JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Česká vláda bude muset vyměnit hlavního epidemiologa, došlo k odhalení mamutího střetu zájmů Rastislava Maďara! Ten totiž sedí v dozorčí radě farmaceutické společnosti, která je největším dodavatelem vakcín pro praktické lékaře a nemocnice v ČR a firma se tím chlubí na svém webu! Výroky a náznaky o povinném očkování v ČR pro určité skupiny populace najednou dávají smysl! Takové chucpe svět ještě neviděl, známe detaily!

ČESKO: Vláda Andreje Babiše má zaděláno na velký problém. Na hlavního epidemiologa Rastislava Maďara totiž právě prasklo brutální odhalení, že sedí od dubna loňského roku v dozorčí radě největšího distributora vakcín do ordinací praktických lékařů a do nemocnic v České republice. Na toto zjištění nás už včera do redakce upozornilo několik zdrojů.

Hlavní epidemiolog tak může mít přímý zájem na tom, aby bylo v ČR nařízeno očkování, a to z rozhodnutí právě epidemiologů a z titulu jejich pravomocí. Najednou tak všechno do sebe a dokonale zapadá, když jsme nedávno na Aeronetu přinesli články o tom, že Andrej Babiš usiluje o vybudování státních laboratoří a nechce, aby soukromé laboratoře v ČR profitovaly na testování a později i na očkování na Covid-19.

Doc. MUDr. Rastislav Maďar na CNN Prima News

Existuje reálné podezření, že tento brutální střet zájmů může vyústit do situace, kdy to bude právě společnost Avenier (IČO 26260654) z Brna, která může být dodavatelem vakcín pro chystaná a epidemiology nařízená očkování pro jednotlivé skupiny českého obyvatelstva. Pokud je pravda, čím se společnost Avenier chlubí na svém webu [1], že je největším dodavatelem vakcín do ordinací lékařů v ČR, tak je zde opravdu důvodné podezření, že hlavní epidemiolog v ČR s pravomocemi doporučovat zdravotní opatření v celé populaci, může rozhodovat více v souladu se zájmy společnosti Avenier, než se zájmy občanů ČR. A to zdaleka není všechno, protože celé to přerůstá do obludného divadla, které dosud Česko asi nezažilo. Pojďme si to tedy společně rozklíčovat.

Hlavní šéf vládních epidemiologů sedí v dozorčí radě největšího českého distributora vakcín, na webu se tím firma přímo chlubí

Hlavní epidemiolog ČR Rastislav Maďar je od 1. dubna 2019 členem dozorčí rady brněnské akciové společnosti Avenier a.s., [2] která jen za rok 2019 podle dokumentace [3] v Obchodním rejstříku vykázala obrat za 2,5 miliardy korun a zisk vykázala ve výši 127 milionů korun. Avenier dodává vakcíny ordinacím a nemocnicím na základě smluvního vztahu se zdravotními pojišťovnami, a to je přesně ta situace, kdy soukromé kliniky a soukromé testovací laboratoře konkurují společnosti Avenier. Soukromé laboratoře totiž nemají smlouvy s pojišťovnami a klienti, kteří se přijdou testovat nebo očkovat, si všechno musí platit ze svého.

Společnost Avenier však dodává vakcíny nemocnicím a ordinacím lékařů, kteří mají smlouvy se zdravotními pojišťovnami, takže ty potom hradí společnosti Avenier vakcíny, které dodá smluvním ordinacím a nemocnicím. Jinými slovy, když Andrej Babiš dne 22. července tohoto roku kritizoval soukromé laboratoře a káral ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, že ještě pořád nejsou zprovozněny státní laboratoře, tak to prostě už bylo jasné, že za tím je plán na to, jak dostat peníze ze zdravotního pojištění a skrze očkování na Covid-19 do rukou soukromých distributorů vakcín, kteří dodávají vakcíny subjektům, které mají smlouvy s pojišťovnami. A chystá se v ČR rovněž i skokové navýšení odvodů na zdravotní pojištění. Víc o tom v článku zde a také zde, oba články si určitě přečtěte, ať vidíte, jak to dokonale do sebe najednou zapadá. Ten plán je prostě jednoduchý, žádná složitost.

