JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Bravurní projev viceprezidentky Venezuely v OSN, že by si od USA ani pes kůrku nevzal

Bravurní projev na Valném shromáždění OSN včera přednesla její excelence, viceprezidentka Venezuely, Delcy Rodríguezová. Obvinila USA z ekonomického terorizmu, kdy se USA snaží sankcemi obtěžovat již na 30 zemí světa a předložila doznání samotných USA k této mezinárodní kriminalitě.

Dále poukázala na skutečnost, že USA jsou největším světovým konzumentem drog a tudíž podporovatelem narko-byznisu a největšího narko-producenta – Kolumbie, a doložila na fotografii, že právě Spojenými státy podporovaný venezuelský opoziční předák Guaidó má čilé styky se špičkami narko-mafie.

Pregnantní a charizmem osobnosti nesený projev Rodríguezové sklidil zasloužený aplauz. Mrkněte.

video:

Rodríguezová ostře kritizovala doktrínu Monroe vnucovanou Spojenými státy, podle které, podobně jako kdysi Východní Evropa pod Sovětským Svazem, má Latinská amerika tvořit blok sféry vlivu výlučně USA. Takovýto imperiální kapitalizmus zasluhuje v duchu Bolívarské revoluce příkré odsouzení a v dnešním světě nemá co pohledávat. Připomněla USA, že dnešní svět je díky Rusku, Číně a dalším zemím již dávno multipolární a nikoli pod vykořisťovatelskou kapitalistickou hegemonií USA a potažmo Západu. Viceprezidentka znovu exponovala skutečnost, že kapitalistický model (USA) je takové povahy, že spatřuje v Bolívarském socializmu (Venezuely) pro sebe hrozbu.

Odeslat komentář