JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Babiš: Jen my rozhodneme, kdo přijde do naší země!

Český premiér Andrej Babiš poskytl rozhovor německému deníku Bild, kde se dotkl i závažných témat migrace, porodnosti a ochrany klimatu.

Babiš uvedl, že naše země vítá cizince a že se 5% obyvatel země narodilo jinde než v České Republice, ale že jen rozhodujeme, kdo může v ČR žít a kdo ne.

Český premiér vnímá nízkou porodnost jako problém, na druhou stranu ale dodává, že rozhodně nevnímá migraci cizinců jako něco, co by tento problém řešilo, naopak by rád motivoval čechy, aby měli více dětí, protože dnes má ČR skóre 1.7 dítěte na ženu.

Když redaktor dodal, že mít hodně dětí není dobré pro klima, Babiš odpověděl, že v tom případě ani on se čtyřmi dětmi není dobrý pro klima. Dodejme, že v německu existují klimatičtí aktivisté, kteří vše měří jen z hlediska oxidu uhličitého, a proto by raději zakázali rodit děti. V České Republice toto zatím naštěstí není.

K řešení migrace je český premiér zásadový, dodejme, že v minulosti navrhl řešení tzv. Australským modelem, tedy přesunout ilegální migranty mimo území EU do doby, než bude rozhodnuto, zda mají nárok na azyl.

MegaZpravy /voiceofeurope.com

Odeslat komentář