JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Boj proti „pandemii“ koronaviru vedou skuteční “experti”. V Německu bankovní úředník, v Rakousku eco aktivista a u nás právník a mediální odborník

ČESKO: Boj proti údajné pandemii koronaviru vyžaduje skutečné nasazení a odbornost na postu ministrů zdravotnictví. Pandemie zastihla náš region v nejlepší možné kádrové sestavě. U sousedů v Německu je ministrem zdravotnictví Jens Spahn (CDU – narozen 1980 ), ten vystudoval politologii a pak krátce působil jako bankovní úředník. V politice začal působit již v 17 letech a živí se jí dodnes.

Jens SpahnV Rakousku to mají ještě lepší. Tam je ministr zdravotnictví Rudolf Anschober (Zelení – narozen 1960), po studiích pedagogiky a učitelské kariéře na základní škole, začal psát do stranického tisku strany Zelených a záhy se stal profesionálním eco aktivistou a od roku 1990 profesionálním politikem.

Rudolf Anschober

U nás je ministrem Adam Vojtěch (ANO – narozen 1986) vystudoval práva a mediální studia. Po krátké praxi (4 roky) právníka v Babišově Mafře, pracoval na ministerstvu financí a nyní jako ministr zdravotnictví.

Adam Vojtěch

Jak vidno, všichni jsou odborníci na zdravotnictví, jaké by jeden pohledal. Teď si představte, že by se jednalo o skutečnou pandemii (nikoliv globalistické divadlo globální finanční oligarchie cílem vyděsit veřejnost a připravit jí o svobodu a majetek), to by s takovou “ekipou” byla asi katastrofa.

Není pak divu, že podobné loutky bez jakýchkoliv znalostí v oboru pak snadno “řídí” lidé jako “promořený” náměstek Prymula. V liberální demokracii se “zvolení” politici již nepokrytě chovají jako sluhové svých cizích pánů a ani se nesnaží předstírat něco jiného.

Juraj Jánošík

Odeslat komentář