrady a ušlý zisk všech živnostníků, firem a podnikatelů.

Jdou po něm, ale…

Premiér Babiš z pohledu Evropské Unie a jejích prodloužených pazourů “persona non grata” a Německo dlouhodobě dělá všechno proto, aby se ho zbavilo.

Proto je třeba hodnotit přístup premiéra Babiše jako velmi statečný a výsledek, který teď máme, jako maximum možného.

Je také samozřejmě možné, že to co vidíme a čeho jsme oběťmi, je jen “hra na hodného s zlého policajta.” Že jde všem jen o jedno: Natáhnout omezení co nejdéle a v rámci této globální strategie nasbírat co nejvíc politických bodů.

Oni – tedy ti nad Českou vládou – nás chtějí na kolenou, chtějí vyšší nezaměstnanost, chtějí devastaci ekonomiky.

Počítání mrtvých

Je to mimořádně odporná mediální zbraň, kterou válčí na koronavirovém bojišti Česká televize v podobě grafů s rudou, vzhůru mířící křivkou a pobouřeným svazákem v popředí. “Takové grafy můžeme udělat z jakékoli nemoci,” upozorňuje profesor MUDr. Žaloudík dodává, že na rakovinu zemře 60 x víc lidí, než na tuto údajnou epidemii.

Českého premiéra teď čeká – pokud se podaří zrušit nebo omezit nouzový stav – “počítání” mrtvých, kdy každý přirozeně zemřelý občan, který má shodou okolností také chřipkový virus určité kategorie, bude přičítán na jeho účet.

Není zaznamenám jediný případ ani u nás ani na světě, kdy by někdo zemřel na Covid-19. Vždy je to jen “úmrtí z jiných důvodů s covidem” a jde o zcela zanedbatelné procento zemřelých. Tato epidemie neexistuje. Udělali z nás hlupáky.

Český Deep State

Jsme v historicky přelomové situaci, kdy nejde jen o budoucnost naší malé české kotliny. To, co se kolem nás nyní odehrává, je co do významu stejně zásadní jako například II. světová válka.

Jsme na místě, kterému se říká Křižovatka dějin.

Také u nás, v malé české kotlině, může mít při troše štěstí očistný efekt. Takže: Kdo je vlastně ten český Deep State?

Hlavním propagandistickým nástrojem českého Deep State je Česká televize a na ni napojená média miliardáře Bakaly: Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně.cz… Oč slabší jsou co do zájmu čtenářů, o to horečněji se vzájemně citují.

Pak jsou tu různé na cecík napojené webové mutace jako DVTV, Hlídací pes, Deník N a různí “factcheckers”. To jsou nástroje Deep State.

Vrchol pyramidy a užiteční idioti

Pak tu máme jinší kalibr: Soudy a státní zástupce, s jejich nejzásadnějším verdiktem posledních let – vrácením kauzy Čapí hnízdo do hry.

A také užitečné idioty v podobě různých neziskovek jako Milion Chvilek (Hundert Augenblicke), různých přeplacených Lidí v tísni, Open Society, Aspen, je jich tolik, že by z peněz, které utratí na politické úkoly, mohlo několik set nemocnic atd.

Politické loutky jsou tzv. Demoblok (Pirátská zelená strana, TOP 09 atd.), jejichž loutkáři (německý projekt Evropské unie) jsou také v úzkých, protože je je v úzkých ten, kdo vodí je – Deep State made in USA. Čímž se dostáváme k vrcholku pyramidy.

Jak z toho ven

Nynější situace v České republice je jen vedlejším produktem – jakýmsi okrajovým jevem hurikánu, v jehož oku jsou prezidentské volby v USA, kdy hrstka nejbohatších lidí planety (Gates, Bezos, Soros, Bloomberg…) bojuje skrze Deep State o moc.

Majetek těchto několika lidí přesahuje státy i kontinenty, cítí se být nad nimi – proto vlastně to všechno – kvůli pýše.

Premiér Babiš rozhodně neudělá chybu, když se bude v naší malé české kotlině řídit kroky, které tam za mořem ve své velké mocné zemi udělá prezident Donald Trump.

Tudy vede cesta ven. Prostě dělat totéž. Krok po kroku.

 

Odeslat komentář