JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Berlínsky odpor proti korona totalite prišiel podporiť Robert Kennedy Jr.

USA: Robert Francis Kennedy Jr., synovec zavraždeného prezidenta Kennedyho, je bojovníkom proti celoplanetárnemu očkovaniu a veľkým kritikom Billa Gatesa. Včera priletel do Berlína podporiť dnešnú sobotnú demonštráciu proti opatreniam súvisiacim s koronavírusovou pandémiou.

Berlínčanom sa prihovoril týmito slovami:

„Môj strýko sem prišiel v roku 1962 a mal byť zastrelený, pretože došlo k boju medzi Východom a Západom a týkalo sa to prežitia a budúcnosti demokracie a ľudských hodnôt. To, čo dnes zažívame, je pravdepodobne najhorší boj od tej doby. Vlády milujú pandémie a autoritárske prvky v spoločnosti. To dáva mocným príležitosť prostredníctvom strachu a teroru prevziať moc a kontrolu nad spoločnosťou a prinútiť ľudí k poslušnosti.

Je to prvýkrát, keď sa niečo podobné stalo na celom svete súčasne. Ako dieťa som si myslel, že sa niečo také môže stať za sto rokov … ale deje sa to dnes a je našou úlohou postaviť sa proti tomu a zastaviť to. Som vďačný, že tu môžem byť a že je tu toľko ľudí a dúfam, že zajtra budeme mať skvelý deň.“

Menšie zhromaždenia ľudí prebehli v Berlíne už včera, hlavný protest sa koná dnes. Očakávajú sa zrážky s políciou, nakoľko štátna moc demonštráciu zakázala.

Berlin live:

https://www.facebook.com/LOVEstormPeople/videos/1662781483888534

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář