JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BRUTÁLNÍ KORONA TOTALITA NASTUPUJE! Německý soudce rozhodl o proti ústavním neoprávněném rozhodnutí nutící děti nosit roušky. Policie mu provedla domovní prohlídku a zabavila telefon. Prý “zneužil právní výklad”!

NĚMECKO: Německý soudce Christian Dettmar z oblastního soudu ve Wiemaru rozhodl, že nařízení o povinném nošení roušek pro děti ve škole je nezákonné a odporuje německé ústavě. Ústava totiž garantuje právo na svobodný rozvoj osobnosti a integrity (článek 2. a 6.) Dále prý nařízení porušuje práva dětí a rodičů. Soudce navíc rozhodl, že roušky nebrání přenosu infekce a PCR testy nejsou spolehlivou metodou, jak stanovit, zda je dotyčný nemocný, nebo ne! Rozhodl tak v žalobě rodičů proti dvěma školám, které vyžadovaly nošení roušek pro děti během výuky.

To si protagonisté korona totality nemohli nechat líbit, protože to vyvolalo vlnu dalších žalob proti korona opatřením ze strany německých občanů. Tomu musel establishment rázně učinit přítrž! Policie během několika dnů od rozsudku provedla domovní prohlídku soudcova domu, auta a dalších soukromých prostor a dokonce mu zabavila i mobil! Podle policie prý soudce “zneužil právní výklad”! Snaživým policistům asi nikdo neřekl, že úkolem soudu a soudce je právě onen výklad práva! Právní zástupce soudce to celkem správně označil za “šílenství” (Wahnsinn).

Německá justice začíná připomínat procesy v totalitních režimech, kdy byl občas dodatečně odsouzen i soudce, protože nevynesl správný rozsudek! Německá justice by se měla inspirovat u J. Haška a jeho slavného románu “Švejka”, kdy vojenský soudce zahajuje soud slovy “přiveďte odsouzeného”! Takhle vypadá německá “nová normalita” v době koronaviru!

 

ČESKO: https://ceskavec.com/

Odeslat komentář