JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Australský premiér Scott Morris zlořečil OSN za ‚negativní globalismus‘

Australský ministerský předseda Scott Morris ve čtvrtek udeřil proti Spojeným národům, kdy řekl, že si nepřeje, aby se nějaké globální organizace pletly do vlády nezávislým národům a „požadovaly od nich konformitu“ slov, myšlení a jednání.

Tento vůdce vládní konzervativní koalice promlouval v Sydney týden poté, co využil proslov k OSN ke konfrontaci „jak s vnitřními, tak s globálními“ kritiky australské politiky týkající se klimatické změny.

„My si myslíme a já si myslím, že svět funguje nejlépe, když jsou v rámci vzájemného respektu zachovány charaktery a odlišnosti nezávislých národů,“ řekl Morrison. „K tomu patří i respekt k volebnímu mandátu od jejich voličstva.“

Tento ministerský předseda, když to probíral do větší šíře, tak varoval, že svoboda „výměny“, „otevřených trhů“, „kapitálu“ a „idejí“ nebyla nikdy důležitější než teď, kdy je ale v ohrožení ze strany „nikomu se nezodpovídajících globalistických těles.“

https://youtu.be/sTHdyc5aKtk

Znovu zopakoval, že Austrálie je odhodlána „si tento odkaz uchovat, i když se bude potýkat s nejistotou moderního světa.“

„Přístup, jaký zaujímá moje vláda, právě na tomto spočívá,“ řekl Morrison.

„V první řadě s vědomím, kdo jsme a s vědomím, za čím stojíme, umožníme, aby právě to bylo tahounem našeho konstruktivního zapojení, aby to naše konstruktivní zapojení tím bylo vedeno s očekáváním mezinárodní spolupráce, včetně spolupráce ze strany globálních institucí, při zajištění toho, že naše národní zájmy zůstanou vždy prvořadé.

„Zadruhé je to vybudování silné a otevřené ekonomiky tady doma, propojené s globální prosperitou, což nám umožní mít schopnost své národní zájmy ochránit a prosadit.“

Nakonec architekt proslulé australské tvrdé migrační a pohraniční politiky Morrison varoval, že země bude usilovat o audit svého členství v globálních obchodních a hospodářských organizacích.

„Našim národním zájmům vůbec neslouží, když se mezinárodní instituce ohledně globálních problémů dožadují konformity, místo nezávislé spolupráce,“ řekl.

To není poprvé, kdy Morrison zpochybňuje přijatou ortodoxii světa politické korektnosti.

Jak v srpnu referovaly Breitbart News, tak nařídil, aby na jeho vlastním ministerstvu odstranili gender-neutrální označení na dveřích záchodů, jimž se poškleboval jako „směšným“.

Morrisonův slib zásahu přišel poté, co se na Twitteru objevil vystavený obrázek od žurnalisty z Canberry, který ukázal tato zařízení na úřadu předsednictva vlády a pro vládní personál jako otevřené pro zaměstnance, „aby využili ty záchody, které nejlépe vyhovují jejich genderové identitě.“

Loni Morrison kritizoval zprávu uvádějící, že učitelé byli poučeni, jak mají včas vyhledávat žáky s potenciálem k transgenderismu.

Letos prohlásil o rozhodnutí umožnit transgenderovým a genderově diverzifikovaným lidem hrát kriket na nejvyšší úrovni za „arogantní“ a za „mystifikaci“.

Morrison je synem policisty a aktivním členem Pentakostálské evangelické církve.

V australském referendu o sňatcích stejného pohlaví hlasoval „ne“, „církev“ uvedl mezi svými zájmy do svého profilu v Kdo je kdo, a bývalé ministerského předsedu Johna Howarda prohlašuje za svoji politickou inspiraci.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář