JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Bruce Lipton: NA ČEM JE ZALOŽEN PODVOD S KORONAVIREM – 2 část

Jak jsou viry „kultivovány“ a očkování zrovna tak

Dokázat existenci viru pomocí dříve zmíněných Kochových předpokladů znamená, že napřed musí být laboratorně vypěstován vzorek, který je pak naočkován zdravému zvířeti a to musí dostat tu stejnou nemoc, jakou způsobil vzorek předtím. Jenže tyto tak zvané viry nejsou nikdy pěstovány ve zdravém, výživném prostředí za účelem získání naočkovatelné látky. Současný způsob „kultivace“ je založen na pěstování těchto „virů“ v rozkládajícím se mase, kde jsou zbaveny veškeré výživy a když jsou blízko zániku, pak jsou přidána antibiotika a jedy, které tyto buňky otráví ještě víc.

Když pak se vyhladovělé a otrávené buňky rozpadnou a tento odpad v sobě má i hrotové bílkoviny, které viry samy vyprodukovaly, tyto jsou považovány za virus. Enzymy a jedy, které byly přidány k této směsi vyžerou otvory v povrchu buněk, takže pak vypadají jakože mají na sobě hroty a vědci jsou šťastní, protože právě získali jejich koronavirus.

Očkování je vyráběno stejným způsobem. Na příklad, očkování firmy AstraZeneca má v popisu, že obsahuje „smíšené, nemnožící se adenovirový vektor z opice, kódující hrotovou glyko-bílkovinu SARS-CoV-2, geneticky změněné ledviny z lidského zárodku, jiné geneticky změněné organismy a Polysorbát 80“ kromě dalších jedů a vesměs škodlivých látek.

To znamená, že bylo vzato rozkládající se maso z opice, přidány části ledvin z potraceného dítěte, přihodili k tomu jiné geneticky změněné organismy a Polysorbát 80, což je pochybný emulgátor, podezřívaný, že způsobuje rakovinu, genetické mutace, má škodlivý vliv na reprodukční orgány, nemluvě o tom, že dráždí pokožku.

Jak říká Dr. Tom Cowan, „živé virologické očkování je děláno v rozkládajících se buňkách a až je nakonec trochu očistí s pomocí nějakých jedů, odfiltrují nějaké částice, přidají jiné stabilizované jedovaté přísady (73 přísad, mnoho z nich škodlivých), pak to naočkují lidem.“

Na příklad, opičí virus (SV-40), což je známý rakovinotvorný produkt byl nalezen v očkováních proti obrně. Mnozí si možná mysleli, že tam byl dodán záměrně, ale to nebyl ten případ. Když pěstovali toto očkování v opičí vláknině, nemohli za žádnou stavu tento virus vyloučit, protože je tak podobný viru obrny, že je nemožné rozlišit jeden od druhého. A tak to tam všecko nechali a doufali, že si toho nikdo nevšimne a pokračovali s injekčním dodáváním rozkládající se tkáně z opičích ledvin.

 

Kochovy předpoklady v praxi

Dr. Andrew Kaufman popisuje snahu prokázat tak zvanou koronavirovou teorii testováním domnělého „viru“ na myších. Je jasné, že vzorek byl získán pomocí dříve popsaných pochybných výrobních postupů. Výsledky byly následující:

 • 37% geneticky změněných myší, které dostaly tuto injekci, měly reakci;
 • 20% obyčejných, divokých myší, které dostaly tuto injekci, měly reakci;
 • 20% geneticky změněných myší, které dostaly destilovanou vodu, měly reakci.

Skoro se zdá, že myšky reagovaly víc na šok ze vpichu jehly než na to, čím byly očkovány. Jejich veškerá reakce spočívala ve ztrátě váhy a z mírně štětinovité srsti.

Ovšem – ztráta na váze není přece příznak Covidu-19!

 

Co jsou příznaky Covidu-19? Pitva by to měla zjistit

Za normálních okolností, jestliže existuje krizová zdravotní situace, pak každý, jehož smrt je podezřelá, má být pitván. Ale v případě současné Covid-19 krize byl tento požadavek zrušen po celém světě a pitva byla ve skutečnosti zakázána. Nejspíš to byla snaha utajit skutečné příčiny úmrtí.

Přesto, dvě studie, týkající se pitev, byly zveřejněny:

 • Italská studie 38 pacientů (Carsana, publikováno v „The Lancet,“ 8. června 2020)

Rozšířené poškození alveol (vzduchové váčky), nekróza pneumocytů, hyalinních membrán, vnitřní otoky (ucpání), metaplazie (před-rakovinné buňky) krevní sraženiny v malých arteriálních cévkách.