Distribuční firmu vlastní skrze spletenec akciovek česko-slovenský miliardář

Proto je nežádoucí, aby tento plán kazily soukromé laboratoře a soukromé kliniky, kde si lidé všechno musí platit sami, protože když to bude pro lidi zdarma a hrazené pojišťovnou, tak každý půjde raději k obvodnímu lékaři na test nebo očkování, než aby šel do soukromé laboratoře. Firmy jako Avenier a další potom z pojišťoven vytočí opravdu velké peníze za dodávky vakcín na Covid-19, a to nemluvíme o situaci, že hlavní epidemiolog může ministru zdravotnictví doporučit, aby vyhlásil opatření vedoucí k povinnému očkování vybraných státních zaměstnanců.

Anebo dokonce státních pojištěnců, kterých je v ČR skoro 6 milionů. Takže, hlavní epidemiolog má střet zájmů doslova jako Brno! Jenže, pojďme pátrat dál. Majitelem společnosti Avenier, tedy majitelem největšího distributora vakcín v ČR, je jediný akcionář, a tím je právnická osoba, společnost AGEL a.s. (IČO: 00534111). Firma AGEL [4] je ve skutečnosti holding, který je zřizovatelem několika desítek nemocnic v ČR a zdravotnických pracovišť.

A majitelem tohoto holdingu AGEL je opět právnická osoba a opět v podobě akciové společnosti, ovšem tentokrát už v zahraničí. Jediným akcionářem holdingu AGEL je slovenská akciová společnost SUPERNIUS, a.s. IČO: 47 622 059 s registrací [5] v Bratislavě. A právě společnost SUPERNIUS na Slovensku je koncovým a skutečným majitelem společnosti Avenier, největšího distributora vakcín v ČR, ve které sedí Rastislav Maďar v roli člena dozorčí rady, ale též v roli hlavního epidemiologa ČR.

Prezident Miloš Zeman s Tomášem Chrenkem

A jako epidemiolog má pravomoc rozhodovat o koronavirových opatřeních a může doporučovat ministrovi zdravotnictví jakákoliv opatření, včetně povinného očkování pro vybrané skupiny obyvatelstva. A kdo je tedy vlastníkem společnosti Avenier? Není to nikdo jiný než česko-slovenský miliardář Tomáš Chrenek a členové jeho rodiny. Společnost Supernius je podle obsazení představenstva i dozorčí rady čistě rodinnou akciovou společností. Tady bychom mohli článek uzavřít, ale jedna věc ještě nezazněla.

Český epidemiolog obvinil chudé Čechy pracující za čtvrtinové mzdy, že si žili nad poměry. On sám ale na ruce nosí hodinky za cenu ojetého auta střední třídy

Rastislav Maďar poskytl dne 4. srpna 2020 rozhovor [6] českému serveru Echo24, ve kterém pronesl neuvěřitelný výrok, který mně opravdu nadzvedl ze židle. V rozhovoru totiž řekl, že před koronavirovou krizí si hodně lidí v ČR žilo “nad poměry” a mít se dobře prý není lidské právo. Pan Maďar tímto výrokem udělal kretény a debily ze všech občanů ČR za posledních 31 let, protože do dnešní doby čeští občané berou platy a mzdy, které jsou pouze třetinové a v mnoha případech jen čtvrtinové ve srovnání s platy na stejných pozicích v Německu, ale i v dalších západních zemích, a to se projevuje i v tom, že v ČR jsou 4 miliony exekucí a více než tři čtvrtě milionu lidí v exekucích.

Ovšem na straně druhé, za těch 31 let se v ČR ceny zboží, služeb, bytů, nemovitostí, nájmů, aut, paliv, spotřební elektroniky, oblečení a hlavně potravin a léků zcela srovnaly s Německem a se západem, a co víc, třeba v případě těch potravin jsou ceny ještě o něco vyšší než v Německu, a to je úplně to největší chucpe. Češi berou čtvrtinové mzdy, ale musí platit za potraviny někdy i více, než kolik to stojí v Německu. A to nemluvím o horší kvalitě potravin v ČR.

Tomáš Chrenek (vlevo), vedle Miroslav Kalousek na tenisovém zápasu. Vlevo vzadu Ivan Lendl.

Takže, tento pan Maďar vám říká, že prý jste si vy jako Češi, žili v ČR nad poměry, a že mít se dobře, to prý není lidské právo. Je ovšem zajímavé, že to říká právě člověk a hlavní epidemiolog, který nosí na zápěstí hodinky pomalu za cenu auta. Jak se totiž ukázalo [7], nedávná Maďarova fotografie z jeho webového profilu ho zachycuje s hodinkami na ruce, které stojí více jak 200 000 korun.

Podle zjištění se jedná o luxusní pánský chronometr Breitling NavTimer za 203 500 Kč. Můžete si je prohlédnout zde. Sorry jako, pane doktore, ale někdo, kdo nosí na ruce ručně vyráběný švýcarský chronometr za cenu slušně ojetého auta, by rozhodně neměl ze svých úst vypouštět takovou drzost vůči českým občanům, kteří i po 31 letech berou sotva jen třetinu toho, co berou lidé za stejnou práci a na stejné pozici na západě. Češi se nikdy neměli dobře, pane Maďare.

Hlavní epidemiolog asi spadl z Marsu, ale jeho dopad nikdo nezaregistroval, protože v ČR se lidé měli “dobře” jenom jako a naoko, díky půjčkám, úvěrům a hypotékám

Rastislav Maďar s hodinkami Breitling NavTimer

Všechno, co Češi mají a kdy měli po roce 1989, je na dluh, na úvěry, na splátky, na hypotéky, a z toho potom pramení ty 4 miliony exekucí na 10 milionů obyvatel, do pytle! Chápete, co říkáte? A kde se berou ty exekuce? Nevíte? No, když 31 let po převratu jsou ceny veškerého zboží a služeb na českém trhu zcela a úplně srovnány se západem, ale platy a mzdy zamrzly na jedné třetině až čtvrtině platů v porovnání se západem, tak jediným důsledkem potom je, že si Češi na to, aby se měli “dobře”, musí půjčit a musí se zadlužit!

A slovo “musí” tam je správně, protože lidé musí mít kde bydlet, musí mít co jíst, musí mít v čem prát, musí mít v čem jezdit, musí obléct děti, musí nakrmit děti, musí mít splněny základní životní standardy života člověka ve Střední Evropě. A na to všechno se při čtvrtinových mzdách v roce 2020 nedá vydělat, takže se lidé zadlužují. A logicky ne každý to zvládne splácet. Čím déle trvají v ČR čtvrtinové mzdy vůči západu, tím více exekucí bude přibývat.

Nevím, jestli pan Maďar je tak dobře placený za svoji profesi, že si může dovolit nosit na ruce hodinky bezmála za čtvrt milionu, nebo jestli je dostal darem od někoho opravdu bohatého, od nějakého třeba miliardáře (sic!), ale faktem je skutečnost, že není možné, aby hlavním epidemiologem v ČR byl někdo, kdo je v ostrém střetu zájmů s ohledem na členství v dozorčí radě největšího distributora vakcín v ČR v době, kdy se otevřeně hovoří o povinném očkování na Covid-19 a premiér usiluje o vznik státních laboratoří, které budou mít smlouvy se zdravotními pojišťovnami, a které budou používat vakcíny a testy, které budou dodávat právě takové české distribuční společnosti, jako je právě ta, ve které pan doktor Maďar jako hlavní epidemiolog právě působí. Neustále se hovoří o transparentnosti politiky, ale nainstalovat do čela hlavní vládní epidemiologické komise člena dozorčí rady největšího distributora vakcín v ČR v majetku 11. nejbohatšího Čecha, to je možné vážně jenom v Česku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář