JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Až 34 procent Američanů věří, že v USA dojde k druhé občanské válce

USA: Respektovaná výzkumná agentura Rasmussen přišla s novým průzkumem, podle kterého 34 procent Američanů věří, že během 5 let dojde v USA k druhé občanské válce. Experiment tavícího kotle tak dostává pořádně na zadek.

Amerika prožívá dramatické změny. Ačkoliv běloši v zemi stále tvoří jakousi většinu, už nyní je proti nim vedena kulturní válka ze všech stran, i zevnitř, ze strany vlastních lidí. Tomu, kdo není politicky naivní, musí být jasné, že mladí revolucionáři, a ty bílé nevyjímaje, nestojí o žádnou rovnost s bílými, ale přejí si, aby jednoduše někam zmizeli. Dlouho potlačovaná závist nad bílým světem a bílým způsobem života, se nyní proměnila v touhu bílý svět zničit. Tito lidé jsou jednoduše hnáni naprostou nenávistí k bílému světu a není nutné okolo toho nějak tancovat a interpretovat jinak, než to je.

Třetina Američanů je nyní přesvědčena, že občanská válka je prakticky za dveřmi. Chápou, že mezi starým a novým světem nemůže dojít ke smíru a jeden z těchto světů musí jít.

Největší procento těch, kdo si myslí, že je občanská válka na spadnutí, jsou voliči republikánů. Většinou běloši. Cítí všechnu tu nenávist okolo sebe, a nedělají si o budoucnosti žádné iluze. Mezi demokraty je to 28 procent. Demokraté se nyní cítí celkem na koni a v euforii, a větší část z nich si myslí, že bílí a jejich svět jednoduše někam vysublimují. Mezi lidmi, kteří nevolí ani republikány ani demokraty je o občanské válce přesvědčeno 38 procent.

Filip Vávra

Odeslat komentář