JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Bulvárni a mainstreamoví novinári zúria, zbadali sa v novom videoklipe legendárnej hudobnej skupiny Elán

SLOVENSKO: Ikonická slovenská hudobná skupina a jej hlavný predstaviteľ Jožo Ráž sa stali terčom zúrivých atakov liberálno-bulvárnych kruhov, ktoré sa nedokážu vyrovnať s najnovším satirickým videoklipom Elánu „Bulvárne krysy“

Na Joža Ráža, ale aj ďalších členov hudobnej skupiny sa zo strany liberálnych mentorov zosypala spŕška invektív a nechutných konšpirácií, prostredníctvom ktorých sa hlavnoprúdoví novinári pokúšajú nájsť nejaký súvis medzi kriticko-satirickou skladbou Elánu a kauzou nebohého novinára Kuciaka.

Neberú pri tom do úvahy jednoznačné stanovisko Elánu, v ktorom sa zdôrazňuje, že tvorcovia si vážia čestných ľudí z mediálnej sféry, pokiaľ prinášajú relevantné informácie so zreteľom na celospoločenské záujmy. Svojou skladbou chceli poukázať výlučne na bulvárne médiá, ktoré nemajú so serióznou žurnalistikou nič spoločné.

S postojom Elánu sa stotožnila veľká väčšina Slovákov, o čom svedčia napríklad výsledky ankety denníka „Pravda“, v ktorej približne 73 % zúčastnených hlasovalo, že hudobný videoklip je v poriadku a nemajú s ním žiadny problém. Len niečo okolo 27% účastníkov ankety zhodnotilo klip ako „nevkusný“.

 

Odeslat komentář