JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BABIŠ S HAMÁČKEM “ZAŘÍDILI” … ŽE JSME NA TOM HŮŘ NEŽ INDIE S MILIARDOU OBYVATEL

ČESKO: Čísla nakažených v České republice neklesají. Naopak. Aktuální hodnota se pohybuje kolem patnácti tisíc. ParlamentníListy.cz se proto podívaly na čísla Indie, druhého nejobydlenějšího státu světa, aby zjistily, že jsme v daném parametru předčili i je.

Jak ve středu informoval server United News of India, tamní zdravotníci odhalili v úterý 13 742 nakažených. Počet mrtvých se přehoupl přes stovku, přesněji na 104. V České republice byly počty ještě vyšší. Aktuální data ukazují potvrzenou nákazu u 15 672 obyvatel. Jde o nejvyšší čísla od 6. ledna.

Podle premiéra Babiše je nutné přijmout zpřísňující opatření, která šíření nákazy pomohou zbrzdit. Jinak nás prý čekají pekelné dny.

V Česku rovněž přibývá nejmenších dětí nakažených koronavirem. Nemocných je podle rádia Frekvence 1 hodně jak v mateřinkách, tak v prvních třídách, tím pádem je v ohrožení jejich termín návratu do lavic. Za únor stoupá i počet nakažených učitelů, pomoci by mohlo očkování. Podle ministra školství Roberta Plagy začnou s vakcinací v březnu.

 

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz

Komentář

 • Sedmý.7

  24. února 2021

  Dvě země, které v první vlně pandemie patřily ke špičce, jsou najednou na chvostíku….
  To jsme opravdu o tolik horší , než zbytek Evropy?
  Nebo je ten chcípnutej pes zakopanej někde úplně jinde?
  „S“

Odeslat komentář