JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Britskou rozvědku znepokojil kompromitující materiál na prince Andrewa v Rusku

UK, The Times: Podle informací novinového zdroje v bezpečnostních službách jde o účast prince ve věci amerického finančníka Jeffreye Epsteina, obviněného z obchodu s nezletilými sexuálními otroky. Obavy britské rozvědky souvisí s přestěhováním do Ruska bývalého policisty Johna Dugana, který měl přístup k vyšetřování. „Jeho znalost Epsteinova případu může být velmi zajímavá pro ruskou rozvědku,“ řekl zdroj.

Uvádí se, že jedna z Epsteinových obětí sdělila, že ji Epstein nutil provozovat sex s vlivnými muži, mezi nimiž jmenovala i prince Andrewa, uvádí NBC News. Vévoda z Yorku však popírá jakýkoliv styk s poškozenou ve věci Epsteina.

Jednou ze sexuálních otrokyň amerického milionáře byla podle médií i Slovenka Naďa Marcinková. Epstein ji údajně nutil k lesbickému sexu s jinou dívkou a následně ji znásilnil. V té době jí nebylo ani 18 let. Jako odškodné jí v roce 2005 věnoval vůz Dodge Neon a tisíc dolarů v hotovosti.

Milionář údajně spáchal sebevraždu ve vězeňské cele – jeho tělo bylo nalezeno 10. srpna v 07:30 ráno. Soudní lékaři si však během pitvy všimli některých zvláštností. Především odhalili četné zlomeniny kostí, například byla zlomena jazylka. Uvádějí, že k takovému úrazu může dojít u lidí, kteří spáchali sebevraždu ve vyšším věku, ale častěji u těch, kteří byli zardoušeni.

Epstein byl zadržen 6. července v New Yorku. Byl obviněn z vytvoření zločinecké sítě, která mu umožňovala sexuálně vykořisťovat a zneužívat desítky nezletilých dívek. Své trestné činy milionář páchal v letech 2002 -2005. Údajným obětem bylo 14 let. Epstein byl také obviněn z podplácení svědků.

Odeslat komentář