JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Černoška seřezala bílou matku. Všichni stáli a koukali. Na pomoc přiběhlo sotva pětileté dítě… Je tato šílenost nakažlivá? (VIDEO)

USA: Na řadě profilů na Twitteru se v úterý odpoledne objevilo poměrně drastické video, které zachycuje fyzický útok neznámé černošky na bílou ženu. Vše se odehrálo nejen před očima svědků a mobilních aparátů, ale rovněž před dětmi. Za bílého dne, v parku.

Zmíněné video prozatím vidělo zhruba 150 tisíc lidí a největší základnu tvoří profil jistého Scotta Greera, jehož na této sociální síti sleduje téměř 68 tisíc followers. Zmíněný Američan o sobě píše jako o normálním bílém chlápkovi a k videu poznamenal následující:

„Kdyby se ta bílá žena obrátila na policisty ještě předtím, než byla zbita, stalo by se to národním tématem. Ona však dostala nakládačku a zajímá to pouze místní televize…“

Doplňme, že vpravo dole je na záznamu vidět logo stanice ABC, patřící pod Walt Disney Television.

VIDEO 

Z diskuse pod videem je ovšem patrné, že se žádná virtuální liknavost nekoná. Řada přispěvatelů se pídí zejména po tom, proč nikdo dotyčné ženě nepomohl. Doplňme také, že záznamu je přiřazen hashtag #WhiteLivesMatter – na bílých životech záleží.

Krátké video zachycuje útok, u něhož nevíme, co mu předcházelo. Černoška na něm reaguje velmi popudlivě, druhou ženu povalí na zem a začne do ní tlouct. Bílé ženě přibíhá na pomoc zřejmě její vlastní dítě, do agresorky opakovaně kopne. Celý incident je jako obvykle nahráván na mobil.

Důvody? Zatím neznámé

Odeslat komentář