JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Cenzurní šílenství v USA nekončí, právě naopak. Amerika se nezvratně loučí se svobodou projevu. Facebook zablokoval už i kandidáta na prezidenta Rona Paula!

USA: Cenzurní šílenství nikdy nekončí. Amerika se loučí se svobodou projevu. Nyní Facebook dokonce cenzuroval bývalého kandidáta na prezidenta Rona Paula.

Američtí demokraté, levice v USA, nevládní organizace a technologičtí giganti překračují ve svém šílenství cenzury všechny červené hranice. Poté, co již byl úřadujícímu americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi zakázán přístup na veřejnou scénu na internetu, je nyní v hledáčku řada  amerických politiků a aktivistů. Každý, kdo vyjádří názor, který jde nad rámec předepsané definice „politické korektnosti“, bude zakázán.
Nyní dokonce zasahuje ctihodného republikánského a bývalého kandidáta na prezidenta USA Rona Paula. Jednoduše mu byl zablokován přístup k jeho účtu na Facebooku.

Ron Paul, bývalý kandidát na prezidenta

Politik si po celý svůj život držel liberálních názorů. Je zastáncem ekonomického učení tzv. Rakouské školy Ludwiga von Mises a Friedricha Augusta von Hayeka.
Ron Paul opakovaně vystupoval proti četným válečným misím Američanů po celém světě a vždy se zastával míru.
Nyní je také jednou z těch kritických osobností, jejichž přístup k veřejnosti je krok za krokem blokován.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/

Odeslat komentář