JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AstraZeneca zastavila testování své vakcíny AZD1222 na Covid-19 v poslední 3. fázi klinických testů kvůli vážným vedlejším účinkům u dobrovolníků ve zkušební skupině ve Velké Británii! Podle uniklých informací farmaceutická společnost prověřuje propuknutí mozkových mrtvic u několika lidí ve sledované skupině 35 – 45 let věku! Vakcínu si objednala Evropská unie v počtu 300 milionů dávek pro 27 zemí EU, ale po zastavení 3. klinické fáze je distribuce v nedohlednu! Proč se AstraZeneca bojí vedlejších účinků, když před 2 týdny podepsala s EU smlouvu o zbavení zodpovědnosti za vakcínu?

Britská farmaceutická společnost AstraZeneca dnes šokovala v podstatě všechny vlády členských zemí EU způsobem, který nikdo nečekal. Farmaceutický gigant totiž oznámil [1], že zastavuje klinické testy vakcíny AZD1222 proti nemoci Covid-19 v poslední 3. fázi klinických studií. Tato fáze měla skončit v říjnu a vakcíny se měly na trhu objevit ještě před Vanoci. Před 2 týdny podepsala AstraZeneca s vedením Evropské komise mamutí kontrakt na dodávku 300 milionů dávek této vakcíny pro obyvatelstvo 27 zemí Evropské unie.

Ve smlouvě podepsané 27. srpna 2020 si farmaceutická firma vyjednala [2] bezpečnostní klauzuli, že společnost AstraZeneca neponese právní odpovědnost za případné budoucí vedlejší účinky vakcíny, a že veškerou právní odpovědnost za případné žaloby poškozených na sebe vezmou vlády jednotlivých členských států EU. Britský farmaceutický gigant se tak zbavil zodpovědnosti, ale dnes odpálil šokující informaci, že zastavuje klinické testy ve III. fázi. A na internet už unikly některé informace, které na celou záhadu vrhají světlo.

Farmaceutická společnost AstraZeneca

Na veřejnost unikly podrobnější informace, i když jejich zdroj je neověřený, ovšem určité potvrzení přinesla agentura Reuters [3]. Podle těchto informací se AstraZeneca rozhodla zastavit 3. fázi klinických testů poté, co na rozšířeném vzorku finálních aplikantů v Oxfordu, kde klinické zkoušky probíhaly, se objevil jistý problém. V klinické skupině dobrovolníků ve věku 35 až 45 let se mělo objevit několik znepokojivých případů, kdy u dobrovolníků propukla mozková mrtvice způsobená sraženinou v tepně, která přivádí krev do mozku.

Není jasné, u kolika dobrovolníků v této věkové skupině mrtvice propukla, jestli se jednalo o jednoho, dva nebo více pacientů, ovšem zastavení klinických testů v poslední a závěrečné 3. fázi je naprosto neuvěřitelný úkaz, který se stává výjimečně i u léků, kde farmaceutická společnost ponese právní odpovědnost za vedlejší účinky, natož aby se to stalo u testů vakcíny, za kterou společnost zodpovědnost na základě podepsané dohody s EU neponese. Takže, co to má k sakru znamenat?

Před 2 týdny podepsala AstraZeneca s Evropskou komisí mamutí kontrakt na 300 milionů vakcín pro 27 zemí EU, ale teď po 2 týdnech je vakcína v nedohlednu. Vakcína v klinických testech ukázala, že už nefunguje na současné zmutované kmeny koronaviru?

Ty kecy a bláboly v tiskovém prohlášení, že firmě jde o bezpečnost vakcíny na prvním místě, to si mohou nechat na dobrou noc malým dětem jako pohádku, protože žádná farmaceutická firma nezastaví klinické testy pár týdnů před zahájením komerčního nasazení vakcíny ve chvíli, kdy má v kapse papír od Evropské komise na indemnitu před žalobami kvůli vedlejším účinkům. Kdyby AstraZeneca nepodepsala před 2 týdny s Evropskou komisí tuto smlouvu a dohodu o indemnitě, tak bych možná i uvěřil tomu, že AstraZeneca má obavy před žalobami.

A proto bych věřil, že je opatrná a potřebuje prošetřit, jestli ty mozkové mrtvice lidí v produktivním věku jsou opravdu způsobené vakcínou, anebo je to něčím jiným. Jenže, v této situaci zastavení 3. fáze klinických testů nedává smysl. Co je tedy za tím schováno? Nejsme zde náhodou svědky monstrózního podvodu, který je nyní maskovaný příběhem o velké starostlivosti farmaceutické firmy o bezpečnost vakcíny? Proč by měla AstraZeneca řešit pár mozkových mrtvic, když má na dodávku 300 milionů vakcín do 27 zemí EU podepsanou beztrestnost, nežalovatelnost, tedy indemnitu?

AstraZeneca podle smlouvy dodá EU celkem 300 milionů dávek vakcíny AZD1222

Je velice pravděpodobné, že vůbec nejde o mozkové mrtvice několika osob v testovacím klinickém programu, ale o něco mnohem závažnějšího. Vakcína totiž s největší pravděpodobností už nefunguje! Ano, přesně to je jediný a možný vysvětlitelný důvod, proč AstraZeneca zastavuje klinické testy, aby zabránila naplnění podepsané smlouvy s Evropskou unií na dodávku 300 milionů vakcín. AstraZeneca sice má podepsanou indemnitu s Evropskou unií a je zbavena odpovědností za žaloby pacientů, kterým vakcína ublíží nebo způsobí smrt či postižení.

Ovšem není zbavena trestní zodpovědnosti za podvod, tedy dodávku vakcín, které nefungují a nevytváří imunitu, protože koronavirus mutuje, a to tak rychle a takovým tempem, že je velice pravděpodobné, že po půl roce vývoje této vakcíny se ukazuje, že proti zmutovaným virům ve II. vlně koronavirové komedie prostě vakcína AZD1222 už nefunguje, anebo funguje velmi nevýznamně, málo, zanedbatelně a bez zásadního efektu. A to mění situaci. To je sakra pořádný důvod pro zastavení testování vakcíny, protože jenom těžko by se EU vysvětlovalo, že AstraZeneca začala distribuovat do 27 zemí EU v podstatě neúčinné a nefunkční vakcíny. A proti takovému skandálu AstraZeneca indemnitu nemá.

Koronavirus podle všeho mutuje rychleji, než proti jeho kmenům stíhají farmaceutické firmy vyrábět vakcíny

Kdyby vakcína fungovala a opravdu generovala u drtivé většiny dobrovolníků dostatečný objem antigenů a protilátek, tak by k žádnému zastavení klinických testů nedošlo a nikdo by nebral ohledy na nějaké osoby, které postihly mrtvice, protože AstraZeneca má podepsanou indemnitu od EU, a tím je to dané. Tohle ovšem všechno nasvědčuje jediné věci, že vakcína podle všeho již v září 2020 není schopná zajistit v lidských tělech dostatečné objemy protilátek, protože koronavirus se prostě změnil, má jinou charakteristiku a v organismu člověka tak vakcína nespustí proces tvorby protilátek proti těm kmenům koronaviru, který je mezi populací v této II. vlně na podzim.

Jinými slovy, vakcína by vytvářela protilátky na koronavirus z jara tohoto roku, který už zmizel a je pryč, protože zmutoval a transformoval se, přičemž zeslábl, jak předpovídala MUDr. Soňa Peková už na jaře. A nikdo se tomu nemůže divit, protože přesně takto to dopadá u vakcín na chřipku, kdy každý rok se viry chřipky mění a vakcíny z minulého roku už nefungují na zmutované chřipkové kmeny letos. To samé se podle všeho děje s koronavirem, ale v rychlejším cyklu než u chřipky. 

AstraZeneca testovala v Oxfordu ve Velké Británii

Zatímco chřipka mutuje v intervalu zhruba 1 roku, tak naproti tomu se zdá, že koronavirus mutuje v intervalu okolo 6 měsíců, tedy 2x za rok. A to je příliš krátká doba na výrobu spolehlivé vakcíny, protože výzkum, testování a výroba očkovací látky se rychleji než za 10 měsíců zvládnout nedá, a pokud koronavirus mutuje takto rychle, nastává konflikt a čelní srážka s realitou, že proti Covidu-19 s velkou pravděpodobností nepůjde očkovací látka vyvinou nikdy, natož aby fungovala, aby byla spolehlivá, aby vytvářela protilátky na současné a nikoliv minulé kmeny koronaviru, a aby neměla děsivé vedlejší účinky. Takže, k čemu to spěje?

No, přece k tomu, že jedinou funkční, i když v podstatě neotestovanou vakcínu, mají Rusové, kteří ji již nasadili a očkují s ní ruské občany a budou ji vyvážet do 40 zemí světa, které už projevily zájem o ruskou vakcínu Sputnik V. A mohu vás ujistit, že po dnešním oznámení AstraZeneca o zastavení klinických testů své vakcíny se do fronty o ruskou vakcínu postaví celá řada dalších zemí.

Jedinou zemí na světě, která má funkční vakcínu, je… Rusko! Takové chucpe pro západní farmaceutické firmy!

Ruská vakcinační škola funguje úplně jinak, používá model tzv. přímé imunizace, kdy do těla očkovaných osob jsou vpichovány aktivní a neoslabené části virů, jejich proteinoví váčky, ovšem s geneticky zkrácenou životností pro množení. Lidé po očkování onemocní, prodělají mírnou nemoc, protože deaktivované viry se nemohou v těle přemnožit do takové míry, aby propukla těžká forma nemoci. Jedná se tedy o tzv. příznakové očkování, tedy takový způsob očkování, kdy člověk prodělá příznaky nemoci, tělo začne s virem zápasit a vytvoří si protilátky.

Rusko zahájilo očkování svých vojáků novou vakcínou Sputnik V

Západní vakcíny používají metodu nepřímé imunizace, kdy se protilátky v těle vyrábí uměle, a to tak, že vakcína přinutí imunitní systém spustit imunitní reakci a výrobu antigenů proti látkám přítomným na povrchu prasečí či jiné zvířecí buňky či zvířecího viru, vpravené ve vakcíně do těla člověka. Na povrchu nosiče jsou pouzdra virů, proti kterým se má vytvořit imunita a imunitní systém tato pouzdra na buňce okopíruje, detekuje a začne proti nim vyrábět antigeny a protilátky. Nedojde tak k propuknutí nemoci, žádná v těle není, pouze maketa viru přichycená k buňce nebo virovému nosiči ve vakcíně.

Vysmívaná ale ověřená sovětská metoda přímé imunizace bude slavit comeback?

A jak se ukazuje, britská vakcína vyvíjená půl roku zřejmě obsahuje vadné návrhy virových maket, takže v září 2020 již vakcína nevyrábí antigeny a protilátky proti mutacím koronaviru z podzimu 2020, ale z jara tohoto roku. A to je průser jako mraky, to si jistě dovedete představit. Takže, zatímco Rusové očkují starou sovětskou metodou přímé imunizace, britský farmaceutický obr si musel vymyslet historku o péči o bezpečnost vakcíny poté, co asi firma zjistila během 3. fáze klinických testů, že vakcína nevytváří v tělech dobrovolníků dostatečné množství těch protilátek, které jsou potřeba na boj s podzimním kmenem koronaviru, nikoliv s kmeny na jaře.

Ruská vakcína je dvou-vektorová, očkuje se dvakrát po sobě s rozestupem 21 dní

A to je jediné možné vysvětlení, k čemu vlastně dnes došlo v AstraZeneca. Vakcína v počtu 300 milionů dávek by byla dodána do 27 zemí EU bez požadované funkčnosti, protože v listopadu tohoto roku, kdy se počítalo se zahájením distribuce, bude koronavirus už tak zmutovaný, že by vakcína nefungovala ani na zlomku očkovaných osob. Takže se přijalo opatření, výmluva na prověření vedlejších účinků, s ohledem na zdraví a bezpečnost vakcíny. A to ve chvíli, kdy AstraZeneca nenese za vedlejší účinky vakcíny žádnou zodpovědnost. Vakcína tak musí být rekonstruována, musí zpátky do laboratoře a musí zakomponovat do vakcíny nové řetězce RNA viru, nové makety. Práce na dalších několik měsíců. Zatím to jde zamaskovat péčí firmy o vedlejší účinky, ale dlouho to tutlat nepůjde. Pravda je jenom jedna, jedinou funkční a na trhu nasazenou vakcínu mají Rusové! Panečku, taková facka západním Big Pharma společnostem. A bude ještě veselo.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář