JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Blahopřeju Andrejovi k přijetí mezi čučkaře

ČESKO: Stálo za to. Tisková konference Andreje s Petříčkem, člověk čeká co z nich vyleze a pak se ukáže, že hoši z BISky mají důstojné a zdatné nástupce. Kauza Ricin dostává nový rozměr a stává se z tragikomedie.  Ricin nikoho neotráví, ale zničí ještě další politické kariéry. Uvidíte ve volbách. 

Takže jsme se dozvěděli, že kauza Ricin je smyšlená. Ano díky Andreji, to už víme od chvíle, kdy nejlepší novinář světa Kundra s celou bombastickou informací příšel. Vysmívali jsme se tomu už tenkrát. Nějak jsme zaboha nedokázali přijít na to, proč by Putin dal rozkaz k likvidaci třech českých idiotů, kteří jsou našemu státu mnohem nebezepčnější naživu ve svých funkcích.

Krátce to shrnu… Na ruské ambasádě jsou idioti na entou, hrají tam proti sobě zpravodajské hry a v rámci tohoto soupeření poslali naší BISce dopis o ricinu. A světe div se, udělal to ten stejný, který údajně ricin přivezl.  Končakov.  Čučkaři nejenže takový dopis vzali vážně, ale ještě k tomu hned poinformovali Kundru.

A teď tu o Červené Karkulce.

Takže na ruské ambasádě se perou mezi sebou, vymýšlejí si o ricinu, a posílají smyšlené dopisy naší tajné službě. Ti stejní rusové, kteří jsou prý hrozbou pro celý demokratický svět si neumějí uhlídat ani lidi na své ambasádě. Já se nedivím, že Lavrov tomu říká provokace.

Ne, sorry, na něco takového nemám. Rusové nemají pořádek na svém úřadě a posílají provokační dopisy, protože tam asi moc chlastají. Prý vnitřní boj.  Andreji, nedokážu pochopit, jak jsi s takovou blbostí mohl vystoupit před kamery. A já tě považoval za chytrého. Právě jsi přišel o deset procent hlasů, protože mezi tvými voliči jsou i lidi, kteří myslí vlastní hlavou a nemají rádi, když je někdo uráží takovou kravinou. Až si tě Minář bude dávat k snídani, ještě mu popřejí dobrou chuť.

Pár informací jste nám ale hoši zůstali dlužni…

Kdypak jste ten dopis dostali? Před Končakovovým příletem nebo až po něm?

Jak to vypadalo? Prostě přišel mail s příponou .ru? Nebo někdo hodil anonymně obálku do schránky? Nebo to šlo českou poštou?

Kdopak tu informaci pustil Kundrovi?

Jak víte o vnitřním boji na ruské ambasádě?  Že by nějaký agentek? A když jsme u toho… kdo vám řekl, že je ten dopis smyšlený? nebo přišel druhý mail, který popíral ten první? Kdopak vám to řekl?

Jak víte, že ten dopis napsal zrovna Končakov? Že by tam byl podepsaný? Nebo už vám poslal něco i dřív? Považovali jste ho za svého informátora?

Úplně vidím Petříčka, jak rozčileně mává ruskému velvyslanci před nosem nějakým tím dopisem a ten se směje a říká, že o ničem podobném neví a nabízí Petříčkovi stakan vodky, aby se uklidnil. A Petříček pak vyleze před kamery a řekne na plnou hubu, že se to nedalo řešit diplomaticky. Ne, to opravdu nedalo. Na debilitu není léku.

Já osobně vidím dvě možnosti. Buďto platí moje první úvaha, že čučkaři dělali PR Kolářovi a maličko se jim to vymklo z ruky a protože tam panují opravdu neuvěřitelné poměry, tak se z toho pokoušejí vylhat takovou hovadinou. Celá kauza od začátku do konce vznikla v BISce za pomoci Petříčka a Koláře staršího. Jen nevím, koho chtěli vlastně poškodit. Nicméně po dnešní tiskovce bych řekl, že hlavní blbec je náš Velký Bocián.

Druhá verze je, že naši zpravodajci spolkli menší ruskou hru i s navijákem a příručkou k tomu. Taková cílená dezinfromace. Jednak už vědí, že jsou čučkaři posraní až za ušima a diplomata si nedovolí prošacovat ani když mají info o ricinu. A zřejmě Rusům někdo na ambasádě donášel  a oni potřebovali prostrčit informaci, aby zjistili, ke komu se dostala i když neměla.  Pošleme čučkařům dopis o kterém nikdo neví a kdo s ním u nás vyrukuje, ten dělá pro BISku a sebereme ho.

Pokud měla BISka informátora, tak už ho nemá a chudák agent už někde úpí na mučidlech pod ústředím FSB.

Zbytek už je jen taková ubohá pomsta.

A nebo ještě jedna možnost… Petříček řekl, že kauza je smyšlená, že žádný agent s ricinem není a nikdy nebyl. Ti co napsali smyšlený dopis jsou  vyhoštěni… a za dva dny Kolář najednou zaklepe bačkorami…

Vidlák

Odeslat komentář