JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Bylo lépe když Jourová seděla v base

ČESKO: Premiér Babiš by si měl alespoň zachovat tvář a vyzvat Jourovou k odstoupení. Pomohl jí nahoru, měl by ji strčit dolů aby přestala konečně škodil.

Jestli velká část národa nemá někoho méně v lásce jak Kalouska, tak je to určitě tahle Jourová. Naposledy velmi urazila maďarského premiéra Viktora Orbána. Slova o nemocné demokracii v podání Orbána jsou urážlivá a Jourová musela čekat ostrý protest.

Tahle osoba je eurokomisařkou, ale za koho kope? Za ČR to určitě není. Demokracie v jejích chápání politiky znamená naprostou poslušnost Evropské unii potažmo Německu. Chápu, že se jí nelíbí premiér co ještě ví kde je doma a že je mu přednější Maďarsko než EU. Premiér, co nepolyká poslušně urážky, ale umí si dupnout a říct co on chce pro svůj národ. Okamžitě dostal nálepku diktátora a nedemokrata.

Jourová tu není od toho aby kohokoliv urážela, ale bojovala za lepší život všech Evropanů a ne jen ten vyvolených jak se stává v tomto globálním světě pravidlem. Vadí jí, že Orbán jde proti proudu vyvolených a  nechce brát jejich pochybné hodnoty za své. Jejich hodnoty totiž nejsou hodnoty států V4. Chápe to Maďarsko, Polsko  jsem zvědavá kdy to docvakne i Česko-Slovensku. Maďarský premiér v zájmu svých občanů musí, a také to dělá, odmítá diktát EU v jakékoliv podobě.

EU má být taková, jakou jsme ji chtěli mít. Volnost obchodu a cestování, to by cíl. Nakonec si přivlastnila vše a chce nás vlastnit politicky. Chce nám vnutit naprosto jiné hodnoty morální, politické i duševní. Bere nám vše a nedává nám vůbec nic. Možná, že už všichni chápou proč Angličané hlasovali pro odchod z EU. Nás může zachránit jen referendem a zmizet hodně rychle, než nám zničí naprosto všechno.

Jourová pracuje pro EU a tvrdou diktaturu jejich občanů. Prodala nás za královský plat a já pořád nechápu, proč by EU poslanci měli brát půl miliónu měsíčně. Tuhle práci mají vykonávat vlastenci, morálně čistí lidí a procovat pro blaho všech. Opak je pravdou. Historii se opakuje. Zase nám chce vládnout Německo a ostatní  mu mají dělat otroky. Roztahují se všude a staví si pomalu armádu z fanatických muslimských přistěhovalců. Pak se zařve Alláhu sláva a zbytek je jasný jako facka.

Putin, Lukašenko, Orbán. To jsou ti, co je EU potřebuje zničit. Prý jsou to diktátoři. Možná vzali víc moci do rukou jak je běžné, ale všichni vidíme jak to dopadá když se nám pokouší vládnout parlament a senát. Ve jménu demokracie? Já žádnou nevidím. Moc bych si přála mít v čela státu někoho kdo nebude mít strach vzít svůj vlastní stát a jeho obyvatele do vlastních rukou a starat se o to, aby prosperoval a nebyla z něj Europopelnice plná otroků.

Premiér Babiš by si měl alespoň zachovat tvář a vyzvat Jourovou k odstoupení. Pomohl jí nahoru, měl by ji strčit dolů aby přestala konečně škodit.

Autor: MILENA DOUŠKOVÁ

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Odeslat komentář