JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Justice ve městě nad Mahralem: Veřejná výzva k podřezání prezidenta ČR Miloše Zemana není trestným činem, maximálně prý přestupkem s malou pokutou! Za gratulaci afghánským vlastencům v boji proti českým okupačním silám už padla podmínka a státní zástupce chce v odvolání pro autora letáků až 5 let natvrdo! Výzva k trestnému činu na území ČR proti hlavě státu je bagatelní v porovnání s gratulací Afgháncům v boji proti okupačním vojskům? Česko se propadá do hlubokého područí americké moci v Evropě!

ČESKO: Česká justice se v poslední době stává terčem kritiky, a to z mnoha důvodů. Nedávno to byl rozsudek Ústavního soudu, který zlegalizoval diskriminaci hostů v českých hotelech na základě etnického klíče, když v kauze majitele hotelu, který po ruských hostech vyžadoval podepsání pamfletu odsuzující anexi Krymu rozhodl, že to není diskriminace a majitelé hotelů mohou diskriminovat hosty na bázi politického přesvědčení. Rozsudku se v ruských médiích dostalo velké pozornosti jako příklad fašizace české justice proti Ruské federaci.

Miloš Zeman přebírá cenu “Bojovník za pravdu” od prezidenta Světového židovského kongresu Ronalda Laudera (vlevo). 19. září 2017 v New Yorku.

Dnes došlo u dvou českých soudů k dalším bizarním incidentům, které jsou mnohem vážnější. Bývalý městský zastupitel středočeské Jesenice Martin Lang totiž před časem na sociálních sítích napsal text, že prezident republiky Miloš Zeman je druhý Hitler a je potřeba ho podřezat jako svini. Kauzu dnes řešil Obvodní soud pro Prahu 8 a soud Langa zbavil trestní zodpovědnosti, protože trestný čin se prý nestal [2]. Soud konstatoval, že mohlo dojít maximálně k přestupku a případ tak předal ke správnímu projednání městské části Praha 8 v rámci přestupkového řízení.

Výzva k podřezání prezidenta republiky není trestným činem, ale drobným přestupkem

A teď přijde macaté chucpe, to se podržte. Státní zástupkyně se proti rozsudku ihned odvolala, nesouhlasí s ním, ale pokud čekáte, že je to kvůli tomu, aby autor této výzvy k fyzické likvidaci prezidenta dostal nepodmíněný trest, tak jste na omylu. Státní zástupkyně se totiž odvolala proto, že se jí nelíbí, že Martin Lang nebyl dosouzen k peněžitému trestu ve výši 30 000 Kč za podněcování k trestnému činu. Chápete? Tomu se říká důvod k odvolání jako hrom. Představte si, že byste to udělali jako Martin Lang a vyzvali k podřezání někoho jiného, nikoliv Miloše Zemana. Třeba byste vyzvali k podřezání někoho jiného, třeba z neziskového sektoru, nebo z veřejnoprávních médií.

Miloš Zeman a detail plakety.

Dovedete si jistě představit ten řev a ten rozsudek soudu. Jenže, jakmile je terčem útoku Miloš Zeman, kandidát Chasidů v Praze nad Mah’ralem, potom je dovoleno naprosto všechno. Výzva k fyzické likvidaci prezidenta jako přestupek s pokutou 30 000 Kč? To je možné jenom v Česku, protože teď už se dá jenom čekat, kdy tu výzvu někdo vyslyší a opravdu na Miloše Zemana zaútočí. Však soud dnes dal všem takovým lidem zelenou, je to de facto návod, že se nikomu nic nestane, maximálně z toho bude přestupek, když někdo vyběhne na prezidenta s nožem.

Gratulace afghánským bojovníkům za zabití okupačních vojáků je trestný čin, státní zástupce chce pro autora gratulace 5 let natvrdo

Pokud si ale myslíte, že se jedná o nějakou soudní nedbalost, mírný metr soudů ke svobodě slova, že se ČR začíná blížit USA, kde je svoboda slova absolutní, tak vás vyvedu z omylu. Dnes totiž Městský soud v Praze odsoudil ke 6 měsícům podmíněně Jiřího Kopřivu, který v létě roku 2018 vylepil v ulicích Prahy leták, kde gratuloval afghánským vlastencům k úspěšnému usmrcení tří českých žoldáků. Soud dnes konstatoval, že se sice nedopustil podpory a propagace terorismu, ale dostal podmíněný trest za schvalování trestného činu.

V roce 2018 zemřeli při patrole v Afghánistánu tři čeští vojáci – rotný Martin Marcin a desátníci Kamil Beneš a Patrik Štěpánek a Kopřivův leták gratuloval Afgháncům za to, že usmrtili 3 české žoldáky. Státní zástupce se v tomto případě rovněž odvolal proti rozsudku, ale ne kvůli pokutě 30 000 Kč za schvalování trestného činu, ale kvůli tomu, že chce pro Kopřivu nepodmíněný trest, a to 5 let natvrdo, dámy a pánové. Chápete?

Projev Miloše Zemana na židovském galavečeru v New Yorku.

Máme tady dvě prakticky identické kauzy, obě se týkají svobody slova a projevu názoru v písemné formě. V jednom případě člověk napíše na sociální sítě výzvu k podřezaní prezidenta republiky a trestný čin to prý není a státní zástupce chce směšnou pokutu po odsouzeném. Ve druhém případě člověk vylepí leták, kde gratuluje Afgháncům za usmrcení 3 žoldáků, soud to shledá trestným činem, padne podmíněný trest, a státnímu zástupci to nestačí a odvolá se, protože chce za tento psaný výrok pro obviněného 5 let natvrdo.

Dva totožné případy, dva diametrálně odlišné prvoinstanční rozsudky. A mají dokonce tu drzost, že oba procesy proběhnou u dvou soudů v jeden a tentýž den a v témže městě, což není náhoda, je to úmysl, aby byl gójům v ČR vyslán vzkaz, že justice je pod kontrolou Domu Sion. Český prezident a držitel Řádu světla a Řádu bojovníka za pravdu, ochránce Chasidů a Jeruzaléma, Miloš Zeman,  může být v Praze pomlouván a smí na něj být útočeno, smí mu být vyhrožováno nožem, podřezáním.

Praha je centrem mohutné kampaně na zničení a likvidaci posledních dobrých vztahů ČR s Ruskem a Čínou

Naproti tomu, v Praze nad Mah’ralem není dovoleno dotýkat se sionistických procesů a operací, není dovoleno schvalovat smrt okupačních vojáků v cizině, protože v té cizině tito vojáci slouží pod vrchním velením americké armády, Pentagonu, čili pod vedením amerických neoconů. Ti dlouhodobě usilují o začlenění Prahy do projektu Trojmoří, aby celá Česká republika byla v naprostém područí americké zahraniční a především vojenské moci. A to je protiruský proces v Evropě, rozuměj proces proti Chasidské Rusi, proti ochráncům Jeruzaléma a proti Domu JHVH.

Všechny procesy v ČR v této době sledují dva cíle. Tím prvním je destrukce a zničení posledních zbývajících dobrých vztahů ČR s Ruskem, a tím druhým je totéž provést s Čínou. Rusko je obviňováno z hackerských útoků na české nemocnice, za snahy zavraždit české starosty v Praze jedem, na Praze 6 dochází k odstraňování pomníku osvoboditele a sovětského maršála a v Řeporyjích se odhaluje pamětní deska sovětským kolaborantům s nacisty, tedy Vlasovcům.

Převzetí ceny se účastnily stovky hostů.

Naproti tomu v lednu za záhadných okolností umírá předseda Senátu, prezident Miloš Zeman je obviňován, že na Jaroslava Kuberu tlačil, aby nejezdil na státní návštěvu Taiwanu, pozůstalá rodina po Kuberovi čeká z nepochopitelných důvodů na pitevní zprávu o smrti otce čtvrt roku, přestože pitva byla provedena už druhý den po smrti Jaroslava Kubery. A nový šéf Senátu Miloš Vystrčil nelení a oznamuje, že asi prý pojede na státní návštěvu Taiwanu. Proč? Protože dobře vědí, že tato provokace rozbije a zničí vztahy Pekingu s Prahou.

