JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BIOTECHNOLOGICKÝ GIGANT MODERNA PRIZNAL: ĽUDÍ NEOČKUJEME, „ČIPUJEME“ ICH !!!

Materiál je prevzatý z verejne dostupnej webovej stránky tohto biotechnologického giganta, ktorý bol založený v roku 2010 za účelom vývoja liekov a vakcín postavených na technológiách messenger RNA (mRNA). Spoločnosť sa do povedomia našich čitateľov dostala vďaka uvedeniu rovnomennej vakcíny proti vírusu Covid-19 na trh.

„Uznávajúc široký vedecký potenciál mRNA, rozhodli sme sa vytvoriť technologickú platformu pre mRNA, ktorá je veľmi podobná operačnému systému počítača. Je navrhnutý tak, aby ho bolo možné prepojiť a zameniť s rôznymi programami. V tomto prípade je „program“ alebo „aplikácia“ — náš preparát mRNA — jedinečná sekvencia mRNA, ktorá kóduje proteín.“

1. mája 2020 Moderna, Inc. a Lonza Ltd. oznámili 10-ročnú strategickú dohodu o spolupráci, ktorá umožní rozsiahlu výrobu mRNA vakcíny Moderna (mRNA-1273) proti novému koronavírusu (SARS-CoV-2).

Hlavným záverom je, že takzvaná vakcína vôbec nie je ako tradičné vakcíny, ktoré používajú živé alebo mŕtve, prirodzené alebo upravené časti RNA vírusu určené na vyvolanie imunitnej odpovede a tvorbu protilátok v tele. To znamená, že liek „mRNA-1273“ nie je vakcínou proti vírusu, ale v skutočnosti je umelým bioprogramovaným vírusom.

Ďalej.

Na základe autorskej definície platformy mRNA ako analógu operačného systému počítača, ak sa budeme držať tejto charakteristiky, by malo byť jasné, že vakcína je určená na (re)programovanie ľudského tela (re)kódovaním jeho proteínu. Inými  slovami, masky sú strhnuté, platforma mRNA je miestom, kde sa holding „Big Pharma“ spojila s Big Tech, čo je naplnením najtemnejších predpovedí včera ešte autorov sci-fi a dnes už je to realita.

Ak sa dobre poprehrabávame na webe Moderny, nájdeme tam veľmi zaujímavé veci.

Spoločnosť napríklad jasne uznáva, že zdravý imunitný systém predstavuje hrozbu pre mRNA, pretože intenzívna imunitná odpoveď môže platformu zničiť ešte predtým, ako začne účinkovať a viesť k negatívnym následkom, ktoré môžu zahŕňať molekulárny deficit a hormonálne poruchy a spôsobiť záchvaty, alergické reakcie, neplodnosť a ďalšie vedľajšie účinky, ale zároveň vôbec nevytvára cieľovú imunitnú odpoveď na proteíny koronavírusu. Okrem toho je potrebné samočinné (opätovné) programovanie buniek, aby boli otvorené pre príjem a výdaj rôznych liekov, ktorých účinnosť je často výrazne znížená v dôsledku odmietnutia organizmom.

Preložme do normálnej reči: zdravý imunitný systém po zavedení lieku „mRNA-1273“ je (znovu) naprogramovaný buď nepredvídateľne alebo predvídateľne, ale pre ďalšie účely spoločnosti „Moderna“, ktorá sa bytostne zaujíma o to, že ľudské telo je ďalej otvorené prístupu k produktom farmaceutických spoločností… Imunitný systém sa skutočne rozlomí a otvorí tak dvere pre akýkoľvek biotechnologický experiment na ľudskom tele.

Dodatok.

Vzhľadom na to, že také biotechnológie sú na začiatku cesty, ktorá je vždy spojená s veľkým rizikom pre život, je spoločnosť „Moderna“ na legislatívnej úrovni oslobodená Kongresom USA od zodpovednosti za následky užívania jej liekov. Tiež, mimochodom, ako aj spoločnosť „Pfizer“.

Koniec.

Autor: Alexandr Dubrovskij

Zdroj: https://sk.news-front.info/

Odeslat komentář