 • Německá studie 12 pacientů (Wichmann, Annals of Internal Medicine, 18 srpna 2020)

Rozšířené poškození alveol, hyalinní membrány, metaplasie, plicní embolie (krevní sraženina).

Pitva shora zmíněných myší zjistila vnitřní zápal plic s převládající infiltrací makrofágů. Ovšem makrofágy, což je druh bílých krvinek nebyly přítomny u pitvaných lidí. A zase u myší nebyly nalezeny hyalinní membrány, nebo otoky, žádná metaplazie, žádné krevní sraženiny.

Takže celý projekt na obhájení korony nedokázal nic. Skoro žádné myši nevykazovaly podstatné příznaky nemoci, což znamená, že nebyl splněn ani jeden z Kochových předpokladů, i když na venek se říkal pravý opak.

 

PCR test je také podvod

Testování na koronu je další podvod v celém plándemickém scénáři. Množství těch, kteří zemřeli na Covid je množství lidí, kteří zemřeli S COVIDem, ale nejsou to ti, kde PŘÍČINA byl Covid, bez ohledu na skutečnou nemoc, na kterou zemřeli. A když si uvědomíme, že tento test je velmi snadno manipulovatelný, takže pak každý testovaný je pozitivní, pak ta vysoká čísla nemocných a zemřelých vůbec nic neznamenají.

A zatím co se všichni věnují Covidu a jeho vlivu, nikdo si nevšímá, že 1,5 milionů lidí zemřou každý rok na tuberkulózu a zhruba stejný počet zemře ročně na srdeční nemoci.

Ten první problém s PCR test je, že test nehledá Covid-19, který nikdy nebyl izolován. Tento test hledá v nosním hlenu částečný genetický materiál, který je shodný s 90 známými lidskými sekvencemi a s asi 90 jinými sekvencemi bakterií a mikroorganizmů, včetně motorového oleje, říční vody, kiwi ovoce, kozy, ptáka, Coca Coly, papaya ovoce a jablečné šťávy. Tyto všecky testovaly jako pozitivní na PCR testu.

Ta věc je, nikdo nebyl schopen najít opravdový virus Covidu-19, protože tento neexistuje, ale přesto ho pomocí testů hledají. To ovšem snižuje těch hrozných 2 milionů úmrtí, která jsou v současné době hlášena, na nulu.

Druhý zjevný problém stran těchto testů je ten, že jsou vědecky nesmyslné. PCR test je nástroj na diagnózu. Jeho vynálezce Kary Mullis sám řekl ještě předtím, než byl jako na objednávku odstraněn ze světa (někteří tvrdí, že to byla vražda) že tento test pouze zjistí přítomnost nukleotidové sekvence, ale nemůže vyhodnotit kolik tohoto materiálu je ve vzorku obsaženo a jestli toto množství je schopno způsobit onemocnění, nebo ne. To je důvod, proč musí každý vzorek být tolikrát zvětšen, aby ho test vůbec zaznamenal.

Když PCR test tento vzorek namnoží více než 25x, pak i sekvence jiných genetických materiálů, které nejsou ani hledány, se objeví, což je nazýváno falešný pozitivní výsledek. Mimochodem, PCR test má 86% falešných pozitivních nálezů! Když je ale po laboratořích žádáno, aby vzorek namnožily na 40 cyklů a když se nic neobjeví, pak tomu říkají negativní výsledek.

PCR test nehledá nemoc. Hledá určitý RNA vzorec, což je na tom to nejhorší. A ještě ke všemu ten RNA vzorec, který hledá, není schopen způsobit někomu nemoc. To znamená, že je to čistý případ lékařského amatérismu; je to lékařské voodoo. Anebo taky podvod.

Testování nás rovněž ohrožuje zdravotně. Nejen že byly na testovacích tyčinkách zjištěny nanočástice, jinde živé nano-žížaly, zvané Morgelony a někde dokonce i radioaktivní materiál, který je schopen manipulovat naši mysl. Je rovněž podezříváno, že testování je skryté očkování.

Dnes už vychází najevo, že ti, kteří byli opětovaně testováni mají mozkové nádory a jiní umírají na krvácení z mozku. Testovací tyčinky pro domácí použití obsahují kysličník etylénu, což je rakovinotvorná látka, která může způsobit rakovinu mozku, lymfoidní rakovinu, leukemii, sterilitu a poškození nervového systému. Viz krátké video.

A my chceme testovat děti ve školách každý týden?

