JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Čína vyslyšela výzvu Billa Gatese a nařídila plošné a povinné otestování 11 milionů obyvatel Wuhanu, kvůli pouhým 6 novým případům s pozitivním testem na Covid-19 ! Je to generální zkouška na plošné očkování a nucené čipování obyvatelstva!

ČÍNA: Každým dalším dnem se potvrzuje, že budoucnost této planety nebude nijak radostná. Současný vývoj této iterace, ve které se nacházíme, vede nezadržitelně ke Znamení šelmy, které je ztělesněním nejen čísla 666, ale projekce Kapitoly 6 Syndikátu, která zobrazuje planetární vývoj civilizace směrem k redukci populace planety, k migraci a posléze k exodu z povrchu tohoto planetárního tělesa. Určitě jste zpozorněli, když před necelými 2 měsíci hlavní český epidemiolog Roman Prymula hovořil o promoření české populace a současně se všude hovořilo o tom, že by bylo dobré plošně otestovat všechny, nejprve v rámci nějaké malé lokality, potom okresu a nakonec celé republiky. Kvůli omezeným finančním možnostem české státní pokladny od toho bylo upuštěno, ale to není případ Billa Gatese, Světové zdravotnické organizace (WHO) a Číny. Toto globální uskupení totiž dnes vytáhlo svůj hlavní trumf, plošné testování. A to se má stát generální zkouškou na plošné očkování.

Zdravotníci ve Wuhanu slibují věrnost v boji proti Covid-19.

Čína totiž dnes oznámila [1], že provede plošné otestování všech 11 milionů obyvatel Wuhanu, naprosto všech, a to včetně dětí a novorozenců. Záminkou pro tuto mamutí operaci je pozitivní test na Covid-19 zjištěný o víkendu u 6 osob v jedné čtvrti ve Wuhanu. Peking začal mluvit o tom, že je to 2. vlna nákazy, protože se jedná o první pozitivní testy ve Wuhanu od 3. dubna. Po celou tu dobu ve Wuhanu nebyl ani jeden nový případ a hygienici tak považují těchto 6 nových pozitivně testovaných osob za počátek 2. vlny koronavirové nákazy. Reakce je ovšem neuvěřitelně přehnaná.

Dokonce i čínští epidemiologové namítají, že otestovat plošně 11 milionů lidí ve Wuhanu je nereálné, ovšem jak se zdá, v Pekingu již bylo rozhodnuto. Testování budou provádět nemocnice, mobilní jednotky, soukromé firmy a čínská armáda spolu s policií, která bude na celou operaci dohlížet. Testování je povinné, nikdo se mu nesmí vyhnout, pokud osoba odcestuje mimo město, bude otestována hygieniky v místě svého pobytu v jiném městě, předání informací zajistí čínská policie a epidemiologický informační systém.

Wuhan o velikosti České republiky bude otestován na Covid-19 úplně celý, více jak 11 milionů obyvatel, včetně malých dětí

Dosud přitom není uspokojivě vyšetřeno a vysvětleno, jestli Čína už napravila problémy s výrobou svých testů, které jsou kontaminovány Coronavirem, jak před několika dny zjistili zdravotníci v Tanzanii, kteří odebírali čínské standardní testy od Pekingu, a ono se ukázalo [2], že ty testy falešně detekují koronavirus u pasteveckých koz, ptáků a dokonce i u tropického ovoce. Čína se k obvinění nijak nevyjádřila, nikdo z čínských představitelů na to nereagoval, a dá se tedy předpokládat, že k žádné nápravě nedošlo.

Čínské testy tedy podle všeho i nadále mohou být kontaminované, a jistě si dovedete představit, co to bude znamenat, když pomocí 11 milionů testovacích sad otestují 11 milionů čínských obyvatel města Wuhan. To výsledně skóre bude opravdu děsivé, kolik pozitivních testů se jako najednou vynoří. A pokud se ptáte, k čemu je toto testování dobré, tak odpověď je absurdně snadná: Hledá se zdůvodnění a ospravedlnění pro povinné a plošné očkování obyvatelstva spolu se zavedením povinného sledování a povinného nošení sledovacích zařízení osob v souvislosti s karanténami a nákazou.

Zdravotní sestry ve Wuhanu slibují věrnost v boji proti nákaze.

