JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Cenzura na Youtube došla mnohem dále, než jsme si do nedávna dokázali představit

Jestliže byly doby, kdy bylo možno považovat Youtube za zdroj relativně rozmanitého množství informací a zábavy, poslední dobou postupně dochází k blokování toho, co není v souladu se záměry elit tohoto světa. Aby toho nebylo málo, přidal se Facebook, nezaostává ani Instagram, Google a další podobně zaměřené stránky, vyhledávače a sítě.

Cenzura došla mnohem dále, než jsme si do nedávna dokázali představit. Zjevnou její ukázkou jsou mazané komentáře, udělované bany, rušené profily, mizející videa. Ředitelka Youtube Susane Wojciki veřejně prohlásila, že vše, co třeba jen připomíná kritiku světové zdravotnické organizace WHO, jen tak mimochodem se podílející na zločinech proti lidskosti v podobě očkování vakcínami způsobujícími zdravotní potíže a někdy až smrt, bude smazáno. Stejně dopadnou i všechny komentáře tvrdící, že Covid-19 je něco jiného, než drsný zabiják přenesený netopýry na lidi kdesi v daleké Číně. Samozřejmě obranou proto němu je jedině správná vakcína, nejlépe ta dodávaná Billem Gatesem. Je jedno, že autory kritiky jsou světové lékařské špičky, vynikající lékaři, odborníci, ale i politici a novináři. Podstatné je, že jejich názory podložené znalostmi, zkušenostmi a výzkumem jsou v rozporu s oficiálně prosazovanou teorií, ideologií a doktrínou. V Evropě nad kontrolou bdí Evropská komise a ústy Jourové volá po ještě větším utahování šroubů.

Covid-19 ukázal obrovskou sílu spojení peněz, politiky, médií. Přestože části lidí na celém světě už je naprosto jasné, že jde o obrovskou lež, která byla připravována několik let zločinci typu Fauciho, Billa Gatese (nikomu není divné, že už nabízí vakcínu, která se běžně vyvíjí mnoho let), ta druhá bezmezně věří všemu, co je na koronaviru dle propagandy tak šíleně nebezpečné. S výjimkou jeho existence nelze prokázat téměř nic z toho, co nám o něm tvrdí. A pokud mediální harašení kolem něj muselo být podpořeno falešnými snímky, herci zinscenovanými situacemi ve zdravotnických zařízeních a statistikami cucanými si z prstu, kdy za zesnulé na koronavir byl označený každý, kdo v té době ukončil svou životní pouť, pak tu něco skutečně smrdí. Zvláště tehdy, když se prostí lidé, sportovci i bohatí podnikatelé skládali na nákupy plicních ventilátorů, které ve skutečnosti patří mezi nevhodné instrumenty k léčbě covidu-19. I přes řadu důkazů, sporů mezi odborníky a usvědčení z manipulace s občany nás tedy v budoucnosti čeká ještě plno dní prskání si do roušek, otravování si vlastních těl tím, co sama produkují a rytí tváří v bahně ekonomické krize.

Podívejme se dále. Vzpomeňte si, jak na veřejnost prosáklo natáčení srdceryvných scén s topícími se uprchlíky v moři, přičemž se prokázalo, že uprchlíci nemají před čím prchat, jde o najaté propagandisty zrežírovaných záběrů. Opět byly použiti stejní lidé i stejná místa, označovaná však pokaždé za realitu v jiné oblasti. Navíc jsou pořád zatajovány skutečné počty, složení příchozí komunity, a to jak dle státní příslušnosti, věku či dělení na muže a ženy. Migrace je totiž další oblastí, která se stala velmi dobře střeženým tématem, na které se vztahuje cenzura a následné postihy autorů. Vrcholu ve směřování k potírání svobody slova dosáhlo vymazání ze světa jmen Tommyho Robinsona a Juliana Assagne. Oba jsou trestně stíháni za zveřejňování informací, které se vládním činitelům v USA a Velké Británii vůbec nehodí. Jejich existence je systematicky zapomínána a jen zmínka o nich v textu či na videu je záminkou k prudké reakci zřizovatelů sítí.

Abychom nezapomněli na další téma, které se stalo obětí drsné cenzury, máme tu ještě přenosovou síť 5G, která se pro své vlastnosti stala trnem v oku obyvatelstva a například ve videích na Youtubu je toto označení v kritických příspěvcích vypípáváno. Tím je v podstatě potvrzeno, že celý systém 5G je do provozu uváděn v zájmu vyšší moci a jeho škodlivost pro lidský a zvířecí organismus je realitou, které se propagátoři samozřejmě brání. A protože jsou na jejich straně jak média, tak i operátoři, provideři, politici i ozbrojené složky, dá se očekávat, že nás hustá síť vysílačů velmi brzy pohltí a nemine. Řeči o tom, že to je pro naše dobro a jde o navýšení schopností internetu, jsou pouze mazáním medu kolem úst. Ve skutečnosti jde především o přesnou lokalizaci každého z nás a možnost vidět nám až do ložnice.

Česká vláda dává bezostyšně najevo potřebu zůstat součástí Evropské unie a tím i celé této maškarády. Je to asi jediné, v čem se shoduje s opozicí s výjimkou SPD a Trikolory. Navíc si vláda nastavuje vlastní pravidla, která jí dávají do rukou podstatně větší moc nad našimi životy. Bez velkých omezení rozházela stovky miliard a hra s čísly patří mezi nástroje, jak zplundrovat jak českou ekonomiku u nás, tak i zahraniční jinde. Na sanace škod nemá nikdo včetně Evropské komise, která se navíc není ochotna vzdát svého plánu na Zelenou politiku či migraci a peníze na ně přidělené věnovat na návrat zemí do normálního života. Na místě je otázka, kdo dal té hrstce lidí, mezi nimiž je i kolaborantka Jourová, právo na manipulaci s celým kontinentem? A jak dlouho se budeme my prostí lidé podřizovat zvůli německé kancléřky Merkelové do značné míry určující evropskou politiku, přestože i v její rodné zemi se množí nepokoje občanů. O čemž se my tady opět nic díky cenzuře nedozvíme. Podobně, jako o bouři v Itálii či shromážděním ve Francii. Nevěřme tedy, že by odstranění Babiše i jeho vlády a dání důvěry opozici znamenalo změnu. Naopak, Piráti, ODS, STAN, Top09, KDU-ČSL patří k tvrdému eurounijnímu jádru u nás a rozhodně nepůjdou proti všemu, co k vrcholné světové politice spojené s cenzurou a kontrolou obyvatel patří. Českou republiku čeká špiclování v podobě ,,chytré karantény‘‘, už nyní se tak vláda připravuje na další vlnu chřipky.

Doba relativní svobody je dávno pryč. Ani v období tzv. Studené války se nelhalo tolik, jako se tomu děje nyní. Cíle manipulátorů jsou vysoké a tak blízko. Neštítí se ničeho. Překrucují dějiny, indoktrinují ve školách, jsou schopni zabíjet. Uzákoňuje se pedofilie, vyvíjí nebezpečné vakcíny určené k povinnému užití, omezuje se trh, jsme nuceni podvolovat se nesmyslným zákonům a nařízením. Neexistuje dosud síla, která by tento vývoj zvrátila. Individuality jsou potlačovány, masa je krmena nesmysly, největší mediální domy chrlí oficiální fake news, z nichž se tvoří pravda. A ovčané přitakávají zahaleni v rouškách a pro své jednání hledají obranu ve vylhaných statistikách. Být mladým člověkem znamená mít před sebou smutnou budoucnost. Bude stále těžší hledat na Zemi místa, kde je život normální a příjemný. V Evropě a USA to fakt nebude.

Jindřich Kulhavý

Odeslat komentář