JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BLM, ANTIFA, ČERNÍ PANTEŘI – ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE, ALE NĚKTEŘÍ SE KONEČNĚ BRÁNÍ

USA: Zdá se, že bláznivost některých lidí nekončí sama od sebe. Ani to, že mají povoleno se vyřádit z nich nedostane ven to šílenství, které s nimi mlátí o schody a nutí je páchat nesmyslnosti, za které se budou o pár let později stydět. Tak také BLM, ANTIFA a ostatní sdružené kriminální gangy pustoší města, rabují obchody a terorizují obyvatele. Město New York se změnilo na válečnou zónu, kde maskovaní a nemaskovaní rasisté a zloději střílejí po nevinných kolemjdoucích, vykrádají obchody a napadají policii. Střílení a vraždy jsou na neuvěřitelném vzestupu a pouliční boje jsou běžné. Starosta města zkrátil výdaje na policejní ochranu o jednu miliardu dolarů, takže policisté mají co dělat, aby ochránili sami sebe. 500,000 majetnějších obyvatel města se již vystěhovalo i s rodinami ven. Nějaká videa a fotografie ZDE.

Chicago si pochvaluje, že 4. červenec a celý konec týdne proběhl celkem klidně. Pouze 77 občanů města bylo postřeleno, 14 smrtelně, 2 děti zabity a 9 mladistvých zraněno. Většina z nich byli černoši, což nijak nevadilo zločinným rasistům, příslušníkům BLM a Antify, kteří tímto způsobem protestovali proti rasismu. 4. červenec je významný americký svátek, den nezávislosti. Takže zločinní rasisté asi „oslavovali?“

Ve státě Georgia se k BLM a Antifě přidaly ještě stovky „Black Panthers“ (Černí panteři) v plné zbroji, jak je možno vidět na videu. Tato nebezpečně rasistická a komunistická organizace byla založena v r. 1966 za účelem hlídání policie kvůli údajným policejním krutostem. Oficiální prameny je vydávají za bojovníky za lidská práva, ale to je popis tak leda pro knihu pohádek. Panteři získávají peníze výrobou a prodejem tvrdých drog a jsou velmi militantně založeni. Protože jejich členové jsou až na mizivé výjimky černoši, tak jsou samozřejmě proti všem bílým. Tam, kde se Black Panthers objeví, má okamžitě policie plné ruce práce, aby je uhlídala.

Městská rada v Minneapolis odsouhlasila již přede 2 týdny plán rozpustit policii. Čím ji nahradí není zatím jisté, ale uvažuje se o změně zákona z amerického na muslimský Šaria zákon. Moc se o tom nekřičí, aby lidé nepanikovali. Stát Minnesota si totiž za posledních pár desetiletí naimportoval asi 200,000 Somálců, kteří jsou převážně Sunni Muslimové a spolu s černochy tvoří skoro 1/5 populace v Minneapolis. K tomu je možno připočíst ještě 6% Asiatů, často rovněž Muslimů v Minneapolis a 18% hned vedle, ve dvojčeti St. Paul.

Co je Šaria zákon?

Na internetu se dočtete pouze o kladných a chvályhodných stránkách tohoto ne příliš přátelského zákona Muslimů. Jeden po druhém papouškují, že proti přísným trestům, určeným jejich svatou knihou Koránem mají i (útlocitní) Muslimové výhrady a neuplatňují je. Šaria na příklad trestá krádež amputací rukou, dnes možná amputací prstů. Ovšem to je krádež spáchaná pouze mezi Muslimy. Krádež od příslušníků jiných náboženství trestná není a dokonce je podporována a vyzdvihována jako zásluha. Popírání, nebo kritizování Allaha, či jeho proroka Mohammeda, je trestatelné smrtí. Ne-Muslimové, pokud nejsou popraveni, nebo prodáni do otroctví, musí platit ještě další, přídavnou daň za to, že je pak Muslimové s opovržením snášejí ve své blízkosti. Žena je v rodině na úrovni domácího dobytka a v případě jejího znásilnění má zapotřebí 4 mužské svědky, aby jí bylo uvěřeno. Jinak je trestána bičováním (až 100 ran) za cizoložství. Je běžné, že když Muslimka mluví s cizím mužem, nebo pouze vedle něho stojí, že rovněž neunikne bičování. Muslimští muži mají plné právo na sex od žen, které nenosí přes hlavu šátek. Je požadováno, aby každý Muslim lhal ne-Muslimovi. U soudu má žena jen polovinu věrohodnosti co muž a stejně tak dostane pouze polovinu dědictví, než co by dostal muž. Některé skutečné případy z Anglie jsou přímo hrozivé, jako třeba 13. letá dívka, které otec usekl ve spánku hlavu za to, že zkoušela utéct z domova a vdát se za 35. letého muže. Tomu se v muslimštině říká „zabití pro uhájení cti.“

BLM mají stále větší požadavky

BLM se nespokojují s pouhým bojem za práva černých, ale vrhli se i na církve a náboženství. Ten komunistický duch se v nich nezapře. Žádají předělat Ježíše Krista na černocha, chtějí strhnout jeho sochy a zbořit kostely. A některé patolízalské kostely s tím opravdu jdou do té míry, že chtějí nechat přemalovat Ježíše na černocha. Komunistický kalifornský guvernér dokonce zakázal v kostelích zpívat, zjevně se chtěl zavděčit BLM. Dokonce i New York Times noviny oznámily, že budou psát „Black“ vždycky s velkým písmenem a „whites“ (bílí) s malým.

Jestliže my jsme rasisté, což tato zločinná cháska tvrdí, jak to, že se nikdo nebouří, nikdo neprotestuje, bílí nechodí a nevytloukají obchody a nekradou zboží, nestřílí po lidech, nervou se s policií? Škoda, že nám žádná media neumožní abychom jim toto řekli, přímo do očí.

Černí dokonce přišli do velkého řetězce obchodů „Target“ a přikázali, aby nevolali policii, když je zloděj černoch. To je jejich spravedlnost. A tito lidé nám chtějí vládnout!

Na Twitteru prohlásila jistá zastánkyně BLM jménem Brittany Marshall že to, že 2+2=4 je kulturní podstaty a představuje to vliv západního imperialismu a kolonizace. Tato osoba uvádí svoje povolání jako „učitelka, vědkyně, agentka sociální spravedlnosti“ a podle všeho dokončuje studia na doktorát na Rutgers Universitě.

Rozpuštění CHAZu v Seattle

Není jisté jak se podařilo rozpustit CHAZ v Seattle. Údajně starostka města, která se celou dobu o jejich zločinném obsazení šesti městských bloků vyjadřovala, jakože je to „léto lásky,“ byla donucena změnit názor, když se zjistilo, že ve srovnání s loňským rokem vzrostla kriminalita o 525%. Možná ani to by ji ale nepřesvědčilo, ale když se „mírumilovně protestující“ objevili přímo před jejím $7.6 milionovým domem, pak teprve je vyzvala, aby CHAZ opustili.

A představte si, oni ji poslechli!

To samozřejmě není možné, takže se člověk ptá čeho se báli víc – jestli toho, že jim tam najedou „Bikers for Trump“ (Motoristé za Trumpa, na obrázku níže), anebo jim nahnal strach nový příkaz samotného presidenta Trumpa, který uvalil na ničení soch a jiného národního majetku vězení až do výše 10 let.

bikersfortrump

„Bikers for Trump“

V den vyklízení, o kterém byli všichni dopředu zpraveni, přesto zůstal v CHAZu malý zbytek vytrvalců, kteří odejít nemínili. Někteří si lehli na silnici, do cesty vozidlům, která jela tuto část vyčistit. Jiní vytvořili řetězec a zkoušeli vjezdu aut a jiných vozidel zabránit. Ale nakonec to i oni vzdali. Několik videí o tom, jak policie vyhání zbytky nezákonných obyvatel CHAZu.

chaz

Běžní Američané nespoléhali na ochranu vlády či policie a začali se zařizovat po svém. Bylo zaznamenáno obrovské zvýšení prodeje zbraní a nábojů. K největšímu vzestupu došlo zhruba v době, kdy začaly tak zvané „mírové demonstrace.“ Je známo, že prodej zbraní je zvýšen pokaždé, když má dojít k volbám nového presidenta; ovšem to, co se stalo letos, předčilo všechna očekávání. Obchodníci se zbraněmi hlásí, že prodej se ztrojnásobil oproti jiným rokům.

Ken a Karen se rozhodli bránit svůj dům v St. Paul za každou cenu

Bílí prý mají všecky výhody a černoši žádné-velmi zajímavé

Těhotná žena se nehodlala nechat obtěžovat útoky černošek

Obyvatelé a obchody v Seattle si přizvali na pomoc právníka Jacoba Bozemana a podali soudní obvinění proti starostce města Jenny Durkan a guvernérovi státu Washington, Jay Inslee. Jejich soudní obvinění je založeno na skutečnosti, že jak vedení města, tak i státu je nedokázalo ochránit a dovolilo, aby se tato část města stala místem bezpráví, které nedovolovalo tam žijícím občanům ani vyjít ven. Bozeman rovněž podal tak zvaný „class action suit,“ což je hromadné, nebo také sdružené soudní obvinění pro několik takto postižených, kteří se spojili dohromady a společně obžalovali vedení města a státu.

Také místní obchodníci se přidali a zažalovali vládu města a státu. Prohlašují, že namísto aby vláda města nastolila pořádek a ochraňovala obyvatele a podnikatele, tak se spolu s protestujícími vandaly zúčastnila okupování této zóny.

Starostka, která napřed tvrdila, že se jedná o „mírové vyjádření vzájemného žalu naší společnosti“ změnila tón a dnes slibuje, že všecko napraví. Bohužel, příliš pozdě. Mezitím bylo dovoleno v oblasti zvané CHAZ aby byla zaplavena vlnou násilí, kriminality, vandalismu a zločinnosti. Při přestřelkách bylo několik raněno a jeden mrtev. Tak vypadá vláda BLM a Antify za jimi požadovaného odstranění policie. Lituji ty, kteří v takovém nepořádku a bezpráví museli žít, ale možná jejich příklad bude mít kladné následky, když poslouží jako varování těm, kteří stále ještě věří na komunismus a na bez-policejní stát.

Bývalý americký president Barack Obama se vyjádřil, že protesty jsou jako ušité na to, aby zdiskreditovaly Trumpa. „Nechci zemi, jejíž president aktivně propaguje proti-Asijské názory a myslí si, že je to směšné,“ údajně řekl. Narážel tím zřejmě na to, že se president vyjádřil proti Číně, kterou president veřejně prohlásil za nepřátelský stát.

Pravda, jsou jako ušité, ale na co? Je docela možné, že spíš ukazují v plném světle co můžeme čekat od opoziční, demokratické strany, zastupované BLM a Antifou a že to všecko spíš Trumpovi poslouží. Protože v opačném případě je nejen Amerika, ale celý svět v nesmírném nebezpečí.

 Jane K.

Odeslat komentář