JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ČESKÝ NOUZOVÝ STAV JIŽ JEN JAKO KRYTÍ… OBROVSKÉ KORUPCE

ČESKO: Současné řešení odpovědných za pandemickou situaci přešel v jejich panický strach aby jejich rozběhlé obchody se stihly … do ukončení nouzového stavu. Ať to stojí co to stojí – včetně životů.

 

Posledním vyvoleným je Hamáček, který nechal objednat naprosto zbytečné testy, jejichž vypovídající hodnota je zatížena více jak poloviční chybovostí. Testy pro děti školou povinné, kdy se jíž delší dobu ví, že toto je nejméně zdravotně ohrožená skupina obyvatel. Současně děti jsou poslední skupina, kde se ještě neprokázalo, že jsou ohroženi – z moci úřední. Rozumějte tomu tak, že ještě jsme je netestovali, abychom mohli sdělit, že „to“ mají taky. Je zajímavé, že předškolská zařízení a první dva stupně základní školy funguji zcela v pohodě bez zjevných problémů s nákazou. Pokládám si otázku, jaký je rozdíl mezi druhákem a páťákem. Z mého pohledu jen v jeho věku.

Sám jsem opakovaně se snažil nabídnout s kolegy řešení ve sportu a školství, tak i vím, že v minulém týdnu na vybraných školách proběhl pilotní projekt testování, nikoliv antigenním ale PCR testem. Jak je nyní z jednání Hamáčka zcela marně, protože on již „nakoupil“ u číňanů, možná i za asistence Tvrdíka s Prymulou na fotbale v tomto týdnu.Ono totiž vše souvisí se vším. Ekonomika celé naší země a nejen té „ryje držkou v zemi“. V té optice nerozumím tomu, proč nakupujeme v Číně, která zjevně není bez viny v tom, že ten problém celý svět řeší. Proč nevyužijeme a finančně nepodpoříme naše domácí řešení, která se nabízejí minimálně ve dvou prokazatelně funkčních PCR testech, které vyvinuli laboratoře českých universit. Možná proto, že jsou levnější jak ty čínské a muselo by se dělit více lidí.

Žijeme ve státě, který je zcela bezpochyby spravován nyní soldateskou peněz. A to včetně opozice, která selhala v době odmítnutí nouzového stavu v tom, že nevyvolala hlasování o nedůvěře Vládě, která byla v úzkých. Opozice politicky zcela selhala a argumenty, že Zeman by stejně znovu pověřil Babiše jsou liché, protože dokud se některé věc nestanou tak se jen předjímají.

V dosavadních řešeních pandemické situace selhalo vše. Počínaje testováním přes trasování až po očkování. U všech kroků jsme předem přesvědčování, že vše je nachystáno a ve chvíli aplikace – skutek- utek. Ministr Blatný je jen poslem špatných zpráv, kdy sděluje například, že se ruší trasování, protože je takový nárůst, že již to sledovat nejde a nebo , že ukončuje pohotovostní stav ředitelů hygienických stanic z důvodu toho, že vlastně jsou v pohotovosti stále.

Korunou všemu nasadili odpovědní včera, když vyhnali všechny lidi do obchodu tím, že sdělili, že od úterka do obchodů nebude smět nikdo, kdo nebude mít respirátor. Když došly respirátory, tak byly vykoupeny i roušky, protože se mají zdvojit. Já nevím co budeme od úterý jíst, jelikož jsem na chatě a tady nikdo roušky a respirátory jednak po vesnici nenosí a i je zde nikdo neprodává.

Je viditelné , že jak se říká „levá ruka neví co dělá pravá“ respektive , že se dělá jen vše proto, aby stále platil nouzový stav, protože ten je dobrou příležitostí na řešení nikoliv pandemické situace, ale finanční situace zainteresovaných.

Útěchou jejich svědomí může být to, že deset milionů lidí v české kotlině je z globálního hlediska zcela nepodstatných. Nečetl jsem pandemický zákon, ale pochybuji, že by v něm bylo nějaké trestněprávní ujednání v případě vědomého pochybení odpovědných – a že jich je.

Takže nám zbývá jen jediné a to víra v to, že situaci přežijeme a vyrovnáme se s ní, každý podle svých schopností.

 

Autor: Oto Kaděrka

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Komentář

  • Sedmý.7

    21. února 2021

    Tak nevím, nevím …. vzhledem k tomu, že se autor článku, jak sám píše, „SNAŽIL NABÍDNOUT S KOLEGY ŘEŠENÍ VE SPORTU A ŠKOLSTVÍ“, tak to tak trochu působí dojmem, že by si tu kromě p. Hamáčka , někdo taky rád vydělal ale jaksi už se na něho tak nějak nedostalo.
    „S“

Odeslat komentář