JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Čína: Ten vir nám sem pustili Američané! Patenty na protilék Koronaviru jsou v rukou americké vlády

ČÍNA: Podle oficiální verze vznikl epidemický Koronavirus (těměř 300 mrtvých) z netopýří polévky, která je delikatesou čínského města Wuhan. Symbolem této nákazy je dívka, která ukusuje netopýra a drží ho hůlkami. Toto video obletělo svět.

Všechno však nasvědčuje tomu, že byl symbol netopýra použitý jen pro odlákání pozornosti. Že je skutečná příčina epidemie jinde.

Úvodem zdůrazňujeme, že následující text je pouze popis faktů, které tvoří děsivý obrazec zdánlivých shod a náhod, a je určen pro toho, kdo v náhody nevěří. Připusťme, že vznik epidemie Koronaviru není náhoda. A položme si otázku, komu to prospělo.


Později se ukázalo, že video není z Wuhanu a dokonce není ani z Číny, ale z tichomořského státu Palau (500 km východně od Filipín). Jeho rozšíření však mělo ten efekt, že se západní svět zhrozil nad Čínou. Náhle se z této světové mocnosti číslo jedna stala země “pojídačů odporných nakažených netopýrů”.


To není film, to je Čína

Dříve snad ekonomická velmoc, nyní krajina zmaru, kde prázdnými ulicemi projíždějí houkající sanitky a nebe křižují vrtulníky, které rozprašují dezinfekční prášek. Zkrátka: Apokalypsa jak z amerického katastrofického filmu. Pokud má tato tragédie konstruktéra, nemohl to vymyslet lépe.

Odeslat komentář