Tady je potřeba si to vysvětlit, protože mnoho lidí stále nechápe, jak funguje tato globalistická rovnice o nákaze, karanténě, pohybu a sledování osob. Každému z vás je doufám jasné, že není možné kvůli virové nákaze mít zavřené podniky, obchody, živnosti a průmysl permanentně, plošně, rozsáhle a dokonale. Stejně tak není možné omezovat kontakt lidí na neomezeně dlouhou dobu. Přesto však se zdá, a je to zřejmě záměr, že Coronavirus tu zůstane, nikam neodejde, bude trvale v populaci přítomen. Takže, k čemu to povede?

Povede to ke znamení šelmy, naprosto nevyhnutelně. A hned to vysvětlím. Tato virová krize je směřována k tomu, aby v určité chvíli WHO prohlásila, že Coronavirem je zasažena a nakažena trvale podstatná míra světové populace. Tady pozor, k permanentnímu sledování osob nestačí jenom vyhlásit pandemii, k tomu je potřeba něco navíc. Je nutné plošně otestovat velké skupiny populace a na základě těchto testů prohlásit, že virus je prokazatelně a permanentně neustále v populaci a nikam neodchází. K tomu je zapotřebí provést plošné testy celých států, národů, tedy mluvíme o milionech a desítkách milionů testů v jednotlivých zemích.

Otestování 11-milionového Wuhanu je zkušební test proveditelnosti před spuštěním testování celých států a národů v Evropě a v USA na podzim

A kde je možné takový pokus, resp. pilotní projekt plošného otestování v řádech 10+ milionů lidí provést, aniž by to vzbudilo paniku? No, je to možné pouze v Číně, kde se řekne, že se plošné otestování týká “jen” jednoho města, i když jeho populace je větší, než kolik obyvatel má celá Česká republika. Čína je laboratoří globalizace, to je rčení, které už jste určitě slyšeli, a právě i plošné testování 11-milionového Wuhanu je takovým pokusným laboratorním testem, podle kterého se bude v budoucnu testovat v celém zbytku světa. Testování ve Wuhanu má především otestovat schůdnost a organizaci, procesní řízení a management takové monstr-operace. Budou se sledovat problémy, komplikace, bude sledována rychlost testů, nasazení lidí, logistika, informační systémy, komunikace mezi štáby, práce policie a armády.

Stěrové testy na Covid-19 prováděné na studentech střední školy ve Wuhanu.

To všechno se vyhodnotí, aby znalosti a zkušenosti bylo možné zpracovat a poskytnout ostatním zemím světa pro 2. vlnu nákazy, která je naplánována na podzim. A právě tato plošná celostátní a povinná testování lze na sklonku léta a počátkem podzimu očekávat ve zbytku světa, především potom v Evropě a v USA. A teď to hlavní, odpověď na otázku, proč se prostě na to někdo nevykašle, když stejně nemoc Covid-19 má fatální průběh hlavně jen pro velmi staré lidi?

To plošné testování má totiž za úkol poskytnout globalistům do ruky důkaz, argument, že virus je všude v populaci v určitém procentu, a tito lidé jsou nakažliví. Virus nezmizí, bude trvale přítomen, plošné testy to potvrdí. Co přijde poté? Jakmile toto bude ležet na stole jako argument a důkaz, přijde okamžitě reakce, doslova Pavlovův reflex, a globalisté začnou bubnovat na poplach, že v zájmu zabránění další vlně pandemie je potřeba povinně očkovat obyvatelstvo. A tady přichází ten hlavní bod celého spiknutí.

Plošné testování je logistickou zkouškou před plošným očkováním a s ním spojeným plošným čipováním obyvatelstva na rozlišení skupin očkovaných a neočkovaných

Nebude možné prosadit povinné a plošné očkování v zemích západního světa, protože by to bylo proti lidským právům. A tady pozor, to si musíme vysvětlit. Na alternativě panuje silné přesvědčení, že globalisté chtějí plošně očkovat všechny lidi. To je ale nepochopení toho, o co usiluje Dům Sion. Globalisté chtějí něco jiného, a to plošné sledování všech lidí. Očkování je jen nástroj, jak toho sledování docílit. A toho se dosáhne právě očkováním, kterému ale miliony lidí budou odporovat. A to je přesně ten plán Domu Sion, s tím oni přesně počítají. Pořád to nechápete? Je to plán založený na očekávaném odporu, který se stane argumentem pro vynucení jiného, dopředu nachystaného plánu. Je to konceptuální trik jako v zápase judo. Síla protivníka, jeho odpor, je využit proti němu. Bude to probíhat přibližně v následující podobě.

Čínská televize vyzývá ke sjednocení v boji proti nákaze.

Po provedení plošného testování bude nařízeno plošné očkování. Část lidí se nebude chtít nechat očkovat. A v tom okamžiku se toto stane argumentem a důvodem pro označkování, resp. očipování všech lidí. Bude se argumentovat přitom lidskými právy, že nikdo nemá právo povinně nutit očkovat lidi proti jejich vůli, ale na straně druhé se musí zajistit sledování a kontrola lidí a jejich pohybu kvůli nakažlivosti, což umožní sledovací zařízení. Nepůjde hned o podkožní čipy, i když v Izraeli minulý pátek už takový návrh zazněl [3] od Benjamina Netayahua. V počátku půjde o aplikace v mobilních telefonech a ve druhé fázi o náramky, které používá vězeňská služba pro lidi v domácím vězení.

Tento model už zvažovala [4] nová slovenská vláda Igora Matoviče, kdy slovenští občané po návratu z ciziny by už nemuseli nastupovat do státního internačního zařízení na karanténu, ale dostali by na ruku nebo na nohu vězeňský náramek, který udává svoji polohu a tím pádem polohu odsouzeného, v tomto případě občana v karanténě. Toto sledování umožní omezit pohyb neočkovaných lidí ve společnosti. Jenže, toto sledování se bude týkat i těch, kteří budou očkovaní. Slovensko ale nemá dostatečný počet těchto náramků, a tak se prý domácí karanténa na Slovensku bude kontrolovat jinak, a to pomocí fotografií z mobilu [5], kdy fotografie bude obsahovat GPS údaj a čas pořízení fotografie. To, že existují aplikace na fejkování GPS polohy chytrého telefonu, to je další problém, který tomuto sledování dává další úsměvný rozměr.

Globalistické judo, kterým dojde k ukotvení sledování celých populací kvůli tomu, že ne všichni budou očkovaní

Když totiž očkovaní lidé budou chtít někam cestovat, nebo někam vstoupit, budou muset mít identifikaci, že jsou očkovaní. A to bude zase nějaký certifikát, který bude v první fázi elektronicky v mobilu, ale mobil lze někomu půjčit, neočkované osobě, nebo zapomenout doma atd. To znamená, že bude opět vyvíjena snaha a tlak na náramky, které nejdou snadno sundat, a opět se tím pádem dostáváme k vězeňským náramkům, které nikdo nebude chtít nosit, pokud vůbec budou k dispozici, takže to povede k podkožním mikročipům.

Důvod bude oficiálně epidemiologický a na vině budou lidé, tedy část populace, která se nechce nechat očkovat. A protože v takovém případě nelze určit na první pohled, kdo je a kdo není očkovaný při vstupu lidí do vozu MHD, nebo při vstupu do obchodu, do kina, do školy, tak z celé logiky prostě vyplyne, že je nutné všechny lidi očipovat, aby bylo jasné, kdo je očkovaný, a kdo není. Nemůžeme lidi nutit se očkovat, řeknou globalisté, ale v tom případě musíme zajistit trvalé, permanentní a průkazné označení očkovaných osob a osob neočkovaných. Ano, znamení šelmy.

Sběr stěrových vzorků od lidí přímo na ulici ve Wuhanu.

Čip totiž tuto informaci ponese nejen k účelu informace očkování, ale bude i průkazem totožnosti a rovněž i platebním identifikátor pro realizaci plateb. Paradoxně daleko větší problém by nastal pro globalisty ve chvíli, kdy všichni lidé v populaci, bez výjimky, by chtěli očkování, a chtěli by ho povinně. V takovém případě by globalisté nemohli argumentovat potřebou čipování pro rozlišování očkovaných a neočkovaných lidí ve společnosti. To jsou paradoxy, že? Jenže, oni vědí, že to se nikdy nestane, protože lidé se očkování děsí, a mají k tomu dobré důvody s ohledem na děsivé látky, ze kterých jsou vakcíny vyrobeny, to by bylo na jinou diskusi.

Vždycky tak bude existovat velká skupina lidí v populaci, která nebude chtít očkování. Proto plošné testování ve Wuhanu je počátkem projektu na konečné očipování obyvatelstva a rozlišení očkovaných a neočkovaných osob, což umožní vytvořit mamutí globální sledovací systém celé populace planety, o které se Orwellovi ani nesnilo. Mistrovské dílo Domu Sion tak není o tom, že prosadí to, co chtějí a vy nechcete, ale že prosadí to, co chtějí pomocí toho, čím podmíní ústupek z toho, co nechtějí lidé odmítající očkování. Čím více lidé budou odporovat očkování, tím snadněji prosadí čipování lidí na jejich sledování. To je neuvěřitelně zvrácené, že? Vítejte v nosaté realitě vyšších procesů řízení globalizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář