JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Baránek pôjde na hroby rodine a odkazuje, že žiadny policajt mu v tom nezabráni: Štát nie ste len vy, štát som aj ja!

SLOVENSKO: Keď mi umierala manželka, nedostal som sa k nej do uzavretej nemocnice kvôli „vražednému“ vírusu Covid-19, napísal vo svojom komentári politický analytik Ján Baránek.

Politický analytik Ján Baránek sa v exkluzívnom komentári pre Denník Slovensko zamýšľa nad hystériou okolo ochorenia Covid-19 prerastajúcou do nového náboženstva či priepasťou medzi mediálnymi správami a realitou. Tlmočí skepticizmus zdravotníckych odborníkov. A aj v kontexte nedávneho úmrtia svojej manželky, s ktorou pre drastické pandemické obmedzenia nemohol tráviť posledné chvíle života, vládnej garnitúre, ktorá uvažuje o obmedzení pohybu počas Dušičiek, odkazuje, že neexistuje žiadny policajt, ktorý by mu zabránil ísť na hroby jeho blízkych. Text Vám prinášame v celom znení:

Včera pribudli na Slovensku 2 mŕtvi na Covid-19, 35 mŕtvych na rakovinu a 40 mŕtvych na srdcovo-cievne ochorenia. Kvôli Covid-u sa vraj nedá vylúčiť, že na slávnosť Všetkých svätých a Pamiatku zosnulých prijme štát podobné opatrenia ako na Veľkú noc.

Takže, držím svoju zlosť na uzde, ale čím ďalej, tým viac si uvedomujem, že bojovať proti tejto covidovej hystérii je čoraz ťažšie. Pred nedávnom som napísal, že táto hystéria sa zmenila na náboženstvo. Dnes som sa bol prejsť na bratislavskej Železnej studničke. Moje obavy sa potvrdili. Ocitol som sa uprostred grotesky.

Niektorí premotivovaní covid veriaci sa prechádzali po lese v rúškach. Áno. Po lese a v rúškach. Dokonca som uvidel aj vrchol tohto šialenstva. Ženu, trénujúcu zrýchlenú chôdzu – takisto v rúšku. Podobných premotivovaných hlupákov som videl len v SZM (Socialistickom zväze mládeže), ktorého som, chvalabohu, nebol členom. Niektorí premotivovaní funkcionári nosili modrú košeľu a červenú kravatu aj vtedy, keď nemuseli. Chceli nám ukázať svoju uvedomelosť a mentálny náskok. No a je to späť. Nevolá sa to SZM, ale Covid.

Manipulácia s číslami

Približne od apríla žiadam, aby vláda vyčíslila nepriame obete opatrení proti Covid-u. Či si náhodou nevyžiadajú viac obetí, ako by si vyžiadal samotný Covid. Samozrejme, kto som ja? To poviem na záver. Ale ja, „neja“, odpovede som sa nedočkal. Akurát tak hejtov od v covid veriacich. Snažil som sa poukázať na nezmyselnosť hystérie číslami. Z oficiálnych štatistík a z tých vychádza smrtnosť na Covid 0,5-1 %, smrtnosť na chrípku na 3 %. Aj toto hejtovali a rýchlo začali miešať a manipulovať najprv terminológiu a potom aj čísla. Dobre vedia, že bežný smrteľník skrátka tomu až tak nerozumie. Medzitým premiér stihol: Označiť MUDr. Bukovského za „dedinského truľa“, alebo „cirkusového šaša 3. triedy“. Následne MUDr. Bukovskému zrušili reláciu v RTVS, ktorá s problematikou Covid-u nijak nesúvisela. Toto je samozrejme boľševizmus vo svojej pôvodnej podobe.

Čo všetko tvrdia odborníci?

Zrazu však prišiel ťažší kaliber. Prof. Fischer. Ten, ktorý roku 1998 spolurealizoval prvú úspešnú transplantáciu srdca na Slovensku. Tým pádom musí mať napr. veľmi dobrú a profesionálnu predstavu o imunológii. Náš premiér mal „gule“ nazvať MUDr. Bukovského „dedinským truľom“ a inými, mojej klávesnice nehodnými, prívlastkami. Ale, máme tu ďalšieho adepta na „dedinského truľa“, vážený pán premiér a to prof. MUDr. Viliama Fischera, CSc. Prečo? Lebo ten píše napr. toto:

– „Mne tu v poradenských medicínskych skupinách chýbali a chýbajú špičkoví klinickí pracovníci a ich hodnotenie následkov ‘vedľajších’ účinkov koronavírusu…“

– Považujem plošné zaradenie všetkých obyvateľov nad 65 rokov do rizikovej skupiny za veľmi nešťastné, nesprávne a v mnohých prípadoch až diskriminačné, pretože aj v tejto skupine je nemalý počet pracujúcich a športujúcich zdravých ľudí. Treba predsa odlíšiť numerický vek od reálneho – fyzicky – duševného.

– Depresiou trpiacich občanov SR máme viac než 300.000 a „koronavírus“ toto nemalé číslo za výdatnej pomoci masmédií ešte rapídne zvýši.

– Prof. Fischer cituje aj Ľubomíru Izákovú, Prezidentku Slovenskej psychiatrickej spoločnosti: „Ak depresívne pocity pretrvávajú, môže ísť o vážne ochorenie….. následky tejto krízy na duševné zdravie budeme cítiť dlhodobo.“

– Na lekárskej fakulte sme sa na mikrobiológii učili aj o tom, že stavebné kamene našej imunity sú víry, baktérie a že častým umývaním sa imunita znižuje… že naša imunita je zvyknutá na dotýkanie sa, že zdieľame baktérie, vírusy a denne si proti ním vytvárame imunitnú reakciu. A keď to odoberieme, naša imunita sa oslabí…

– O používaní rúšok som v odbornej literatúre narazil aj na takýto názor: „Rúška by nemali nosiť všetci, pretože sa tým znižuje vaša bakteriálna flóra a neumožňuje vám byť v interakcii so spoločnosťou a vaša bakteriálna flóra, vírusy, vaši „priatelia“, ktorí vás chránia pred ostatnými chorobami miznú a máte väčšiu šancu, že dostanete infekciu! V takých prípadoch strácate „dobré baktérie“, ktoré za vás bojujú.“

– A posledný klinec do „rúškovej rakvy“ som zaregistroval pri obrázku krabice s Covid rúškami, kde výrobca rúšok doslova varuje: „Rúška neposkytujú žiadnu ochranu proti COVID-19!!!“

– Depresiou trpiacich občanov SR máme viac než 300.000 a „koronavírus“ toto nemalé číslo za výdatnej pomoci masmédií ešte rapídne zvýši.

– Izolovanie nerizikových skupín obyvateľstva nevedie k získaniu imunity. Naopak, jeho predlžovanie bude mať rozsiahle, aj medicínske následky a povedie k celospoločenskej traumatizácii.

– Pri chrípkovej epidémii v r.2016-2017 zomrelo u nás na bežnú chrípku 3.703 ľudí a 2 roky predtým 2.878 ľudí. Kto si to vtedy všimol? Prečo sa vtedy nerealizovali „dnešné“ opatrenia (rúška, odstupy…) Pri porovnávaní tejto vysokej úmrtnosti spred troch, štyroch rokov je predsa „dnešná“ úmrtnosť na COVID-19 až smiešne nízka! Tu chýba akákoľvek medicínska logika.

– Citujem web stránku WHO: „V súčasnej dobe neexistuje žiadny priamy dôkaz o tom, že by nosenie rúšok chránilo zdravých ľudí pred vírovou nákazou. Chirurgické rúška chránia menej ako 40 %, domácky vyrobené, bežne nevymieňané, nedezinfikované a obchytávané, dychom vlhké a znečistené sú zdrojom pre plesne, víry a baktérie, ktoré sa následne vdychujú.“

– Zvýšený obsah CO2 vo vdychovanom vzduchu pod rúškom určite zdravotne neprospieva deťom v školách a už vôbec nie predavačkám v supermarketoch, zdravotným sestrám alebo šoférom v MHD, ktorí pracujú nepretržite 8 alebo i viac hodín!

Takže – ak MUDr. Bukovský je za svoje vyjadrenia „dedinským truľom“, čo by mal byť prof. Fischer? Ale – na prof. Fischera náš premiér skrátka gule nemá. Pri Bukovskom sa strápnil. Pri Fischerovi by sa zničil. A so sebou by zničil aj kovaných a nekonečne vzdelaných odborníkov, ktorí drísty okolo Covid-u šíria.

Covid ako falošné zemetrasenie

Pýtate sa prečo drísty? No, pozrite, milí čitatelia. To je ako keby ste išli po ulici a zrazu by sa rozozvučali sirény a rozhlas by prerušil vysielanie. Vystrašený hlas moderátora by vám oznámil, že vo vašom meste práve prebieha zemetrasenie o sile 8 stupňa Richterovej stupnice. To je zemetrasenie, pri ktorom padajú všetky budovy. A vy by ste zatiaľ zaregistrovali ledva mierny pohyb lustra v okne oproti. Povedali by ste si asi, že niekomu šibe. Ako kto. Keby zemetrasenie neprichádzalo ani o hodinu, ani o deň, tak by ste správu ignorovali. Ale keby vás médiá presviedčali, že ono naozaj príde, možno by ste sa aj naľakali a podľahli hystérii. A to je prípad Covidu. Z médií a úradu vlády sa na nás hrnú hrôzostrašne informácie o pandémii Covid. Podvedome hľadáte mŕtvych a plné nemocnice. A nič. Sem tam niečo.

Na hroby rodine pôjdem, žiadny policajt mi v tom nezabráni

Ako pri zemetrasení 2. Stupňa. Tak sa potom nečudujme, že na Slovensku je veľká skupina popieračov hrozby Covid, do ktorej patrím aj ja. Dám vám zopár kontrolných otázok – poznáte niekoho, kto umrel na Covid? Poznáte niekoho, kto pozná niekoho, kto umrel na Covid? Videli ste na vlastné oči preplnené nemocnice ťažko chorými na Covid? Zaznamenali ste nárast činnosti krematórií? Atď…

Masívna väčšina z vás odpovie na dané otázky záporne. Samozrejme, demagóg namietne – je to zásluha opatrení vlády!!! Bola by to pravda. Keby!!! Keby smrtnosť Covid-19 nebola 0,5-1 %!!! Z takejto smrtnosti skrátka katastrofa nebude!!! Už by sme to mali pochopiť. Ešte raz to zopakujem. Zo smrtnosti 0,5-1 % nebude katastrofa zo žiadnej nákazy!!! Musíte si ju vymyslieť, alebo – uveriť!!! A sme doma. Covid je skrátka nové náboženstvo.

Keď mi umierala manželka, nedostal som sa k nej do uzavretej nemocnice kvôli „vražednému“ vírusu Covid-19. To bol marec. Verejne prehlasujem, že sa na Slovensku nenájde policajt, ktorý by mi zabránil ísť v novembri, na Pamiatku zosnulých, na hroby mojej rodiny. Viete prečo? Lebo štát nie ste len vy. Štát som aj ja!!!

Autor: Ján Baránek

Zdroj: https://www.infovojna.sk/

Odeslat komentář