JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Cancel Culture: Masová hysterie bílých celebrit, které ruší své firmy, podnikání, webové platformy a sociální profily kvůli svým údajně nenávistným výrokům v daleké minulosti, zaplavuje jako mor celou americkou a západní společnost! Aspirantka profesury indického původu z Cambridge prohlásila, že na bílých životech nezáleží, ale škola se jí zastala z titulu svobody slova a dokonce ji povýšila rovnou do profesorského stavu! Před rokem ale škola svobodu slova nechránila a ukončila spolupráci s profesorem, který měl nepohodlný názor na zpolitizovaný genderismus a globální klimatickou hysterii!

Na internetu a v médiích se začal objevovat nový anglický výraz “Cancel Culture” a jeho projevy a důsledky jsou nejen zjevné, ale doslova alarmující. Mnoho lidí se naivně ptá, proč píšeme stále o negativních věcech a informacích, proč nepíšeme o něčem pěkném. Přiznám se, že takovéto dotazy mně opravdu velice znepokojují, protože jsou projevem finální fáze provařenosti žáby v hrnci, poslední terminální stav. Existuje k tomu velmi otřesný příklad, kterým začnu tento článek.

Redakce v malém městě píše o kriminalitě, která je na velkém vzestupu. Každý den přibývá více a více článků o loupežích a vraždách, protože policie nestíhá. V první fázi lidé hltají novinové články a chtějí se dozvědět více a více podrobností. Postupně ale první fáze přechází do fáze druhé, do zahlcenosti a ztráty pozornosti.

Profesorka z Cambridge: “Řeknu to znovu: Na bílých životech nezáleží! Jako na bílých životech. Zrušte bělost!”

Článků o vraždách a loupežích je už tolik, že lidé čtou informace a články o nových a nových hrůzách pouze letmo, přečtou si nadpis a více se už tím nezabývají. Tato fáze přechází postupně do fáze číslo 3, kterou lze nazvat jako fází vytěsnění, tzn. kognitivní disonance, kdy lidé tyto články o vraždách a loupežích už automaticky přeskakují, protože jim čtení těch článků nedělá dobře.

Poslední 4. fází je terminální a vysoce nebezpečný stav (z hlediska sociální bezpečnosti) tzv. pozitivistické disonance, kdy lidé začnou chodit na vrátnici redakce s bizarní prosbou, aby noviny a redaktoři začali už psát o něčem pěkném a pozitivním. Pozitivistická disonance je pokročilejším stupněm kognitivní disonance, kdy člověku už nestačí nepříjemnou realitu vytěsnit z vědomí, ale musí ji něčím pozitivním překrýt. Z hlediska koncepce sociální bezpečnosti jde o terminální stav rozpadu a rozvratu sociální bezpečnosti ve společnosti. To jenom na okraj pro vysvětlení, o čem si dnes v článku povíme.

Proces “Cancel Culture” je bizarním úkazem autogenocidy bílé rasy

Bílá civilizace právě zaniká a proces se mohutně urychluje. Právě nastupuje nový fenomén nazvaný Cancel Culture, což by se dalo přeložit jako “Kultura rušení” ve smyslu rušení vlastní kariéry, vlastního podnikání, vlastního businessu, vlastních YouTube kanálů a sociálních profilů s miliony odběratelů, likvidování vlastních prodejů velkých korporací a firem, které ruší prodeje úspěšného zboží a značek, protože zboží nebo značka někoho genderově či rasově popuzuje. Posledním příkladem je společnosti SONY, která spáchala rituální sebevraždu vydáním konzolové hry na Playstation 4 s názvem The Last of Us II, kde firma SONY zničila a zlikvidovala dobrovolně svoji vlastní herní značku.

Propagace transgenderismu a LGBT vztahů ve hře společnosti SONY The Last of Us II.

Ze zmíněné hry udělala transgenderovou LGBT pro-choice propagandistickou polévku, která je tak odporným gulášem, že uživatelské recenze na serveru Metacritic u této hry byly pro jistotu zrušeny (anglicky “canceled”) a zůstaly pouze recenze internetových herních magazínů a serverů, které jsou za recenze společností SONY samozřejmě zaplaceny, resp. sponzorovány.

Metacritic nakonec uživatelské recenze znovu povolil a zobrazil, sami si je ale přečtěte [1], ať máte z první ruky zážitky svědků z první ruky. V zábavním průmyslu je Cancel Culture v podstatě nejdál, protože totéž před skoro rokem provedla společnost Bethesda s další kultovní herní značkou Wolfenstein, když vydala [2] propagandistickou pro-choice LGBT hru Wolfenstein: Youngblood, čímž firma opět zrujnovala svoji značku a zrušila (canceled) její předchozí obsahovou náplň.

Bílé celebrity ruší své úspěšné firmy, kariéry, kanály a omlouvají se barevným menšinám za svůj rasismus s doby před mnoha a mnoha lety

Před několika hodinami youtuberka Jenna Marbles s více jak 20 miliony odběratelů zrušila [3] svůj kanál, když se předtím omluvila veřejnosti, že si před mnoha lety v jednom z videí namalovala tvář načerno jako černoška a dělala si vtipy a srandu z raperky Nicki Minaj. Marbles byla před několika dny obviněna z rasismu, aby se prý k tomu vyjádřila. A opravdu se vyjádřila, omluvila se a oznámila, že na YouTube zruší (cancel) svůj kanál s více jak 20 miliony odběratelů. Nemluvíme zde teď o kvalitě pořadů na YouTube, ale mluvíme zde o situaci, kdy královsky na reklamě vydělávající YouTuberka zařízne dobrovolně svůj business kvůli omluvě za údajný rasismus na YouTube před nějakými 8 lety.

Jenna Marbles

Pokud si myslíte, že se jedná o nějaké akty dobré vůle, tak vás vyvedu z omylu. Je to projev degenerace. Protože zdaleka nejde jenom o YouTubery. Týká se to jak velkých firem, tak i jednotlivých šéfů korporací a organizací, kteří rezignují ze svých funkcí kvůli tomu, že mají pocit, že to tak je správné, protože jsou bílí a něčím se provinili proti černým, hnědým, žlutým, prostě barevným spoluobčanům.

Počátkem června jsme přinesli článek a video o řediteli společnosti Reddit, který oznámil [4], že rezignuje na svoji funkci a vyzval, aby jeho místa ve vedení společnosti převzal černoch. To byla další ukázka “Cancel Culture” člověka, který zrušil a zlikvidoval svoji kariéru kvůli pocitu, že jeho bílá rasa někoho poškozuje, někomu je nadřazena a je to tak špatně. Tyto procesy nejsou vynucené, jsou totiž již plně kognitivní, tedy vycházející z vědomí člověka, který je považuje za správné. Kognitivní likvidace vlastní rasy je konečným důsledkem autogenocidy bílé rasy.

Aspirantka na univerzitě Cambridge dostala profesuru za rasistický výrok proti bílé rase! To opravdu nevymyslíš!

Ta předpona “auto” je tam klíčová, je to totiž samogenocida,  kdy bílá rasa likviduje a v rámci Cancel Culture ruší všechny dosažené výsledky a úspěchy bílé rasy, bílých ředitelů firem, bílých YouTuberů, bílých firem zábavního průmyslu, nikdo z bílé rasy totiž tyto genderizované procesy neakceptuje, všem jsou tyto procesy odporné, s výjimkou radikálních neoliberálů, jenže není důležité, co si myslí většina ve společnosti, v post-faktickém světě rozhoduje pouze to, jaký názor má televize, mainstremové médium, globální korporace nebo globální sociální síť, to znamená autorita.

A potom se nemůžete divit, k čemu došlo na univerzitě Cambridge ve Velké Británii. Aspirantka profesury Priyamvada Gopal indického původu včera uveřejnila na Twitteru výrok, že na bílé rase nezáleží. Okamžitě se ozval řev a obvinění z rasismu, bílí studenti se cítili poškození. Jenže, škola se aspirantky zastala a uvedla, že má právo na svobodný názor na akademické půdě. A to není všechno. Společnost Twitter nejprve Gopalové zabanovala účet, ale potom jej obnovila, že je všechno v pořádku a univerzita v Cambridge ocenila Gopalovou tím, že ji narychlo uvedla do plného profesorského stavu [5], takže již není aspirantkou, ale plnou profesorkou na Cambridge. Zároveň uvedla, že jí chodí nenávistné emaily, ale policie v Cambridge zjišťuje jejich původce.

Indické profesorky se Cambridge zastala, ale doktora kritizujícího klimatický alarmismus a genderismus vloni vyhodila

A to není všechno. Cambridge totiž vloni ukončila členství Dr. Jordanu Petersenovi, který se znelíbil několika sluníčkovým studentům na univerzitě svými názory kritizujícími genderismus, tedy prosazování politických tlaků a procesů na bázi pohlaví a rovněž kritizoval klimatický alarmismus. V tomto případě se Cambridge svobody slova Dr. Petersona nezastala a vyhodila ho [6]. Takže, jak vidíte, dvojí metr. A teď mi řekněte: Když se hroutí naše civilizace a čelíme masakru, genocidě naší rasy a kultury, kdo by chtěl psát o hezkých a pěkných věcech?

Priyamvada Gopal

Kdo z vás je už ve 4. fázi pozitivistické disonance? Válka proti tradiční, bílé a křesťanské rodině je v plném proudu. Právě nás vraždí naši vlastní, naše univerzity, kdysi etalony vzdělání civilizace, etalony nejchytřejších hlav na této planetě. Genocida bílého muže, jeho ženy, jejích dítěte, jejich kultury, jejich státu, jejich bezpečnosti a jejich práv je právě v plném proudu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář