JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BSc. Amandha Vollmerová – Fakta a fikce za konceptem virů. Pokud chcete vytvořit v laboratořích monstrum musíte to dát do vakcíny (VIDEO + PŘEPIS)

BSc. Amandha Vollmerová je holistickou lékařkou, držitelkou bakaláře věd v zemědělské biotechnologii z Univerzity Lethbridge v Albertě v Kanadě (2000) a doktorského titulu z naturopatické medicíny (2008) z Canadian College of Naturopathic Medicine v Torontu. Od roku 2008 pomocí holistických principů úspěšně pomohla mnoha lidem a zvířatům ve vyléčení všech různých akutních a chronických onemocnění jak v počátečních tak v pokročilých fázích.

Přepis:

Tazatelka: Amandho, chtěla jste mluvit o konceptu virů. Mohla byste k virům něco říct, prosím?

Amandha Vollmer: Jistě. Je důležité pochopit, že virus nikdy nebyl izolován. Ani jednou, nikdy nebyl a nikdy nebude, protože neexistuje tak, jak se říká. Stefan Lanka, německý virolog a biolog, byl první, kdo identifikoval fágy, což jsou velké struktury, které podporují prostředí ryb a pomáhají jim překonat nemoci.

Nejsou tedy patogenní… a když si to uvědomil, věděl, že něco je špatně. Začal zkoumat konkrétně virus spalniček a chtěl vidět původní studie, co ten virus identifikovaly, pojmenovaly, změřily a náležitě popsaly. Zjistil, že žádné původní studie tohle neudělaly. Žádné virové částice, jak se nám popisují a ukazují nám o nich kreslené seriály a barevné obrázky a hezké počítačové grafiky, takto neexistují. Nejde je správně vidět pod mikroskopem. Jsou to výtvory těla a tvoří se, když tělo prochází stresem. Stres, toxiny a výživové nedostatky vede k problémům v těle, kdy se buňky začnou rozmnožovat, protože musí spravit problém.

A když se odpadní materiál vymkne kontrole, tělo ho musí odstranit. Pokud žijete takovým stylem, kdy se stravujete špatným jídlem, kouříte cigarety, pijete alkohol, pijete hodně kávy a nestaráte se o své zdraví, každé jaro obvykle projdete přirozeným detoxem, kdy tento odpadní materiál vyloučíte z těla skrze hlen. Když se na ten hlen podíváte pod mikroskopem, najdete v něm různé částice. Pokud hledáte tyto skupiny částic, najdete to, co hledáte. Je to v podstatě jako říct, že mouchy způsobily odpad, který jste vytvořili, ale ne… vy nejprve vytvoříte odpad, který přitahuje mouchy.

To stejné funguje v těle… tvoříte odpad, vaše vlastní mikroby začnou polymorficky pracovat, což znamená, že mění tvar. Bakterie se stane plísňovou formou, „virovou” formou, atd. Ne aby vás udělaly toxickými nebo „nemocnými”, jak se nám říká, a aby vám daly špatné věci. ale aby pomohly tělu správně odstranit jedy ze všech tkání. Pokud trpíte nedostatkem živin, dojde k tomu, že se vám nebude dařit správně jedy odstraňovat skrze játra a ledviny, a tak použijete jiné orgánové systémy jako kůži, tak jako v případě spalniček nebo neštovic. Používají se plíce, což není vhodné… ideálně by se měly odstranit skrze játra.

Lidé říkají: Neměla bys to říkat, můžeš se nakazit. Já říkám: Nikdy se tím nenakazím. Nenakazím se, protože pravidelně detoxifikuji svoje tělo, dávám si správnou výživu a nevystavuji se jedům. Nebojím se ničeho, co bych ani stejně nemohla chytit. Pochopit od začátku, že nemáme virus, neidentifikovali jsme ho správně, a nesplňuje to Kochovy postuláty. Dokonce původní studie o covidu z Číny uvádí, že to nesplňuje Kochovy postuláty, což znamená, že když odstraníte izolát a umístíte ho do zdravého jedince, měli byste být schopni toho zdravého jedince tou nemocí nakazit, což neudělali a nemohou udělat.

Pokud by se jim ten virus podařilo izolovat a pokusili se nakazit zdravý subjekt, nic by se nestalo. Když se podíváte na jakoukoliv studii o šíření nákaz, co musí udělat, aby vyvolali odpověď nemoci, je otrávit hostitele… to je mimochodem přesně to, co dělají vakcíny. Pokud byste mohli vytvořit „vakcínu” pouze s izolátem toho, proti čemu chcete vytvořit imunitní odpověď, řekněme proti bakterii, nic by se nestalo, protože nejprve musíte hostitele otrávit, aby prošel agresivní reakcí, aby se vytvořily cytokinní bouře a všechny tyto imunitní částice, aby tuto nepřirozenou věc dostaly z těla.

To je důvod, proč vakcíny „nefungují”, pokud do nich nepřidají toxické adjuvanty jako kovy, polysorbáty, antibiotika a další látky, které do vašeho těla nepatří. Šíření nemocí neexistuje a viry neexistují, a to podle výzkumu a podle historie. Doporučuji lidem, aby si přečetli práci Stefana Lanky, pokud je tohle pro vás nové a snažíte se tohle pochopit. Nemůžete vzít virus a udělat z něj v biologické laboratoři nějaké monstrum, protože ve chvíli, kdy se dostane ven na slunce, denaturuje, zmizí, dehydratuje se. Pokud chcete vytvořit monstrum, což vím, že v laboratořích dělají, musíte to dát do vakcíny a do těl lidí a pak máte velký problém.

První krok je, správná strava, detoxifikovat tělo, naučit se to… a další krok je, nenechat se očkovat, protože přesně takto do své krve dostanete biologickou látku, kde vám způsobí velké problémy na každé možné úrovni, což může být velmi těžké na vyléčení, jak spousta z nás, včetně mě, zažili ze zranění z vakcín. To jsem jen chtěla říct… mám k tomu veškerý výzkum a publikace.

Jsem ochotná ty informace sdílet… na webu mám blogové články a spoustu videí na tohle téma. Můžete si tedy prostudovat, proč viry neexistují tak, jak se nám popisuje, abyste pochopili polymorfizmus, že ty částice si tvoříme sami. Proto říkají, že „virus mutuje. Trochu se změnil z Itálie do Íránu do Kanady.” Vůbec nezmutoval… to protože každý z nás tvoří individuální částice, které se trochu liší od částic ostatních. Můžete se podívat na tu mapu, u které ukazují, jak mutuje… je to nesmysl. Jen jsem tohle chtěla říct, děkuji.

Amandha Vollmerová

Překlad: David Formánek

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář