Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
Pokud sledujete situaci na Slovensku, kde tamní premiér už zcela nepokrytě mluví o povinném očkování na jaře příštího roku a jeho ministr obrany prohlašuje, že neočkovaní Slováci nebudou moci volně cestovat přes hranice, a dost možná ani uvnitř Slovenska z okresu do okresu, tak vás bude určitě zajímat, odkud tyto nápady a myšlenky čerpají. Nemají to pochopitelně ze svých hlav, ale jsou to nástroje na 5. prioritě procesů globálního řízení a hlavním lídrem těchto procesů je Čína

A právě čínský prezident Xi Jinping dnes oznámil [1], že Čína bude usilovat o zavedení mezinárodního trasovacího systému pomocí QR kódů na mobilních telefonech, které budou obsahovat zdravotní trasovací aplikaci, de facto obdobu eRoušky, ale s mnohem rozšířenějšími funkcemi a hlavně s platností pro celý svět. Podle čínského prezidenta aplikace zrychlí cestování v nové době po virové krizi. Jenže, odborníci varují, že tato aplikace s takovými parametry se stane de facto globální celosvětovou databází obyvatelstva celé planety.
Velký bratr v telefonu bude nahrávat pohyb člověka 24 hodin denně, samozřejmě pod záminkou ochrany před koronáčem!
Systém by měl být odvozen do čínského Sociálního kreditu (video a článek zde), což je de facto aplikace v mobilním telefonu, která běží nepřetržitě na pozadí a má přístup k senzorům mobilního telefonu. Telefon pomocí Bluetooth a GPS naslouchá a registruje pohyb a lokaci uživatele telefonu, hlásí obchody, restaurace, nákupní centra, ulice, autobusové a vlakové linky, letecké spoje, prostě dokonale zaznamenává denní i noční pohyb uživatele. Modul Bluetooth potom naslouchá svému okolí a sleduje, s jakými dalšími telefony, tedy jejich uživateli, se dotyčná osoba dostane do styku a do blízkosti.

Bluetooth zjistí s přesností na 3 cm vzdálenost od jiného telefonu, přičemž všechna tato setkání se hlásí do centrální sledovací databáze a informace se ukládají podle čínské opozice až na dobu 10 let. Trasovací systém tak dokáže zaznamenat soukromý život každého člověka a s obrovskou přesností určí, s kým se osoba zastavila, vedla rozhovor, do jakého obchodu vstoupila, do jakého vlaku nastoupila, a jaké zboží nakoupila, pokud osoba platila mobilem, protože aplikace Sociálního kreditu má přístup i k NFC čipu a k platební historii.
Čína navrhuje systém globálního semaforu na kontrolu pohybu obyvatelstva celé civilizace
A ke všem těmto informacím by tak měl přístup celý svět, tedy lépe řečeno globalisté, a to pod záminkou epidemiologického trasování. Za normálních okolností ještě před rokem by každý řekl, že je to obyčejná šmírovací aplikace a nikdo by si ji nenainstaloval. Jenže dnes si ji pod záminkou ochrany zdraví a kvůli trasování a styku s potenciálně nakaženými osobami instalují dobrovolně miliony tupých občanů jednotlivých zemí, a často jde o vzdělané lidi, o kterých byste si mysleli, že mají rozum a dostatečný stupeň inteligence, aby pochopili, že ochrana zdraví je zde pouze záminka, která skrývá skutečný účel sledování celé globální populace. Pokud totiž tento globální QR systém bude zaveden, potom každá země světa bude moci čerpat z globální databáze informace o vašem pohybu. Pokud chcete příklad, jak to funguje v Číně, tak se posaďte, ať to s vámi nepraští.

Při návštěvě kina v Číně, pokud máte zelený semafor na QR aplikaci v telefonu, vám bez problému prodají lístek a můžete se jít podívat na film. Jenže, protože kino je naplněno lidmi s oranžovým semaforem, automaticky již dalších 7 dní nesmíte jít na fotbal, na stadion, protože na další týden máte vyčerpaný limit rizika šíření viru. Rovněž počítejte s tím, že když jste byli v kině, nemusí vás pustit do restaurace, protože jste přišli z místa s vysokou koncentrací osob.
Dalším problémem je nákup v obchodě, kde je narváno. Aplikace okamžitě zjistí pomocí Bluetooth, že v blízkostí se nachází těsně vedle sebe další 487 telefonů namačkaných vedle sebe, což aplikace okamžitě vyhodnotí jako dav lidí na uzavřeném místě, tedy logicky jste v narvaném obchodě. Aplikace už dopředu začne řvát, že pokud do obchodu vstoupíte, přepne se váš osobní semafor ze zelené na oranžovou, a od toho okamžiku už nesmíte do kina, do školy, na úřady, do prostředků MHD.
Do narvaného obchodu s hordou neočkovaných lidí vlézt nechceš, bude radit a křičet aplikace z telefonu!
Jedinou výjimkou je, pokud aplikace zjistí přes Bluetooth, že v narvaném obchodě jsou všichni držitelé telefonů očkovaní. V takovém případě se vám semafor nezmění a můžete do narvaného obchodu vstoupit. Život v Číně je nově úplně jinak koncipovaný, protože musíte sledovat semafor na svém mobilním telefonu, který vás průběžně provází a varuje, kam nevstupovat, protože je tam velký počet lidí bez vakcíny, případně vysoká koncentrace lidí se staršími testy než 48 hodin, což vám okamžitě zvyšuje riziko překlopení semaforu na oranžový status.
Firmy a podniky však tímto přichází o zákazníky, takže u majitelů obchodů dochází k fašizaci, že svůj systém u vchodových dveří nastaví na striktní režim, že dovnitř pustí jenom zelené semafory, ale oranžové, červené a černé už nikoliv. Sociální kredit v kombinaci s trasováním viru tak vede k apartheidu, kdy v Číně lidé si zoufale střeží zelený status a úzkostlivě se vyhýbají oranžovým, červeným a černým osobám a místům. Na Slovensku začali sociální kredit testovat před několika týdny, do obchodních center pouštěli jen lidi s modrým certifikátem z celoplošného “dobrovolného” testování na Covid-19.