 

Kam se poděla všecka ta chřipka?

Podle internetové stránky WHO (Organizace pro světové zdraví), sezónní chřipka zabije ročně od 290.000 do 650.000 lidí po celém světě, podle její síly. Ale letos je to jiné. V Americe je chřipka snížena na pouhá 2% předešlých let. Irský zdravotní správce říká: „letos není žádná chřipka.“ Bloomberg hlásí, že v Australii chřipka docela zmizela. A v Británii jí mají pouhých 10%. Některé země dokonce přestaly počítat případy úmrtí na běžnou chřipku.

Fox News hlásí, že chřipka šla na 1.822 případů v r. 2020-21 ze 38 milionů v r. 2019-2020.

Anglická vláda má na jejich oficiální internetové stránce prohlášení, že „Od 19. března 2020 není dále Covid-19 v Anglii považován a infekční nemoc se značnými  následky. Toto je založeno na větším množství informací, které se týkají úmrtnosti (celkově nízká) a rovněž existuje v současné době větší uvědomění a specifické, citlivé laboratorní testy.“

1. dubna 2021 hlásily britské noviny The Telegraph, že už nebudou karantény. Británie se rozhodla postupovat proti Covidu jako proti chřipce.

Opravdu?

Ne, samozřejmě, to se nestalo. Asi to byl apríl! To proto, že koronavirus není zdravotní nouzový stav. Je to politický, mediální, finanční a psychologický podvod.

Počet veškerých úmrtí ve Spojených státech mluví za všecko:

2015    2,712,630

2016    2,744,248

2017    2,813,503

2018    2,839,205

2019    2,900,689

2020    2,487,350

 

Očkování a jeho prospěšnost

To, že je živá nemoc naočkována lidem je totální šílenství. Znamená to zabíjet jednu nemoc nemocí druhou. Myslet si, že když vezmeme jed, že získáme odolnost, poté, co si vyvineme protilátky proti té oné nemoci, je přinejmenším bláznivost. Už to, že vyvinout očkování trvá. I současná očkování, vyprodukovaná v rekordním čase, jako na běžícím pásu, zabrala několik týdnů, než byla navržena, vyrobena, vyzkoušena a vyprodukována. Během té doby byla původní nemoc dávno pryč. Budou tato očkování účinná i proti změněným druhům této chřipky? Těžko. Tímto očkováním je ovšem míněno naše staré očkování, jak jsme je znali. Nová, současná očkování jsou zcela jiná. Rovněž je spoléháno na to, že teorie o očkování je správná a funguje, což není pravda.

Říkat novým farmaceutickým injekčně doručovaným přípravkům vakcíny je v zásadě nesprávné. To nejsou vakcíny a není od nich vůbec očekáváno, že nás budou chránit proti nějaké chřipce. Jsou to mechanické jednotky, neživé a neléčivé. Je to umělý patogen, který je nám injekčně dán k tomu účelu, abychom onemocněli. Může být snadno nazýván genetickým inženýrstvím. Tyto tak zvané vakcíny jsou schopny přímo způsobit roztroušenou sklerózu, Gehrigovu nemoc, Alzheimera, pokročilé rakoviny, paralýzu, tachykardii a mnoho jiný nemocí, včetně smrti.

Dr. Sheri Tenpenny říká, že očkování firem Johnson & Johnson a AstraZeneca používají tkáně z potracených lidských zárodků; Pfizer a Moderna jsou mRNA. Ode všech čtyř je očekáváno, že vytvoří hrotovou bílkovinu. Tato hrotová bílkovina vytvoří přerušení v krevní mozkové bariéře, takže může proniknout přímo do mozku, kde bude ohrožovat FUS gen, nebo způsobí mutaci bílkoviny TDP43. Jestliže je FUS gen napaden, to vyprodukuje amyotrofickou laterální sklerózu, nebo rakovinu. Jestliže je bílkovina TDP43 donucena zmutovat, to může vyústit v celou škálu degenerativních neurologických problémů, nazývaných degenerace temporálního mozkového laloku. Tyto jsou na příklad Alzheimerova nemoc a demence, včetně asi pěti dalších degenerativních neurologických nemocí.

Cizí mRNA do očkování přidáno k tomu účlu, aby podpořilo lidské buňky k vyrábění patogenu (jedu). Když je tato lékařská jednotka injekčně dopravena do lidského těla, pak přiměje buňky, aby vyráběly cizí mikrobiální bílkovinu, která je antigen, neboli jed. Ode dne kdy je člověk očkován jsou tyto buňky programovány aby neustále vyráběly tento jed, se kterým se imunitní systém musí nutně dát do boje, až do úplného vyčerpání. Nakonec tyto auto-imunní nemoci vyhrají a porážka imunitního systému se nazývá AIDS.

Injekčně dopravený materiál rovněž způsobuje tak zvaný anafylaktický šok. Tento šok nastane po naočkování cizích bílkovin i když je jejich množství naprosto minimální. 3-4 týdny po první injekci se člověk stane přecitlivělý na tu druhou. To je důvod, proč druhá injekce musí být dodána nejpozději do 3 týdnů, kdy je náš systém ještě schopen ji zvládnout.

Zdravotní agentura (NHS) poslala dopis nemocnicím, ve kterém žádají, aby ti, kteří mají dostat druhou dávku byli přeloženi ze 3 týdnů až za 12 týdnů. V dopise říkají, že takto ochrání většinu těch, kteří by jinak byli ohroženi.

To je samozřejmě naprostá lež.

Lékařská věda ví už od r. 1903 že 3-4 týdny stačí na to, aby byla vyprodukována anafylaktická přecitlivělost. Takže jestliže bude druhá dávka odložena o 12 týdnů později, většina očkovaných to nemusí přežít.

Tento anafylaktický šok nikdy neskončí. Jakmile jednou očkovaný člověk utrpěl anafylaxi, jeho chemická podstata je změněna a nemůže se nikdy vrátit do normálního stavu. Jsou známi lidé, kteří i po letech od první serové injekce byli stále přecitlivělí.

Ti, kteří již dostali tuto látku dříve jsou citlivější než ti, kteří ještě nebyli očkováni. Druhá injekce vyvolá okamžité potlačení nervového systému a veškeré příznaky nejsou podobné příznakům, které navodila injekce první.

Jako příklad: z domov pro důchodce nazvaného „The Commons“ ve městě Syracuse v New Yorku, James T. Mulder hlásí, že za celý rok 2020 neměli ani jedno úmrtí na Covid, i když 5 lidí dostalo chřipku. Ale v prosinci 2020 obdrželi Pfizerovo očkování, které dostali jak důchodci, tak i jejich ošetřovatelé a personál. Za dva týdny poté, lidé, kteří dříve chodili, nemohli chodit; ti, kteří dříve mluvili, nemohli mluvit. Lidé, kteří dříve přemýšleli byli v deliriu a popletení. 14 lidí zemřelo za ty 2 týdny. „A v jiných domovech je to to stejné,“ dodává.

 

Lékaři říkají,

Dr. Sherri Tenpenny vysvětluje vliv mRNA vakcín. Aby je mohli patentovat, museli napřed změnit tvar hrotové bílkoviny. Takto geneticky změněná bílkovina má samozřejmě značný vliv na lidský organismus, protože náš systém genetické změny nesnáší. Dr. Tenpenny říká, že tímto způsobem vytvořené protilátky mohou mít následující vliv na náš organismus:

 • Hrotová bílkovina přímo napadne plicní tkáň a zničí ji;
 • Zabrání protizánětlivým makrofágám v činnosti, takže lidé dostanou cytokinovou bouři a zemřou;
 • Protilátky, takto vyrobené se budou neustále množit – nové a nové protilátky budou vytvářeny znova a znova, tak dlouho, jak dlouho bude člověk žít;
 • Protilátky napadnou některé buňky v mozku;
 • Napadnou také centrální nervový systém, vnitřní mitochondrickou membránu a nervy motorické funkce – lidé budou trpět debilizující únavou, budou se silně třást a nebudou schopni chůze;
 • Protilátky rovněž napadnou slinivku a způsobí cukrovku.

Až teprve za 48 týdnů po očkování začnou být zjevné první auto-imunitní nemoci.

Dr. Lee Merritt říká, že při testování mRNA injekcí na zvířatech, kočky byly očkovány a jejich imunitní systém tuto cizí látku nerozpoznal. Naočkovaná látka se rozmnožila bez nejmenších potíží a ze začátku se zdálo, že zvířata byla v pořádku. Ale později, když byly vystaveny skutečné, živé nemoci, která do jejich systému vnikla opět nerozeznána jejich imunitním systémem a rozmnožila se bez potíží, všecka zvířata zahynula, přemožena sepsí a selháním srdce. To stejné se stalo s fretkami, kdykoliv byl tento pokus opakován.

Obě lékařky, Dr. Tenpenny a Dr. Merrill souhlasí s tím, že lékařský průmysl se stal zbraní. Miliardáři jako Rockefeller a jiní podporují Dr. Fauciho skrze Billa Gatese. Tento mužík takto získal miliony a miliony dolarů, které byly použity na financování výzkumu po celém světě. To byl on, kdo platil HIV výzkum a také laboratoř ve Wuhanu, která vyrobila koronavirus. Skrze tyto peníze, Fauci získal obrovskou moc a kontrolu nad málem všemi nemocnicemi. Ze své pozice potlačuje možnosti lékařů, aby léčili Covid-19 pacienty osvědčenými prostředky, zakazuje ověřené a známé léky a propaguje očkování. Lékaři nevidí tuto situaci rádi, ale protože vesměs pracují pro nemocnice, není moc toho, co by mohli dělat.

Nedávno se Fauciho ptali, jestli už byl testován. „Ale kdepak! Na co! Vždyť nemám žádné příznaky nemoci,“ odpověděl. Jestlipak by to i nám prošlo?

Všichni očkovaní jsou víc a více nemocní. Mnozí začali krvácet z mozku již 2-3 dny po očkování. Nemoci, které lékaři nikdy v životě nezažili, jako je Guillain-Barré syndrom (trvalé, extrémní vyčerpání), mozková žilní trombóza a jiné, jsou dnes časté.

Dr. Tenpenny říká, že v Americe bylo 3.000 úmrtí v důsledku očkování za pouhé 3 měsíce. Lidé se hrnou nechat se očkovat, čímž svěřují své životy a budoucnost těm, kteří jsou ve skutečnosti hromadní vrahové, kteří již zabili miliony po celém svět a platili za to soudně-určené pokuty, což znamená, že byli shledáni vinni. A my slepě věříme tak nespolehlivým tvorům?

Údajně, skoro 90% těch, kteří prodělali těžkou koronu byli krevní skupiny A.

Ovšem, existují dva druhy očkování, jak lidé v Severní Karolíně (USA) zjistili. Zaměstnanci Walgreenovy lékárny tam prodali zákazníkům lahvičky se slanou vodou namísto očkování. Balení bylo naprosto stejné, ale uvnitř nebylo očkování, pouze neškodná slaná voda. Tato chyba byla zjištěna o něco později, což dává pocit, že jen někteří zaměstnanci o tomto dvojím vydání věděli. Je tím snad myšleno, že skutečné očkování je pro nás a solný roztok pro některé vybrané?

Všecky tak zvané nakažlivé nemoci nejsou ve skutečnosti vůbec nakažlivé a žádné očkování nepotřebují. Taky to nejsou žádné nemoci. Jsou to těžké případy nějakého nedostatku, nebo poruchy, jak ukazuje tabulka níže.

Nemoc: Nedostatek nebo porucha:
Příušnice Vitamín B
Spalničky Vitamín A
Zarděnky Vitamín A
Plané neštovice, pásový opar, rotavir obrny, zápal plic Vitamíny A, D
Tetanus Vitamín A
Černý kašel Vitamín D (léčeno vit. C)
Chřipka Vitamín D, zinek
Zánět mozkových blan Vitamíny C a D
Papillomavirus Vitamíny B, C, zinek
Kurděje Vitamín C
Pelagra Vitamín B
Klusavka / Visna Genetická porucha
Syfilis Otrava rtutí, arsenikem
Legionářská nemoc Běžný zápal plic
Burkittův lymfom Přemístění chromozomu
Rakovina Podvýživa, jedy
Rakovina děložního hrdla Změna chromozomu, asi z kouření
AIDS Podvýživa, drogy, léky proti AIDS, Faktor VIII

 

POZNÁMKA: Bylo zjištěno, že 80% koronavirových pacientů mělo nedostatek vitamin D.

 

Proč tolik pytlů na lidská těla?

Zaměstnanci zasilatelské firmy FedEx hlásí zasílání statisíců obalů na lidské mrtvoly, které jsou rozesílány z jejich skladišť. Bedny a bedny těchto plastikových pytlů jsou rozesílány – kam? Nikdo neví. Proč? Kým?

Možná nám připravují další divadelní představení. Hory a hory mrtvol v těchto obalovinách budou filmovány po celém světě. Musíme být opatrní, může to být pouhá propaganda. Podívejte se na krátké video zde, kde jeden z ‚mrtvých‘ už to nemohl vydržet a zapálil si cigaretu, anebo jiný pytel na lidské tělo oživl a kde člověk nese tento pytel i s tělem jakoby nic nevážil.

 

Autor: Jane K.

Zdroj: http://www.nwoo.org

Odeslat komentář