S tím začal už Zdeněk Hřib, primátor Prahy, který vypověděl partnerství Prahy s Pekingem, důvodem je otázka Tibetu. Tato trojka v Praze, Zdeněk Hřib, Ondřej Kolář a Pavel Novotný, je v rolích provokatérů, kteří mají zničit poslední zbytky vztahů ČR s Ruskem a Čínou. Všichni 3 mají společné vedení a velení, kterým je americké ministerstvo zahraničí, které skrze CIA úkoluje i českou tajnou službu BIS, která se podílí na protiruské provokaci okolo ruského diplomata a jeho kufříku, ve kterém si měl přivézt jed ricin. Jak uvedl Michal Koudelka minulý týden, BIS informaci získala od anonyma. A tím je to dané.

Dva rozsudky ve stejný den, u dvou soudů a v prakticky stejné věci, vypadají diametrálně odlišně, a tím je vyslán vzkaz

Není dovoleno v městě nad Mah’ralem útočit na americké bratry, na jejich podřízené, na české žoldáky v Afghánistánu, kteří působí v zemi v roli okupačního vojska pod velením Pentagonu, není dovoleno chválit Afghánce za to, že bojují ve své zemi za odchod okupačních vojsk. Kdokoliv pochválí afghánskou domobranu a schválí jejich boj proti okupantům, dostane se mu v ČR odsouzení a státní zástupce bude chtít 5 let natvrdo pro takového člověka. A na straně druhé, když v ČR někdo zaútočí slovně na Miloše Zemana, dostane se mu ochrany, shovívavosti, uznání, úlitby, odpuštění, zbavení trestnosti, věc je diskrétně posunuta do přestupkového řízení na městskou část.

Když Miloš Zeman v září roku 2017 převzal od Ronalda Laudera cenu Bojovníka za pravdu, na plaketě byl nápis a citát z ortodoxní židovské Bible, Izajáš 62:1 “V zájmu (vyvoleného národa) Sionu nebudu dál mlčet. V zájmu Jeruzaléma nebudu zticha.” Převzetím plakety se Miloš Zeman stal ochráncem Halachy, tedy bojovníkem za Jeruzalém a za ochranu vyvoleného národa. Tím vyhlásil paradoxně válku Domu Sion, protože ochrana Sionu (vyvoleného národa) a Jeruzaléma jde proti plánům světového sionismu na zničení Izraele.

Detail plakety Miloše Zemana, Bojovníka za pravdu.

A proč je to dovoleno? Pokud se podíváte na výše uvedený obrázek a detail plakety, potom vám vše musí být jasné. Miloš Zeman převzetím plakety převzal na sebe sliby Halachy, tedy slib obrany vyvoleného národa (Sionu) před zničením a obrany Jeruzaléma před destrukcí. Protože v Praze nad jámou zuří obrovský boj mezi ž a Ž o převzetí absolutní kontroly nad centrem světového okultního řízení, tedy nad Prahou, nelze se divit, že proti prezidentovi se už vytahují nože a sionistické soudy za to nikoho nechtějí trestat.

Dům Sion chce Prahu pro sebe, pro svoji výlučnou potřebu, pod svoji kontrolou, a proto chasidský místodržitel na Hradě je nežádoucí, je dovoleno na něho plivat, nadávat, vytahovat na něj nože, prozatím jen obrazně, písemně a verbálně. Ale je to jen začátek. Ten krk by totiž Dům Sion prezidentovi podřezal rád a s velkou chutí, o tom nepochybujte ani na okamžik, protože soudy jsou v ČR jejich, pod kontrolou Domu Sion. A ty rozsudky potom podle toho tak vypadají, zcela licoměrně a diametrálně odlišně, rozsudky v jeden den, u dvou soudů, v jednom městě, ve městě nad Mah’ralem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář