JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Černoši nepotřebují bílých na to, aby se vystříleli mezi sebou. V Chicagu o víkendu bylo v převážně černých čtvrtích postřelených 104 lidí

USA: Chicago je rasově rozdělené město. Dobrovolně. Ve městě jsou enklávy, kde bydlí více černochů. V jiných více Hispánců. A okolo nich bydlí bílí. V bílých čtvrtích je poměrně nízká kriminalita. V těch černošských se téměř denně střílí a vraždí a každý víkend řádění dosáhne vrcholu. S železnou pravidelností. A to i přes to, že střelně zbraně jsou v Chicagu zakázány.

Na tomto odkazu naleznete rasovou mapu Chicaga. Pokud si dáte práci, a projdete tento článek, kde je zaznamenán každý incident z tohoto víkendu v Chicagu, během kterého bylo postřeleno 104 lidí a 14 z nich zemřelo, zjistíte, že ve všech případech ke střelbě došlo v černých čtvrtích či na jejich hranicích. Respektive v oblastech s černošskou většinou.

Některá  média by vám ráda tvrdila, že tito černoši zahynuli po nájezdu Ku-Klux-Klanu, ale není tomu tak. Černoši se v Chicagu jednoduše střílí mezi sebou a kašlou na to, jestli Black Lives Matter.

Případů, kdy v USA běloch napadne, či dokonce zabije černocha, na internetu moc nenajdete. Denně čteme o rasismu vůči černým v Americe, a ten, kdo se nepídí, tomu asi i věří. Rasová nenávist v USA skutečně je, ale když se denně poctivě díváte na Twitter, vidíte její skutečnou tvář. Tak několik příkladů, co letí na internetu, z posledních dní.

Filip Vávra

Odeslat komentář