JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Britové v průzkumu zařadili Trumpa jako největšího ‚padoucha‘ roku 2019 před Corbynem a Jeffrey Epsteinem

VELKÁ BRITÁNIE: V Británii sídlící průzkumová společnost ve svém výročním seznamu zjistila, že lidé napříč Británií si myslí, že největším světovým padouchem je prezident Spojených států Donald Trump, když v tom porazil takové jako šéf britských Labouristů Jeremy Corbyn a vůdce mafie úchylů a pedofilů Jeffrey Epstein.

Prezident Donald Trump už čtvrtý rok v řadě vede na vrcholu seznamu v průzkumu mezi britskou veřejností ty zařazené jako ‚padouši‘, kdy 39 procent dotázaných říká, že největším světovým padouchem je americký prezident, toto hodnocení ale slábne, protože je o osm procenty níže než loni.

70letý socialistický vůdce Labour Party Jeremy Corbyn se s 29 procenty zařadil jako druhý, čímž maličko předběhl toho usvědčeného pedofila Jeffreyho Epsteina, který se s 28 procenty zařadil třetí, uvádí společnost průzkumu trhů Opinium.

V průzkumu, který se dotazoval 2 000 lidí, byl zařazen prezentátor pořadu Planeta země a alarmista klimatické změny David Attenborough na špičku seznamu hrdinů s 35 procenty, kdy za ním v seznamu dobrodějů byla 16letá švédská klimatická aktivistka Greta Thunberg.

V obou seznamech se také objevila skupina protestujících, co loni udělala blokádu londýnské dopravy Rebelie vyhynutí, kdy devět procent levičáků ji zařadilo mezi hrdiny a pro 13 procent patří tato skupina mezi padouchy.

Ministerský předseda Boris Johnson po svém lavinovitém vítězství z minulého měsíce ve volbách o Brexitu se umístil jako třetí mezi hrdiny s 19 procenty, čímž zase předehnal Corobyna, kterého v roce 2019 jako hrdinu uvedlo jen šest procent.

Popularita Donalda Trumpa zůstává v Británii nízká, kdy jen 18 procent britské veřejnosti říká, že mají o americkém prezidentovi pozitivní mínění v porovnání s 67 procenty, co o něm mají negativní názor, uvádí poslední průzkum YouGov.

Tento prezident se po posledním historickém volebním úspěchu Borise Johnsona uchýlil na Twitter, aby ministerského předsedu za takové vítězství pochválil: „Gratuluji Borisi Johnsonovi k jeho ohromnému VÍTĚZSTVÍ!“

„Británie a Spojené státy teď budou mít volné ruce, aby po BREXITU uzavřely ohromnou novou Obchodní dohodu. Tato dohoda má potenciál být daleko větší a lukrativnější než jakákoliv dohoda, kterou by šlo udělat s EU,“ dodal Trump.

V říjnovém průzkumu od Emerson College zjistili, že 62 procent Američanů by podpořilo dvojstrannou dohodo o volném obchodu mezi Británií a Spojenými státy. Oficiální jednání o jakékoliv takové dohodě bude muset počkat, až Spojené království na konci tohoto měsíce opustí Evropskou unii.

Odeslat komentář