JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BIG PHARMA – Vakcinační mafie má být zbavena jakékoliv odpovědnosti za nežádoucí účinky vakcin na COVID-19!

Minulý týden jsme čtenáře varovali, aby si na nové vakcíny COVID-19 dávali pozor, se zdůrazněním, že klíčové části klinických zkoušek se přeskočí, jelikož farmakologičtí mamuti nebudou bráni k odpovědnosti za nežádoucí vedlejší účinky podávaných experimentálních léků.

Jeden z hlavních ředitelů druhého největšího výrobce léků v Británii AstraZeneca řekla Reuters, a že jeho společnost právě obdržela ochranu před všemi žalobami na to, že vakcína společnosti přivodila poškozující účinky.

„Toto je unikátní situace, v níž my jako společnost prostě nemůžeme přejímat riziko, které by v tom mohlo být. Zabere čtyři roky, než se u vakcíny zjistí vedlejší účinky,“ řekl vrcholný ředitel AstraZeneca Ruud Dobber.

„Ve smlouvách, které máme podepsané, žádáme o zaštítění. Pro většinu zemí je přijatelné převzít břemeno tohoto rizika na svá bedra, protože to je v jejich národním zájmu,“ řekl Dobber s dodatkem, že pro Astru a regulátory je dělat to bezpečně a tolerovatelně vrcholnou prioritou.

AstraZeneca je jednou z 25 farmaceutických společností celého světa, která testuje experimentální léky, které by se daly použít k boji s tímto smrtonosným virem. A samozřejmě, pokud testy ukáží pozitivní výsledky, může AstraZeneca vyrobit stamiliony dávek, pokud jí nebude hrozit právní postih, objeví-li se vedlejší účinky.

Evropští činitelé řekli Reuters, že odpovědnost za produkt přináší závažné diskuse při zajišťování nových vakcín od Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson.

Ohledně USA, co se týče právního rámce kolem vakcín, amerických Úřad pro potraviny a léky (FDA) už má zákon zvaný Zákon o přichystání veřejnosti a přípravě na nouzové situace (PREP), který když se něco nepodaří, udílí vakcinačním společnostem imunitu.

Co se týče AstraZeneca a mnoha velkých amerických farmaceutických společností ty překotně pro trh chystají vakcíny na COVID-19 s tím, že vláda jim udílí imunitu, pokud by vakcíny měly vedlejší účinky, kdy vše poukazuje na to, že jak korporátní elity, tak vládní regulátoři mají v tyto léky jen malou důvěru.

Takže ty narychlo uplichtěné vakcíny by mohly být spíš jen pro oko, aby dostaly pasažéry zpátky do letadel, letovisek a nákupních středisek.

Největší strach u toho budí to, jak vlády dovolují velké farmakologii, aby uspěchaně plichtila experimentální vakcíny bez jakýchkoliv právních dopadů, pokud se něco ošklivě zvrhne.

Tyler Durden

Překlad: reformy.cz

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář