JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ARFA: To snad ne! Šokující výsledky prvních pitev lidí, kteří oficiálně zemřeli “na COVID-19”: Žádný pacient nezemřel přímo na COVID-19. Pandemie, kde nejsou žádní mrtví?

NĚMECKO/ŠVÝCARSKO: V Německu a ve Švýcarsku byly provedeny první pitvy pacientů, kteří oficiálně (podle médií) zemřeli “na COVID-19”. Výsledek: Žádný z 85 údajných “obětí” nezemřel na COVID-19. Šokující zprávu publikoval německý deník Süddeutsche Zeitung.

Všech 85 mrtvých trpělo jinými vážnými chorobami, především vysokým krevním tlakem, srdečními infarkty, arteriosklerózou nebo jinými srdečními nemocemi.

U žádného pacienta nebylo možné určit, že zda koronavirus nějak přispěl k jejich úmrtí, mnozí ho měli jen zanedbatelné množství. Všichni zemřelí však oficiálně zemřeli na koronavirus a byli tak vedeni ve statistikách.

U žádného pacienta nelze jednoznačně říci, že zemřel přímo na COVID-19

Pitvy probíhaly v Hamburku (od 22. března do 11. dubna) a v Basileji. Do té doby pitvy pacientů “s koronavirem” německý institut Roberta Kocha zakazoval, tedy – doporučoval omezit na minimum, “aby se předešlo údajnému riziku přenosu infekce na zdravotnického personálu”.

Při pitvách v Hamburgu týmem vedeným forenzním expertem Klause Püschelem vyšlo najevo, že všichni pacienti byli tak vážně nemocní, že by zemřel na svou skutečnou chorobu stejně. Nelze přitom nijak určit, zda či do jaké míry COVID-19 jejich smrt nějak ovlivnil či urychlil.

100 % pacientu mělo jedno nebo více vážných nemocí

“Stejně jako obyčejná chřipka i nový koronavirus, pokud je v masivním množství, oslabí organismus. U žádného pacienta však nelze jednoznačně říci, že zemřel na koronavirus,” uvedl profesor Klaus Püschel.

Ve 46 případech vyskytly u pacientů předchozí vážné choroby plic, 28 mělo jiné choroby nebo transplantace orgánů, 16 trpělo demencí, rakovinou, obezitou nebo cukrovkou. Nemoci se překrývaly, pacienti trpěli několik na jednou.

Ve Fakultní nemocnici v Basileji provedena pitva u 20 lidí, kteří podle mediálního výkladu také “zemřeli na koronavirus”. Výsledky se shodovaly s těmi z Hamburku.

„Většina pacientů také trpěla obezitou, měla zjevnou nadváhu, více než dvě třetiny měly už dříve poškozené koronární cévy a jedna třetina měla diabetes,” uvedl profesor Alexander Tzankov z nemocnice v Basileji.

Německý institut Roberta Kocha změnil přístup k pitvám po více než měsíci a údajných 100 tisíc “obětí koronaviru”. Je důležité mít co nejvíce pitev,“ uvedl institut krátce před pitvami v Hamburku a Basileji.

Výsledky pitev plně podporují závěry českých lékařů, například docenta Martina Balíka, profesora MUDr. Jan Žaloudík, profesora Jana Pirka a mnoha dalších.

“Ta čísla jsou úplně zkreslená,” říká docent Martin Balík. Média uvádějí, že “zemřeli na koronavirus”, příčiny smrti však ve skutečnosti byly úplně jiné a Covid-19 s tím většinou nijak nesouvisel.

V České republice umírá průměrně každý rok (i letos) 300 lidí denně, z toho letos “s koronavirem” čtyři. U žádného případu však nelze označit koronavirus jako jednoznačnou příčinu smrti.

Odeslat komentář