JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BLATNÝ SPOUŠTÍ ROZVRAT. UŽ JEN KROK K CELOSTÁTNÍ REVOLTĚ. VÁŽNÁ PŘEDPOVĚĎ

ČESKO: „Jakmile národ přestane dodržovat anticovidová nařízení, dojde k několika zcela zásadním věcem. Především ke zrušení mezigenerační solidarity a zrušení sociálního smíru ve společnosti,“ míní ve svém facebookovém komentáři Jan Jetmar, producent, odborník na krizovou komunikaci a někdejší reportér. Obává se anarchie a toho, že by mohlo dojít k rozvratu celého státu.

Jetmar ve svém komentáři uvedl, že v případě, kdy národ přestane dodržovat anticovidová nařízení, dojde například ke zrušení sociálního smíru ve společnosti.

„Majorita mladých a středních obětuje staré a vyšle jasný signál, že košile bližší kabátu. Pokud se staří nepostarají sami o sebe, nikdo se o ně nepostará. Stejným způsobem bychom mohli zakázat důchodcům vyplácet důchody z průběžného systému nebo proplácet některé drahé léčby ze zdravotního pojištění,“ uvedl s tím, že popření solidarity a sociální soudržnosti je popřením všeho, na čem naše společnost stojí, pokud se chce považovat za vyspělou a civilizovanou.

„A já se ptám:
Co dělá ČSSD jako nositelka hodnot sociální spravedlnosti?
Co dělá KSČM jako nositelka hodnot rovnostářství?
Co dělají odbory?
Co dělá ANO jako zástupce elektorátu starších a pokročilých?
Nejenom, že tyto strany zcela minuly jedinečnou příležitost vyvinout jakoukoliv politickou aktivitu ve prospěch ohrožených, ale ony tento neutěšený stav přímo způsobily! Rozvrat, na kterém bolševici makali usilovně 40 let, dokázal Babiš & Company za roky 4,“ poznamenal Jetmar.
„A co ty strany hodlají dělat, až jim národ odepře poslušnost a přestane dodržovat veškerá nařízení? Pošlou na ně armádu a policii? Nebo nastane anarchie, každý si bude dělat co chce a kdy chce? To povede nejen ke kolapsu zdravotního a následně sociálního systému, ale i k rozvratu celého státu,“ dodal.
Podle jeho slov jsme krůček od velkého průšvihu, ale tančíme na horní palubě s úsměvem s přesvědčením, že zrušení restrikcí povede k normálnímu stavu. „To je hluboký omyl,“ uzavřel.
„Velmi správně pojmenovaný problém – naprosté selhání politických elit. A skutečná hrozba chaosu s předvídatelně tragickým koncem, který si nikdo z nás nepřeje,“ okomentoval následně Jetmarova slova písničkář a občanský aktivista Ziggy Horváth.
„Možná ČSSD, ale ne komunisti a komunisti turbo, těm na lidech nezáleží. Děsivé spíše je to neskutečně sobecké a tupé uvažování tolika lidí z řad veřejnosti. Ale ona se někde ta vláda vzala,“ dodal cestovatel Dan Přibáň.
„Restrikce znamenají nesvobodu – není to normální a je to navíc k ničemu a zbytečné. Pak dokonce se najde někdo, kdo řekne, že zrušení restrikcí znamená chaos – no blbosti největší. Proberte se,“ oponoval pak Jetmarovi jeden z diskutujících.
„Myslím, že existuje důvod, proč ty restrikce jsou zavedeny, a tvářit se, že takový důvod neexistuje, je minimálně nezodpovědné. Pokud se národ utrhne ze řetězu, jako že už jsme k tomu blízko, nepůjde to zastavit, než extrémní silou a to si nikdo rozumný nepřeje,“ odvětil však Jetmar.

Jetmar také reagoval na slova ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), který včera v pořadu Otázky Václava Moravce uvedl, že přímo na covid-19 zemřela jen třetina z vykázaných obětí.

„Jsme jen krůček od okamžiku, kdy se národ rozhodne udělat zcela iracionální rozhodnutí a přestane dodržovat úplně všechny zákazy. A to je zhruba měsíc od okamžiku, kdy zkolabuje naše zdravotnictví. Až popřeme covid a hrdě si řekneme, že na covid neumřel nikdo, tak ty další mrtvoly půjdou na triko všech popíračů reality. Šmuclera, Zimy, Klause, Pollerta a několika dalších, kteří si nevidí do úst,“ poznamenal Jetmar.

„A slavnostní výstřel z Aurory odpálil ministr zdravotnictví! Považte, ministr zdravotnictví!“ rozzlobil se.

Ministr zdravotnictví Jan Blatný se včera v pořadu Otázky Václava Moravce vyjadřoval ke statistikám úmrtí na covid-19. „My víme, že asi 30 procent úmrtí na covid, které my vykazujeme, je jednoznačně spojeno s covidem,“ oznámil Blatný.

Pak je ale dalších 10 procent, kdy člověk zemřel např. po autonehodě, ale do statistik se zavede jako úmrtí na covid, protože v době autonehody byl pozitivní.

„A potom je 60 procent, kdy máte koronavirus, ale vedle toho máte ještě nějaké jiné onemocnění, jako např. rakovinu,“ uvedl Blatný s tím, že u těchto 60 procent je třeba zhodnotit, na co tito lidé opravdu zemřeli.

V tu chvíli už se prezident České lékařské komory Milan Kubek neudržel: „To je prostě blábol,“ vypálil na Blatného. „My jsme v České republice epidemii naprosto nezvládli. 15 tisíc mrtvých, to je národní tragédie. Já vím, že vy jste už na počátku lakoval situaci na růžovou, než reálně je. U nás je celková nadúmrtnost na úrovni 12,6 procenta,“ zlobil se Kubek.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/

Odeslat komentář