JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Čiré zlo, nebo jen náhoda? COVID-19 jako prediktivní programování: Na sociálních sítích se šíří děsivá podoba zahájení olympijských her 2012 v Londýně a pandemie koronaviru… Šílené? Posuďte sami

VELKÁ BRITÁNIE: Symboly používané při slavnostním zahájení olympijských her v roce 2012 vykazují děsivou podobu se současnou pandemií koronaviru, tvrdí mnozí uživatelé na sociálních sítích. Zahájení londýnských her je nesledovanější pořad v historii televize. Vidělo ho 3,6 miliardy diváků.

https://youtu.be/pqpp5ks2BFM

Zahajovací ceremoniál olympijských her Londýn 2012.

Při zahajovacím ceremoniálu olympijských her v roce 2012 v Londýně byly představeny zástupy zdravotních sester, nemocničních lůžek, pacientů s obrovskou figurínou smrti, což bylo vykládáno jako oslava britské národní zdravotní služby.

Nikdo se neptal proč.

Letecký pohled na olympijský stadion na úvod zahájení

Co je “prediktivní programování”
Události, které jsou ztvárněny v nějakém filmu nebo televizním pořadu, se později skutečně stanou. V podstatě je to jako vizualizace budovy nebo parku, které ještě nestojí, ale budou stát. Divák si řekne: “To znám, to už jsem viděl…”

Tančící zdravotní sestry ukládaly děti do postelí před temnou sekvencí strašidelných postav z pohádek, za předčítání autorky Harryho Pottera spisovatelkou J. K. Rowlingovou.

Temné postavy (viry) plížící se k postelím

Čínská dívka v popředí

Lékaři a sestry se sklánějí nad postelemi

Tančící sestry a doktoři

Téma obřadu však získalo novou dimenzi po nástupu epidemie koronaviru, když mnozí tvrdí, že choreografie byla prediktivním programováním, které mělo připravit podvědomí diváků (tedy polovinu planety) na pandemii, která je zasáhne o 8 let později.

Připomeňme paralelní časovou osu. Bill Gates opustil Microsoft v roce 2008, aby se mohl naplno věnovat charitě.

Nadace Billa a Melindy Gatesových byla už tehdy největší nadací světa s majetkem 48 miliard dolarů, což je částka tak obrovská, že nemá ani cenu ji přepočítávat na koruny.

V roce 2010 měl Gates svůj slavný “vakcinační projev” (MIT), o rok později (2011) nadace konstatovala, že dostatečně jasně nevyjádřila světa své cíle (to už darovala – investovala miliardy do výzkumu vakcín). Rok po olympiádě se Gatesovi spojili s Nadací Billa a Hillary Clintonových.

Několik uživatelů internetu si všimlo, že jedna z figurín při zahajovacím ceremoniálu nápadně připomínala současného britského premiéra Borise Johnsona. Ten byl (mimochodem) náhodou nakažen koronavirem před pár týdny.

Figurína nápadně připomínajícího budoucího premiéra Borise Johnsona

Jiní poukazovali na letecký pohled na stadion olympijský stadion, který se podobá tvaru novému koronaviru COVID-19.

Co si myslíte vy? Bylo úvodní olympijské představení programováním mysli diváků, když jim ukázalo obrazy, které vidíme dnes? Nebo to byla prostě jen nevinná, velkolepá taneční show? 

Odeslat komentář