JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Cenzúra: Facebook zablokoval stránku Slovenského hnutia obrody

SLOVENSKO: V piatok 18. októbra sociálna sieť Facebook zablokovala stránku Slovenského hnutia obrody (SHO). Redakciu portálu napalete.sk o tom informoval predseda hnutia Róbert Švec. Ako dodal, okamžite sa proti tomuto kroku odvolali, pričom očakávajú, ako Facebook zareaguje. Podľa reakcie následne zvážia ďalšie kroky. Facebooková stránka SHO mala vyše 47-tisíc fanúšikov.

“Prečo nás zablokovali? Pretože šírime pravdu, zdravý rozum a tradičné hodnoty. Toto je obraz dnešnej dekadentnej doby. Nezrušia stránku liberálnej skupinke, ktorá šíri nenávisť a želá smrť všetkým, ani politickým stranám a politikom, ktorí rozkradli Slovensko a urobili z neho kolóniu. To je všetko ‘v súlade so zákonom’.

Slovenské hnutie obrody však nestojí a nepadá na nejakej sociálnej sieti. My sme aj tak najradšej medzi vami, priatelia, v uliciach a na námestiach. A tento útok netolerantných a zlých ľudí nás len posunie vpred a ešte viac pridáme v našich aktivitách. Budete o nás stále viac a viac počuť. Nikdy sa nevzdáme a prinavrátime moc v našom štáte opäť do rúk Slovákom,” napísalo SHO na svojej webovej stránke.

Odeslat komentář