JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Azylant sexuálne napadol primátorku miliónového Kolína n. Rýnom! Polícia stála vedľa a nezasiahla. Následná reakcia Kolínskej primátorky len ukazuje, ako sú nemeckí politici vzdialení od reality

NEMECKO: Elfi Scho-Antwerpes (SPD), kolínska primátorka sa stala cez víkend obeťou sexuálneho násilia. Stalo sa tak na ulici Marsilstein Straße, kde sa konali slávnosti v rámci podujatia Christopher Street Days, ktoré bolo presunuté na október.

Vyjadrila sa k tomu nasledovne:

„Chcela som sa osobne presvedčiť, ako sa ľudia správajú v priebehu osláv. Podišla som ku skupine mladých mužov (migrantov), ktorí oslavovali bez rúšok a nedodržiavali medzi sebou predpísaný odstup.

Keď som ich na to upozornila, tak jeden z nich pristúpil celkom blízko ku mne a jeho oči vyžarovali šialenstvo – naše nosy sa dotkli. Odrazu ma chytil za prsníky – bolo to strašné.“

Primátorka povedala, že muž mal okolo 30 rokov a že očividne mal migračné pozadie.

Strašné je však najmä to, že mladý migrant (jeho národnosť ostáva utajená) si to dovolil urobiť za bieleho dňa uprostred nemeckého veľkomesta a kde boli masy ľudí a všade aj policajti.

Hoci primátorka bola na smrť šokovaná, tak volala na pomoc policajtov, ktorí boli celkom v blízkosti a muža identifikovali a potom pustili preč. Aj to je strašné a hanebné – ale nemecká polícia je už vlastnými politikmi (Zelenými a Ľavicou) totálne zneistená a má obavy, že ju politici hneď podozrievajú z rasizmu.

Primátorka potom ešte neuveriteľn naivne konštatovala, že migrant sa jej ani len neospravedlnil. Priznala aj to, že to v nej zanechalo nepríjemné pocity. Tiež veľmi naivne poznamenala, že s takým útokom nepočítala.

Akoby nevedela, že jej mesto sa smutne preslávilo, všade vo svete dobre známou silvestrovskou nocou, keď hordy migrantov pred katolíckym Dómom v roku 2016 celé  hodiny sexuálne obťažovali kolínske ženy. Takto sa svojimi výpoveďami len hlúpo diskreditovala a migranti sa z nej len smejú, lebo toto sa medzi nimi okamžite roznesie po celom Nemecku i po EÚ a budú sa chovať ku kresťanským ženám ešte brutálnejšie a násilnejšie.

Reakcia kolinskej primátorky len ukazuje, ako sú vzdialení nemeckí politici od reality veľkej väčšiny obyvateľstva, ktoré sa musi každodenne konfrontovať s migrantami.

To sa týka najmä žien a dievčat, ktoré na rozdiel od pani primátorky musia neustála počítať s tým, že sa môžu stať obeťami násilia migrantov. Najmä ak nepatria k veľmi bohatej vrstve a každý deň používajú verejné dopravné prostriedky a naviac večer a v noci si nemôžu niektoré ženy a dievčatá dovoliť ani drahý taxik.

A čo je najhoršie v nemeckej krajine, tak nemôžu o svojich strachoch ani len verejne hovoriť, lebo médiá a politici z nich hneď urobia extrémistky, rasistky a neonacistky.

Roman Bednár

Odeslat komentář