Zelený status v Číně znamená, že osoba je očkovaná, anebo testovaná negativně ne déle než před 48 hodinami. Oranžový status má osoba, která není očkovaná, ale má starší test než 48 hodin, anebo za posledních 7 dnů byla v místě s oranžovými, nebo červenými, nebo černými osobami. Oranžovou barvu lze chytit v kině, když je v něm více jako 20% oranžových, anebo se dostanete na menší vzdálenost než 5 metrů k oranžové, červené nebo černé osobě, což je v kině velice reálné.
Výhodou aplikace je, že vám řekne dopředu, než vstoupíte do kina, kolik lidí a s jakými semafory sedí v kině. Podle toho se můžete rozhodnout, jestli do kina půjdete. Totéž je třeba řešit na zastávce MHD, kde se lidé bojí čekat s oranžovými a dochází k jejich vyhánění z ostrůvku. Čínský systém tak primárně nutí lidi k tomu, aby se za každou cenu nechali očkovat, protože pouze očkování jim zajistí, že se jim semafor ze zelené barvy nikdy nepřeklopí na horší barvu. To je psycho, že?
Lidé si budou hlídat zelený semafor a budou křičet na lidi s jinou barvou na ulici, aby se nepřibližovali a nezničili jim zelený status!
Červená barva v čínském sociálním kreditu v nadstavbě s koronavirem znamená, že buď jste byli v posledních 10 dnech testováni pozitivně, anebo jste se dostali do kontaktu na vzdálenost menší než 5 metrů s červenou osobou, anebo jste navštívili místo s přítomností černých, bez ohledu na vzdálenost. Černá barva na semaforu označuje lidi a místa, která nelze vyhodnotit, protože se neúčastní projektu Sociálního kreditu. A protože se neúčastní, není jasné, jestli je to tam zamořené virem nebo není, takže na černé se zhlíží jako na vyvrhele a nejhorší skupinu, která je horší než červená skupina, protože ta je sice nakažená, ale aspoň se účastní trasování.

Takže, pokud vlezete do obchodu, který netrasuje své klienty a zákazníky, okamžitě se vám semafor přepne na červenou, že jste nakažení, přitom jste jenom vlezli do obchodu, který netrasuje. Aplikace vás přitom dopředu varuje, že do černého obchodu nemáte vstupovat, že budete přepnuti do červeného semaforu a bude na vás uvalena karanténa. Panečku, to je fašizace!
V Číně není dosud Sociální kredit povinný, ale je to stejné jako u Matoviče na Slovensku, kdy je dobrovolnost vynucována na obyvatelstvu drsným způsobem, a to zákazem chození do zaměstnání. A stejně tak v Číně vznikají obchody pro “černé”, kam chodí Číňané bez mobilních telefonů a obchodníci jejich semafory nekontrolují. Obvykle se jedná o tržiště a tržnice pod širým nebem, protože v kamenných obchodech jednotlivé městské vyhlášky nařizují trasování pod hrozbou pokut.
Černé obchody a černé tržnice pro černé lidi mimo systém už jsou v Číně realitou. Kdy to přijde do Evropy? Už příští rok?
Obchodníci to tak obchází způsobem, že před obchodem na parkoviště rozbalí stánky a de facto realizují stánkový prodej na otevřeném prostranství. Tržnice se dokonce stěhují na okraje měst, protože radnice ruší stánkové prodeje a vytlačují obchody pro “černé” za hranice města. Je ovšem otázkou času, kdy i toto bude zakázáno a přijde chvíle, kdy bez semaforu a mobilního telefonu s aplikací nenakoupíte. A právě proto čínský prezident oznámil, že by tento systém rád zavedl celosvětově. Osoba, která by sedla do letadla, by tak cestovala se semaforem ze své země, v cílové zemi by se semafor automaticky potvrdil a trasování by pokračovalo v této zemi.

Při odletu by se data sdílela mezi oběma zeměmi bez přerušení platnosti a validity semaforu. Obě země by tak garantovaly semafor daného člověka a sdílely by historii jejího pohybu a nákupů v obou zemích, a to až po dobu 10 let. Samozřejmě pod zástěrkou ochrany před tím zlým virem, jak jinak. Doufám, že už tak chápete, kde berou Igor z Trnavy a slovenský ministr přes “opice” a “psychopaty” nápady na své semafory, na povinná testování a očkování, a na zákazy cestování bez vakcín. Čína jako lídr globalizace jde v čele a zbytek světa ji bude povinně následovat. Fašizace, apartheid a dělení obyvatelstva na ty zodpovědné a na ty ostatní tak nevznikl na Slovensku, ale v Číně v rámci Sociálního kreditu s koronavirovou nadstavbou, kterou teď Čína chce exportovat!
-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/cinsky-prezident-vyzval-k-zavedeni-mezinarodniho-trasovaciho-qr-systemu-v-mobilnich-telefonech-pro-cestujici-na-celem-svete-ktery-by-umoznoval-vyuzivat-big-data-nasbirana-pomoci-modulu-a-sensoru/
Komentáře a diskuse jsou také otevřeny na našem Telegramu https://t.me/cz24news kde se automaticky zobrazují všechny články
Začněte diskusi