JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Belgickí lekári požadujú koniec nezmyselného „boja“ s koronavírusom a zároveň vyzývajú médiá, aby prestali strašiť a klamať

BELGICKO: Belgickí lekári požadujúci koniec nezmyselného „boja“ s koronavírusom zároveň vyzývajú médiá, aby prestali robiť jednostrannú „hlásnu trúbu“ a dali konečne priestor významným odborníkom. Uviedol portál American Institute for Economic Research.

Skupina belgických lekárov a zdravotníkov žiada v otvorenom liste verejnú diskusiu, do ktorej sa zapoja všetci zainteresovaní odborníci.

Núdzové opatrenia, ktoré sa na pôvodne začali, boli v súlade s prvotnými predpoveďami o hroziacej pandémii v počte niekoľkých miliónov úmrtí. Realita sa ale ukázala úplne inou.

Aktuálny stav podľa iniciátorov iniciatívy ohľadom COVID-19 ukazuje, že ide o chorobu, ktorú možno zvládnuť. A jej úmrtnosť prirovnávajú k sezónnej chrípke. Nevidia preto dôvod na mimoriadnu situáciu.

„Vzhľadom na dôsledky a škody spôsobené mimoriadnymi opatreniami sme šokovaní, že sa vláda skrýva za zdravie občanov, aby ich ospravedlnila,“ zdôraznili. Podpísaní belgickí lekári a zdravotnícki pracovníci preto odmietajú takéto mimoriadne neprimerané opatrenia.

Preto:

  1. Požadujú okamžité zastavenie mimoriadnych opatrení.
  2. Spochybňujú zákonnosť tých poradcov, ktorí za zatvorenými dverami povolili začatie týchto opatrení.
  3. Požadujú preskúmanie skutočnej úlohy Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a možných konfliktov záujmov v rámci tejto organizácie.

Podpisy pod dokument neustále pribúdajú. V čase tvorby tohto článku ho aktuálne podpísalo 624 lekárov, 1714 zdravotníckych pracovníkov iných kategórií a 12 254 bežných občanov.

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář