JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ČESKO NA SEZNAMU NEPŘÁTELSKÝCH ZEMÍ RUSKÉ FEDERACE JE POTVRZENÍM BEZPRECEDENTNÍHO LOKAJSTVÍ ČESKÉ VLÁDY K SAMOZVANÝM PÁNŮM SVĚTA Z USA! PROČ JSOU NA SEZNAMU JEN DVĚ ZEMĚ? TAJEMSTVÍ JE SKRYTO V DETAILU!

ČESKO/RUSKO: Vláda Ruské federace vytvořila 13. května úplně nový seznam [1] nepřátelských zemí a s velkým překvapením na něj zařadila zatím jen dvě země. Kromě USA se na seznam dostala už jen Česká republika. Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, členka Aspenu [2], to na svém Twitteru označila za čest, že ČR může být na seznamu spolu s USA. Původně jsem myslel, že jde o falešný profil šéfky TOP 09, o nějaký recesistický profil s velkým smyslem pro humor a sarkasmus, ale nakonec jsem se dozvěděl, že je to oficiální profil a předsedkyně TOP 09 to myslela vážně. Paní Pekarová, jako členka Bakalova Aspenu, si neuvědomuje, že na tom seznamu nejsou dva partnerské státy, ale je na něm pán a jeho psík. A pokud jde o Aspen, k tomu se ještě v tomto článku dostaneme.

Původní návrh měl obsahovat 11 zemí, globalistický symbol nedokončeného procesu, symbol nedokončeného seznamu, na který budou přibývat další země. Ale nakonec na seznamu zůstala jen 1 země a její prodloužená ruka

A jestli si někdo myslí, že seznam se nějak dotkne USA, tak je na omylu. Ovšem Česka se dotkne postupně ve všem a na účet českých domácností. Ruský seznam je totiž unikátní v jedné věci, že definuje amerického nepřítele na prvním místě a Rusové budou pod USA postupně připisovat patolízaly USA. Jenže, když se nad tím v Kremlu zamysleli, museli uznat určitá fakta. Tak především, přestože v Evropě existuje spousta států se silnou a dokonce mnohem silnější protiruskou rétorikou než je ta česká a čučkařská, tak se přesto na seznam nedostaly. Chybí tam jednoznačně a překvapivě protiruské Polsko a hlavně doslova protirusky hysterická Velká Británie. Jak je možné, že se tito žhaví kandidáti na seznam nedostali hned v první vlně?

 

Ten důvod možná není na první pohled zřejmý, ale přitom je ve skutečnosti naprosto logický. Polsko nikdy neusilovalo o přátelské vztahy s Ruskem, stejně tak ani Velká Británie. Toto jsou země, které jedou konstantně protiruské akce a Rusko ví, co může od těchto zemí očekávat. Ovšem Česko je jiná sorta. Česká republika se dlouho snažila o budování vřelých vztahů s Kremlem. V minulosti totiž všechny ty Klausovy, Zemanovy, Kavanovy, Paroubkovy, Topolánkovy, Nečasovy a tak nějak i Sobotkovy vlády se snažily o dobré vztahy s Ruskem, alespoň na té úrovní obchodních a diplomatických styků. Jenže potom nastala katastrofa. V roce 2017 se k moci dostal Andrej Babiš a začaly se dít věci.

Českou vládu ovládá Washington dlouhou rukou z Aspenu

Zatímco česká média plnila nafouklé kauzy o Babišově kauzách, o Čapím hnízdu, o dotacích z Brusele, o výletu jeho syna na Krym a o dalších věcech, tak mezitím Babišova vláda začala dramaticky polarizovat českou zahraniční politiku za pomocí divných kádrů. Ano, za pomocí kádrů z Aspen Institutu Zdeňka Bakaly. Výše uvedená šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová totiž není jediná, kdo je z vysokých českých politiků a mediálních figur členem Aspenu. V Babišově okolí se to totiž Aspenisty od roku 2017 doslova hemží.

Robert Plaga jako člen Aspenu [3] začal přepisovat školní učebnice na doporučení Michala Koudelky z BIS, protože ty prý obsahují ruský narativ [4]. Jan Hamáček jako ministr vnitra a člen Aspenu [5] začal rozpouštět v ČR domobrany a přepisovat zbraňové zákony. Adam Vojtěch jako člen Aspenu [6] a ministr zdravotnictví poslušně provedl kroky k přijetí drakonického Pandemického zákona [7]. Jakmile bylo hotovo, byl vyměněn.

Původní profilové foto Andreje Babiše na Aspenu.

Zahraničí řídil nezkušený asistent europoslance Miroslava Pocheho, Tomáš Petříček. A když si dovolil postavit se ve volbě předsedy ČSSD na volebním sjezdu Janu Hamáčkovi, byl ze zamini odejit a na jeho místo byl dosazen Jakub Kulhánek, ano, člen Aspenu [8]. Kauzu Ricin minulý rok v dubnu a kauzu Vrbětice s ruskými agenty letos rovněž v dubnu odpálil v Bakalově časopisu Respekt novinář Ondřej Kundra, člen Aspenu [9]. A když se v prosinci minulého roku stal členem Aspenu i Andrej Babiš, bylo hotovo a vymalováno.

Jakmile jsme o tom 8. prosince 2020 přinesli článek [10], že Andrej Babiš má na Aspenu členství a vlastní profil, okamžitě se spustila lavina a někdo rychle zasáhl, protože už druhý den 9. prosince byl Babišův profil z webu Aspenu smazán. Internetový archiv ale naštěstí kopii stránky Aspenu ze dne 8. prosince 2020 zachoval a Andrej Babiš jako člen Aspenu je zde. Zajímavé je, že Andrej Babiš měl na Aspenu anglický profil, což jasně znamená, že byl určen pro americké partnery. V každém spiknutí platí něco, čemu se říká společný jmenovatel. Je to něco, co všechny aktéry spojuje.

Ruský seznam nepřátelských zemí obsahuje jen jednu zemi, ta druhá a menší je totiž jen prodlouženou rukou té první, rukou bez vlastní vůle

A v tomto případě mohutného příklonu Babišovy vlády k americkému područenství a současně k mohutnému nepřátelství vůči Rusku je společným jmenovatelem právě Aspen Institute Prague, který v 90. letech přivezl z USA do Česka právě Zdeněk Bakala jako frenčízu amerického neokonzervativního Aspen Institute z Colorada. Všechno, co se v ČR od roku 2017 stalo v otázce zahraniční politiky, co se de facto dělo už za Sobotkovy selhávající a končící vlády v roce 2016, to všechno bylo řízeno kádry z Bakalova Aspenu v Praze.

Všechny zpravodajské hry, ať už to byl Skripal, Novičok, Huawei, Ricin, GRU ve Vrběticích, všechny tyto kauzy pokaždé vycházely z okolí Bakalova Respektu a novinářů a politiků napojených na Aspen Zdeňka Bakaly, což je hlavní think-tank amerických koní a neoconů v ČR. A přesně do jejich soukolí se dostal premiér Andrej Babiš. Nejprve si přečteme, co napsala ruská vládu k tomu seznamu nepřátelských zemí, který USA zakazuje v Rusku zaměstnávat ruské občany a Česku povoluje zaměstnávat jen maximálně 19 ruských občanů.

VLÁDA RUSKÉ FEDERACE
přikazuje

od 13. května 2021 pod č. 1230-r

v Moskvě

Schválit přiložený seznam cizích států, které se dopouštějí nepřátelských akcí vůči Ruské federaci, občanům Ruské federace nebo ruským právnickým osobám, vůči nimž se uplatňují opatření vlivu (protiakce) stanovená výnosem prezidenta Ruské federace ze dne 23. dubna 2021. č. 243 “O uplatňování opatření k ovlivňování (protiakci) nepřátelských akcí cizích států” s uvedením počtu osob, které se nacházejí v Ruské federaci a s nimiž mohou diplomatické mise a konzulární úřady, zastupitelské úřady vládních agentur a vládní instituce výše uvedených států uzavírat pracovní smlouvy, pracovní (personální) dohody a jiné občanskoprávní smlouvy, na jejichž základě vznikají pracovněprávní vztahy.

Předseda vlády Ruské federace M. Mišustin

Proč tedy Rusko zařadilo vedle USA právě jenom Českou republiku? Protože mezi vládou USA a Českou republikou NENÍ UŽ ŽÁDNÝ ROZDÍL! Schválně jsem to napsal velkými znaky, protože to je ten zásadní a nikdy nahlas nevyřčený důvod, proč se na seznamu vedle USA ocitla ČR. Ruská vláda totiž usoudila, že česká vláda už není svrchovanou vládou ČR, ale je to integrální součást americké státní moci, Babišova vláda je detašované pracoviště americké vlády v Praze! Je to prodloužená ruka amerického Kongresu a amerických tajných služeb, což potvrdila v březnu 2019 v Langley v USA udělená zlatá Tenetova medaile CIA, kterou dostal na tajném ceremoniálu v Langley Michal Koudelka, šéf BIS, a to přímo z rukou šéfky CIA Giny Haspel.

Tenetova medaile pro Michala Koudelku znamenala zlom v české zahraniční politice a v diplomacii

Tato medaile se uděluje výjimečně i cizincům, a to za obětavou a hrdinskou pomoc v boji o záchranu amerických životů a amerických zájmů doma i ve světě na úrovni tajné spolupráce. Bylo to završení Babišova příklonu ČR k USA poté, co v roce 2018 Babišova vláda vydala do USA Jevgenije Nikulina a odepřela mu právo na projednání azylového řízení, za což Nikulin nyní na ČR vysoudil odškodné čtvrt milionu korun. Pro Nikulina si v roce 2018 přijel do Prahy přímo tehdejší šéf amerického Kongresu a republikánské většiny Paul Ryan. V projevu před poslanci v českém Knessetu si řekl o jeho vydání do USA a o 4 dny později na Velký pátek o Velikonocích 2018 byl Nikulin tajně a v noci nad ránem odvezen soukromým tryskáčem do USA [11].

Jan Hamáček a Andrej Babiš na tiskovce oznamují, že mají důvodné podezření, že GRU vyhodila do povětří sklady ve Vrběticích

Na Andreje Babiše podle všeho drží americká CIA svodku z 80. let minulého století. Servilita Andreje Babiše k americké státní moci nepochází z jeho lásky k USA nebo z přesvědčení, ale jde podle všeho o předmět vydírání, což dokazuje stále více indicií a faktů, kdy jeho protiruské kroky začínají paradoxně likvidovat a škodit jeho potravinářské divizi Agrofertu. Bylo to možné vidět i na té tiskové konferenci k Vrběticím, kde Andrej Babiš stál vedle Jana Hamáčka vypadal jako smrt a s vyděšeným výrazem. Andrej Babiš působil před listopadem 1989 v Maroku, v Alžírsku a obchodoval pro PZO Petrimex s fosfáty, které se kromě hnojiv používají i ve vojensko-průmyslovém komplexu.

Andrej Babiš a jeho možné napojení na CIA z dob jeho působení v Maroku a v Alžírsku, když pro Petrimex obchodoval s fosfáty využívanými ve vojensko-průmyslovém sektoru?

A právě okolo fosfátů a arabských zemí se v 80. letech pohybovalo mnoho agentů CIA, kteří sledovali stopy obchodů arabských islamistů se zbraněmi a s chemickými látkami určenými pro vojenské zpracování. Nelze vyloučit, že právě v některé z těchto arabských zemí se mohl Andrej Babiš dostat do kontaktu s operativci Ústřední zpravodajské služby CIA. Zatímco čeští novináři se neustále vrtají okolo StB a jakýchsi spisů, tak mezitím Andrej Babiš likviduje jako zombie bez vlastní vůle obchodní zakázky Agrofertu v Rusku a jde na ruku Američanům i přes vlastní pomalu politickou mrtvolu, a nikomu to nepřijde podezřelé? Proč ta jeho ochota? Proč ta servilnost škodící vlastním zájmům v businessu?

Služební odznak CIA

Rusové tak dali Česko k USA na seznam proto, že vědí, že Andrej Babiš je zjevně vydírán Američany nějakým mohutným kostlivcem z 80. let, a proto už nelze považovat českou vládu za suverénní, ale pouze za prodlouženou ruku americké vlády, všehoschopnou ruku, která na příkaz USA udělá i to, co by čeští politici nikdy, pokud by nebyli ovládání a vydíráni, neudělali. A to zejména ne ve chvíli, kdy takové kroky škodí vlastním soukromým podnikatelským plánům v Rusku.

Právě proto se na seznam dostaly jen USA a jejich psík, prodloužená ruka, která poslouchá na slovo. A v takové situaci zatím není ani Polsko, ani Velká Británie, že by se staly prodlouženou a všehoschopnou rukou amerických neoconů v takové poloze, že by byli ochotni pro Američany jít i proti vlastním národním a dokonce i soukromým obchodním zájmům. Ano, a proto v ČR nevládne Babiš, ale Američané skrze své kádry v Bakalově Aspenu. Kruh se uzavřel. Zle bude, matičko. Národ už nemá své vlády. Národ má jen kohortu bezmocných a všehoschopných!

Miloš Zeman vyšel s pravdou ven ve chvíli, kdy je dobojováno a Rusko zpřetrhalo s ČR všechno, co bylo vybudováno

A jakou roli v tom má prezident Miloš Zeman? Ten konečně po dlouhé době šel s pravdou ven, když v neděli na rádiu Frekvence 1 uvedl [12] a zopakoval informace Aeronetu, že podle jeho názoru mohlo jít ve Vrběticích o zakrytí manka, tedy o zametení stop po inventárních nesrovnalostech skladových zásob, jak jsme na to upozorňovali již velmi dlouho na našem serveru. Protože už minimálně od roku 2011 s počátkem Arabského jara, ale dost pravděpodobně mnohem dříve, se začaly zbraně a munice z výzbroje bývalé ČSLA a s výrobními čísly z českých skladových zásob objevovat na válčištích v Sýrii, ale nejen tam.

Rovněž v Libyi a v zemích rovníkové Afriky, jako bylo Kongo, Jižní Súdán, Eritrea nebo Malawi. Objevily se tam nejenom dokonale konzervované skladové zásoby samopalů SA-58, granátometů RPG-75, ale i mezinárodně zakázané protipěchotní miny z výzbroje ČSLA, které v Sýrii zmrzačily několik ruských vojáků a právě na to margo začala ruská armáda od roku 2015 vyšetřovat v Sýrii původ dodávek těchto zbraní do Sýrie.

Syrští povstalci Free Syrian Army cvičí s českými samopaly SA-58

Miloš Zeman však podle všeho netuší, že tyto obchody musely probíhat s vědomím a minimálně tichým souhlasem českých vlád, a to minimálně někdy od roku 2006. Pokud má Miloš Zeman tyto informace, potom je otázkou, proč s nimi přichází až teď, když už je hotovo a vztahy s Ruskem jsou zničeny. Je to možná i nedostatek sil bojovat v pokročilém věku proti Aspenu a proti americkým neoconům.

Ale je to možná i neochota vrtat více do hloubky, protože kšeftování se zbraněmi z Vrbětic by vedlo k mnoha a mnoha minulým českým vládám. Jenže, může jít zkrátka jen o házení písku do soukolí Aspenu, protože na víc už prostě Miloš Zeman nemá sil, a nemluvíme zde o fyzické síle, ale o síle politické a mocenské. Vztahy s Ruskem jsou zničeny a písek v soukolí už Američané neřeší, protože z jejich pohledu je hotovo. A když je hotovo, lze říkat nahlas pravdu, už bez obav, a to i v roli prezidenta loutkové země.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Zdroj: https://aeronet.cz/news/cesko-na-seznamu-nepratelskych-zemi-ruske-federace-je-potvrzenim-bezprecedentniho-lokajstvi-ceske-vlady-k-samozvanym-panum-sveta-z-usa-proc-se-nakonec-na-seznam-dostaly-jen-dve-zeme/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář