JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Britští občané pochopili obrovské nebezpečí ze strany migrantů a mimořádný význam domobrany!

VELKÁ BRITÁNIE: Pohár trpělivosti s uprchlíky přetekl. Lidé berou spravedlnost do vlastních rukou. Vlastenecká skupina Britain First zahájila kampaň s názvem „Operation White Cliffs“, která hlídá britské pláže ve snaze zastavit migranty, kteří se pokoušejí přistát na britských březích po překročení Lamanšského průlivu. Místní aktivisté zorganizovali protiopatření a britské úřady mezitím poradily všem občanům, aby se vyhnuli přímému jednání a tuto práci nechali na úřadech.

Britská pohraniční stráž oznámila, že zadržela dosud největší počet migrantů, kteří se během jednoho dne pokoušeli o přeplutí Lamanšského průlivu. Z jednoho gumového člunu vyskákalo na pobřeží 19 migrantů. V šesti lodích jich bylo 86, uvedl server BBC.

Paul Golding, vůdce Britain First, v jednom ze svých videí říká, že hlídky jsou tam proto, aby „zastavili tuto zákeřnou invazi do naší země. Dělám vše, abych bránil naši zemi před jakoukoli invazí, která nás ohrožuje.

Britain First na svém webu tvrdí, že je odhodlána udržovat britskou národní suverenitu, nezávislost a svobodu. Chtějí zachovat britské kulturní dědictví, tradice, zvyky a hodnoty.

Ne každý s Goldingem souhlasí. Skupina „Kent proti rasismu“ (KentARN) uspořádala v neděli 22. září na plážích v Kentu protestní akci proti britským hlídkám. Na sociální síti Twitter je fotka 39 jejich příznivců, který stojí před zprávou napsanou v písku: „Uprchlíci vítejte“.

Tisková agentura Press Alliance uvedla, že ministerstvo vnitra vydalo varování v tom smyslu, že by lidé neměli vůči migrantům podnikat žádné přímé kroky.

cz24.NEWS / Mega Zprávy

Odeslat komentář