JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BLÍŽÍCÍ SE ARMAGEDON V EU ANEB IDEÁLY VEDOU DO PEKLA

EVROPA: Soudruzi už šlápli na plyn. Je to řada let co se elity snaží zničit Evropu. Proč, to mi uniká, ale dělá se to ve jménu ideálu, tudíž se lid nebouří, nebo jen zřídka. Začalo to školstvím. Máme spoustu sociologů, genderistů, a expertů na lesbické tance v Namibii, university učí kolik pohlaví je, stále více, dá rozum, ale máme zoufalý nedostatek techniků. Německo je dávno hledá až třeba v Kazachstánu, dnes dělá laskominy Vietnamcům Mexičanům , Indům, pojďte k nám, makejte tu, máme miliony novopečených Syřanů z celé Afriky a Blízkého Východu, bereme jich stále více a tak musíme zvyšovat daně, to není líbivé, tak to nazveme zelené daně na záchranu planety, na důchody brzo nebude a někdo makat musí. Problém bude kde.

Také se zavedlo euro z čirého ideálu sjednocené Evropy, do zemí kde mají různá stadia a systémy hospodářství, je směšné mít euro v Německu, Francii a též v Řecku, Portugalsku nebo dokonce Irsku, to byl třetí svět, teď všichni budou platit dluhy do desátého kolena. Natisknou se teda eura.

Pak se začalo zeleně blbnout. Německo si zrušilo atomové elektrárny , a začalo kupovat proud od Francouzů, Švýcarů, i z Česka. Povětšinou elektriku z jádra. To nevymyslíš. A nášupem Němci začali tlačit na sousedy ať to jádro zruší, Švejcaři je poslali do háje, Frantíci že ano, že to zruší, Česko odolává. A aby to mělo spád, tak se s uhlím bude také končit, a jelikož Němci jsou důslední, auta budou muset být elektrická. To je další kokotina. Pokrok nelze nařídit shora, elektrická auta jsou fajn, ale musí to projít normálním vývojem, nejde to nařídit od strany a vlády. Ale máme tu zelený ideál. Zachraňujeme planetu, to aby se občan necukal až ho budeme stále více zatěžovat zelenou daní, snad nechcete konec světa občane?

Automobilky už propouštějí, to jsou jen první vlaštovky, maso se nemá jíst, dobytek moc prdí, tak to vymlátíme, létat je fuj, to bude jen pro vyvolené, zachraňujeme planetu. Auta jsou fuj, dokonce i elektrické topení, prostě my z vás ty prachy vymlátíme, my vás zničíme, a komu se to nebude líbít bude – tentokrát ne nepřítel lidu, ten už je na planetě škodná – ale nepřítel planety.

Krach přijde, žádné strachy. Nevím proč chtějí zničit Evropu, Asie na tento ideál sebezničení kašle, Afriku nikdy nezajímal, Amerika se také nechce připojit, možná vyjma Kanady, komu to bude prospěšné? Asi Číně, přijdou na pomoc, koupí si nás za hubičku, a Evropa bude jejich dvoreček.

Ale nezoufejte, Evropa v tom bude nevinně, za to budou moct židé, čarodějnice, Putin, Trump, a dnes už i Boris Johnson, chemitrails nebo 5G. Evropané jako vždy nic, my muzikanti, jsme chytří, Američané jsou blbci a my vše děláme chytře, to ti ostatní. Jestli v tom nejedou i ti vesmírní ještírci!

MILAN RADEK

Odeslat komentář