JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Australská vláda začala zběsile mazat svědecká videa zachycující hejna ptáků, která začala útočit na přelaďované věže 4G a 5G vysílačů v Melbourne a v Sydney! Zoufalí papoušci klovou do emitorů, snaží se vytrhat kabely, bojovně nalétávají do panelů! Ornitologové jsou v šoku, ptáci jsou podle nich ve stresu a agresivně útočí! Ve Velké Británii je další skandál, operátoři začali nově budované věže 5G maskovat jako smrky a jedle, podle vzoru z Kalifornie!

AUSTRÁLIE: Situace okolo 5G sítí začíná celosvětově a dramaticky eskalovat. Během tzv. lockdown opatření, tedy uzávěr obchodů, podniků a veřejného pohybu a shromažďování kvůli Covid-19, začala v celé řadě zemí zrychlená výstavba 5G sítí a budování věží a nosičů pro vysílací prvky těchto sítí. Zatímco lidé jsou doma, mobilní operátoři využili karantény a vyslali do terénu montážní čety, aby bez odporu obyvatelstva a bez demonstrací začaly v klidu vztyčovat nové 5G věže v rezidenčních oblastech.

Jenže, nejedná se pouze o budování nových věží. V Austrálii totiž došlo k zahájení přelaďování vysílačů mobilních operátorů ze starých sítí 2G na 4G+ a na 5G. Operátoři v Austrálii přitom maskují nasazení 5G sítí jednoduchým trikem, označují je jako 4G+ a veřejnost to opravdu spolkla a nikde žádné protesty nejsou. Minulý rok v srpnu totiž společnost NEC vyhrála tendr australského konsorcia sítí T1 Mobile Operators na vybudování 4G+ a 5G sítí.

Instalace 5G emitorů.

Technologie 4G+ je mezi operátory vysoce preferovaná a oblíbená, protože umožňuje nabídnout 5G služby na předchozí infrastruktuře 4G. Jedná se o drobnou úpravu softwaru, konkrétně řídících jednotek 4G sítě a přeladění pásma do pásma vyhrazeného pro 5G, tedy podle aktuálního plánu nasazení v té které konkrétní zemi, někde se začíná budovat na pásmu starých 2G a 3G sítí, jinde se spouští sítě mezi 5 až 8 GHz, v Austrálii, v USA a v dalších zemích se budují sítě v několika 5G pásmech na 13 a 27 GHz. To, co je skvělé z pohledu operátorů na 4G+ sítích, je právě nízký náklad na realizaci, protože každý vysílač lze ze starého 4G doslova přes noc upgradovat na 4G+ a poskytnout tak 5G služby, aniž by to bylo označeno jako 5G.

Zásadní věc, která odlišuje 4G+ a 5G sítě, je kompatibilita směrem nahoru. Nové 5G sítě vyžadují 5G zařízení, 5G mobily, 5G koncové prvky u zákazníka, zatímco u 4G+ sítí tento problém odpadá, protože na 4G+ sítích můžou fungovat jak se 4G zařízeními, tak i s novými klientskými zařízeními 5G. Technologie 4G+ totiž umí rozlišovat mezi 4G a 5G klientskými přijímači.

V Austrálii začali lidé s údivem sledovat hejna ptáků, jak najednou začínají útočit na věže mobilních operátorů jako na hrozbu

A právě od počátku tohoto roku, kdy začali operátoři v Austrálii potichu upgradovat své 4G sítě na 4G+ a na 5G, se začaly na kontinentu u protinožců objevovat scény jako z hororu od Alfreda Hitchcocka. Hejna ptáků, především papoušků, začala najednou z ničeho nic útočit na tyto věže mobilních operátorů. Místní lidé v Austrálii na sociálních sítích začali psát, že nic takového v životě nezažili, lidé se zastavují při cestě na nákup nebo do práce a s údivem hledí vzhůru na mobilní věže, co se tam odehrává za neuvěřitelné scény. A jedno takové video vám přinášíme v tomto článku. Video bylo natočeno počátkem května tohoto roku na YouTube a krátce poté bylo administrátory YouTube smazáno na příkaz australské vlády. Video prý vyvolávalo paniku. Jenže, takových videí je mnohem více a Australané píší na sociální sítě o tom, že tyto scény zachycují i ve svých rezidenčních komunitách a ve svých městech. O co se tedy jedná?

 

Před několika měsíci začala hejna australských ptáků, především papoušků z rodu “Korela”, který je považovaný za jednoho z nejinteligentnějších ptáků na této planetě, útočit na neobvyklý cíl. Ptáci se sdružují v hejnech s celkem jasně sociálně budovanou kulturou. V posledních měsících však hejna těchto ptáků začala agresivně útočit na přeladěné věže australských operátorů, kteří počátkem tohoto roku provedli upgrady svých 4G sítí na 4G+ a začali testovat 5G kapacity svých sítí. Australský Vodafone počátkem května oznámil, že zahájil v Austrálii testování 5G sítě na frekvenci 700 MHz, tedy na nízkém pásmu. Ovšem v místech plánovaného odstavování 2G sítí začalo přelaďování na 2,6 GHz a přelaďování probíhá od počátku tohoto roku. A právě nyní na jaře začali v Austrálii útočit ptáci proti vybraným mobilním věžím. Video, které přinášíme výše, zachycuje malé hejno korel, které útočí na mobilní věž sdílenou hned několika australskými operátory v centru Melbourne.

Když ještě u vás není 5G síť oficiálně, neznamená to, že už nepoužíváte 5G služby ve svém 4G telefonu. Laciné přeladění pro operátora ze 4G na 5G se jmenuje 4G+

Papoušci nalétávají do zářičů, tzv. emitorů signálu, klovou do nich, vytrhávají z konektorů panelů kabely, snaží se je vytrhnout, vyrvat, klovou do emitorů a bojovně poletují bez odpočinku okolo a nalétávají do mobilní věže, a to se zcela jasným záměrem, aby ji vypnuli. Přeladěné signály a převod na 4G+ a 5G frekvence totiž těmto papouškům zjevně vadí a dochází k interakci s jejich organismem.

Takovéto chování ptáků v Austrálii k věžím mobilních operátorů nikdo nepamatuje a není divu, že australská a do značné míry nacistická vláda, které je tam u moci, tvrdě a brutálně potlačuje všechny informace o těchto událostech. Videa okamžitě mizí a stejně tak mizí i lidé v Austrálii, které v noci zatýká policie a nikdo je už nikdy potom nevidí. O těchto událostech nám před časem psala jedna z našich čtenářek, která žije v Austrálii. Pokud bude chtít sepsat její zážitky a informace, rádi je otiskneme. A přesně jako v nacistickém státu popírá australská vláda i tyto zoufalé výjevy ptáků v Austrálii.

Odstraněné staré 4G panely a řídící jednotky.

Australská vláda podle informací zaplatila tzv. ověřovatelům faktů, aby napsali, že na zachyceném videu si papoušci pouze vesele hrají. Prý je to pro ně přirozená zábava, není důvod se znepokojovat. To však ostře odmítá pan František, náš dlouholetý čtenář z Jižních Čech a chovatel exotického ptactva, který nás právě na toto inkriminované video upozornil. Korely na videu jsou podle něho vystresované, rozzuřené a plné agrese. Typickým projevem je prý bojové letové postavení a opakované nálety na cíl s klováním. Toto není radostné poletování papoušků, ale jejich projev nejvyšší podrážděnosti a agrese. Potvrzují to koneckonců i tato videa z Austrálie.

To je země, která je papoušků plná a poslední starostí Australanů je jejich natáčení. Ovšem takovéto chování těchto ptáků nikdo v Austrálii nepamatuje.  4G+ a 5G frekvence evidentně těmto ptákům vadí a dohání je k nepříčetnosti. V říjnu 2018 v Holandsku z nebe spadlo na 300 ptáků po upgradu mobilních sítí místních operátorů na 4G+ pásmo. Zaplacení novináři to ihned vyvrátili [4], že to nemělo nic společného s 5G sítěmi, ale o přeladěných sítích 4G+ ani slovo. Vloni v prosinci k podobné události došlo v Anglii, britské letectvo RAF odmítlo  střet ptáků se stíhačkou. V podezření byl opět nově spuštěný 5G vysílač.

Britové se začali bouřit proti 5G zářičům, a tak je operátoři začali maskovat za smrky a jedle z umělé hmoty a kovu

A protože odpor proti 5G sítím roste, začali operátoři přijímat opatření. Ve Velké Británii začali vysazovat umělé a falešné stromy, nejvíce smrky a jedle, které jsou celé umělé, s kovovým kmenem, s nátěrem a umělohmotnými větvemi a jehličím. Na vrcholu stromů jsou 5G emitory. Oficiálně jde o to, aby prý věže nehyzdily krajinu, ale pravda je úplně jinde, jedná se o maskování sítí, aby se snížil odpor obyvatelstva.

Lidé, když uvidí strom, tak se nebudou tolik bát, jako když uprostřed rezidenční čtvrti, přímo uprostřed, kde si hrají vaše děti, postaví věž a na ní 5G zářiče, které to budou prát 24 hodin denně do vašich domků, do postelí, do dětí, do jídla, do všeho, permanentně. Zlost lidí je veliká a druhé video, které přinášíme, zachycuje rozezlené obyvatele jedné rezidenční zóny v severní Anglii ve městě Gateshead. Operátoři vědí moc dobře, jaký odpor je ve Velké Británii proti těmto novým sítím, takže maskování za stromy to má vyřešit.

Současná krize okolo koronaviru je tak pohotově využita k rozmístění 5G věží, a než se lidé vzpamatují a sundají hadry z úst, tak všude okolo budou 4G+ a 5G sítě. Jen si zkuste sami zkontrolovat své chytré telefony, restartuje je a uvidíte mnozí, že najednou síť vašeho operátora už se nehlásí jako 4G, ale najednou jako 4G+ a počet čárek označující sílu signálu se zmenši. Ano, protože po přeladění na vyšší frekvenci se snižuje dosah signálu, zvětšuje se útlum a naproti tomu zisk na anténě mobilu je nižší, takže méně čárek.

A všimněte si, že v takové chvíli nastupují ke slovu restrikce, omezování svobody slova, mazání videí, mazaní ze sociálních sítí, umlčování a dokonce lhaní v přímém přenosu, kde zoufalé útoky ptáků na přeladěné grilovací věže je tlumočeno jako veselé hraní papoušků. Příroda má své obranné mechanismy a toto je první varování, odveta ptáků. Co je smutné, to je to, že i ty korely mají více iniciativy, než mnoho obyvatel dnešní západní civilizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář